reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria moja tez nie powiem bo zakochana w bracie, ciagle by go tulila i calowala. Ale poza tym nic nie zrobi sama, nie poje sobie, nie ubierze sie uczciwie, o zabawie nie ma mowy. A nie chce zeby wygladalo to tak - nowe dziecko wiec Ty radz sobie sama.
 
reklama
Katrina, kurcze, wszystko na pewno jest do naprostowania i ważne, że idziesz się skonsultować do endo-gin, będzie dobrze i wierzę, ze udadzą się starania o małą księżniczkę!


lenka, nic się nie stresuj, wymrażanie nadżerki to z tego co wiem prosty zabieg. ja miałam 16 lat temu wypalaną, nawet ślad po niej nie został.


Dorcia, jak zobaczyłam to zdjęcie myślałam, że coś ze mną jest nie tak, ktoś bardzo mocno trzyma kciuki :)))


daria, prześliczne dzieciaczki!!


oczy niebieskie, kochana, Ty już tuż tuż przed godziną zero jesteś!! trzymam mocno kciuki &&&&


zakrecona super, że już w domku, wypoczywaj kochana. a zwolnienie dostałaś? czy masz pracować? i daj znać jutro jak będziesz miała wyniki badań na wypisie

Nusia, daj znać jak po laryngologu


a u mnie z tego co udało mi się w necie tyle o ile przetłumaczyć z łaciny, to chyba nic złego ani w ogóle nic nie znaleźli. napisane jest 'villi choriales et decidua. Fragmenta telarum foetalium absunt'. Odebrałam też resztę badań ze szpitala, nie mam ani hiv ani hbs ani hcv :) teraz czekam na wizytę kontrolną u mojej ginki. mam umówiony termin za dwa tygodnie, ale też korci mnie żeby chociaż z tymi papierami do niej podejść jeszcze w tym.
 
juz jestem :):) kolezanka z pracy sie rozchorowala wiec dzis na 12.00 musialam leciec, na szczescie tylko do 19.00. Jutro i pojutrze od 10-18 a :blink:

Dziewczynki moje kochane pytalyscie co jest Olusi. Och dlugo by opowiadac, ale w wielkim na prawde wielkim skrocie, majac 3 lata stracila calkowicie sluch. Jak sie pozniej okazalo w nastepstwie zaniedban lekarza z pogotowia ktory przyjal ja na ostry dyzur do Szpitala jednak nie zauwazyl ze dziecko ma obustronne ropne zapalenie uszek :no: Wypisal Nas do domu z 40-to stopniowa goraczka, Ola dostala antybiotyk i mialo byc dobrze. Ale ze ja nie daje za wygrana nastepnego dnia pojechalam prywatnie do pediatry ( nasza obecna byla wtedy na urlopie ) i okazalo sie ze Ola ma to co napisalam wyzej plus niestety poczatki zapalenia pluc. Lekarka upierala sie zebym polozyla ja do Szpitala ale powiedzialam jasno ze nie, nie dam jej do jakiejs mordowni gdzie lekarz doprowadzil na jednej wizycie do czegos takiego twierdzac ze wszystko jest w porzadku. Leczenie bylo dlugie, a kiedy w koncu wydawac by sie moglo Ola wyszla na prosta - nagle przestala sie odzywac :-( Zalatwienie na cito wizyty w Lecznicy Laryngologicznej wykazalo, ze praktycznie nie slyszy na obydwa uszka - stwierdzony obustronny przewodzeniowy niedosluch. Nie powiem, zebym sie nie zalamala na moment - zalamalam sie.
Ale wiedzialam, ze nie moge poddac. Olusia po czasie nauczyla sie na gluchocie mowic - mowiac dosadnie - czytala z ruchu warg i nie bylo widac roznicy miedzy Nia a innymi dziecmi, dopoki ktos sie nie odwrocil. Wtedy byl placz, zwlaszcza w przedszkolu, gdzie mimo wszystko nie zawsze mozna bylo paniom przekazac wszystko co mialam na mysli, one same czesto sie zmienialy i kiedys zostalam wezwana do przedszkola - bo Ola jest niegrzeczna, dzieci bawily sie w gluchy telefon i Ola nie powtorzyla co kolega powiedzial jej do ucha....jaka ja kur** wtedy haje zrobilam pamietam jak dzis ! Przepraszaly mnie kobiety chyba z miesiac, mialam darmowe przedszkole do konca roku bo postraszylam je sadem ( a przedszkole bylo prywatne bo w publicznym Oli przyjac nie chcieli bo dziecko niedoslyszace to dziecko niepelnosprawne :angry::angry: ).
Do tej pory Ola przeszla dwie operacje zakladania drenazu usznego, na dzien dzisiejszy w 90 % odzyskala sluch w prawym uszku, w lewym to nadal okolo 60%. Miala miec kolejny drenaz w pazdzierniku, ale z powodu poprawienia wynikow badania sluchu na lewym uszku, zabieg zostal przesuniety na kwiecien. No i dzis na wizytce dostalysmy skierowanie na kolejne badanko - 31- go marca ktore pokaze Nam jak wyglada sytuacja. Jesli wynik nie bedzie gorszy od poprzedniego operacja zostanie odroczona mam nadzieje na zawsze. Jesli jednak wyniki sie pogorsza, bedzie musiala miec kolejny drenaz.
Niestety ale 3-cie juz nacinanie blon bebenkowych w uszkach nie pozostanie bez wplywu na jej zycie dlatego modle sie wszystkimi silami by badania sie poprawily:zawstydzona/y:
A kurcze dzieciak tyle juz przeszedl ze kiedys powiedzialam ze gdybym mogla to wzielabym wszystkie te pieronskie choroby na siebie ! Wyleczylismy refluks przelykowo-zoladkowy nocny, walczymy nadal z atopowym zapaleniem skory ktore ma niestety po mnie, wyleczylismy plecki, ale nadal walczymy ze stopkami. No i oczka...ale okularki nosic lubi wiec to na +.
Zycie jest strasznie niesprawiedliwe, ale mam nadzieje, ze w koncu wyjdziemy na prosta bo szkoda jej po prostu - teraz za pasem zielona szkola a ona co ? Na basen nie pojdzie, bo nie moze uszek moczyc :-( i tak od 6 ponad juz lat.
 
Ostatnia edycja:
Wtam sie
dopiero wrocilam..uffff

nuska
o kurcze nie znalam tej historii Olci :no:, trzymam kciuki zeby bylo dobrze kochana
 
kiraa ja wierze ze bedzie dobrze bo ona swoje juz przeszla, limit pecha wyczerpala wiec teraz to juz tylko na + :tak:

piranha aaaa juz widzialam o jaka linie chodzi :DD o wiele ladniej !!! dla mnie pewne funkcje FF to jeszcze czarna magia wiec Twoja pomoc jak zawsze nieoceniona Kochana :****

marchew kochana mnie dzis tez przyszla paczuszka - dziekuje bardzo !!!!!!! :**** powiedz mi tylko jak Ty bralas te witaminki ? 1 dziennie ? :happy2:


attachment.php


Starających się : 6
Oczekujących na staranka : 12



MARZEC 2014 :

anias2 - termin @ 04 .03 ( 5 cykl starań)
Nuuuśka - termin @ 08.03 ( 10 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 09-12.03 ( 23 miesiąc starań )
Kiraa - termin @ 13.03 ( 5 cykl starań )
Annette - termin @ 21.03 ( 4 cykl starań )
gochaa - termin @ 23.03 ( 1 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( marzec 2014 )
ilaczek ( marzec/kwiecień 2014 )
Elle87 ( kwiecień/maj 2014 )
milla ( maj 2014 )
Justi_ ( maj/czerwiec 2014 )

roszpunka ( wiosna/lato 2014 )
małe liski ( czerwiec 2014 )
czarna_perła ( czerwiec 2014 )
kate.. (lato 2014 )
Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
Dorcia ( styczeń 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Nuska
tez jestem dobrej mysli, a propos Dobrej mysli, wykresik :-) piekny :-) zaciskam z calych sil, oby to byla implantacja co czulas, wizualizowalas wczoraj :happy2:

dorciu
dzieki za piekne kciuki, Ty zawsze jakis fajny obrazek wynajdziesz :-)

zakreciu
lezysz w domku?
 
kiraa sama pewnie wiesz kochana ile my rzeczy same potrafimy czuc a w rzeczywistosci wcale ich nie ma :rofl2:

Zmykam spac, slodkich senkow :***
 
reklama
Do góry