reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sorki babeczki ze sie nie odzywalam ale śleczalam nad parca licencjacką
Jutro poczytam, nadrobie, odpisze
Aha a co do publikacji ksiązkowych to ja mam w domu az trzy traktujace o planowaniu plci, ponizej podaję tytuły:
Karol Wójcik "Chłopiec czy dziewczynka"
Hazel Chesterman-Phillips "Planowanie płci dziecka"
Landrum B. Shettles David M. Rorvik "Zaplanuj płeć swojego dziecka"
Wszystkie te publikacje są zarombiaszcze :)
Spokojnej Nocy
noc.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Beti nic nie wspominaj o kapuście - robiłam dzisiaj łazanki z kapustą i zjadłam za dużo, ech to łakomstwo, teraz nie mogę patrzeć na kapustę ;-)
A Ty tak otwarcie przyznajesz się szefowi do tego że planujesz zajść w ciążę i jeszcze dodajesz, że od razu idziesz na zwolnienie?:szok: Twój szef to chyba anioł...gdzie pracujesz jeśli mogę spytać? Pamiętam jak 3 lata temu szukałam pracy, byłam na wielu rozmowach w spawie pracy i bardzo często padało pytanie czy przypadkiem nie planuję drugiego dziecka. Pytanie numer 2 często powtarzające się na takich rozmowach - czy mam z kim zostawić dziecko w razie gdyby zachorowało bo zwolnień nie ma. A tyle pisze się o firmach przyjaznych mamom.
 
hej dziewczynki. :-)

wczoraj po pracy zrobilam ten szybki tescik.
wyszla 1 kreska. testu nie wyrzucilam, zerkam pozniej a tam:




widzicie cos?

zaraz zrobie drugi z rana...
 
Znów ja.... bo sobie tak pomyślałam co z Ania i jej Anika:confused: nie odezwala sie dawno.Ciekawe czy w domku juz sa i w ogole co u nich....

też wcoraj o niej pomyślełam, ale myślę,że jak juz się zorganizuje w domku to i do nas zajrzy :tak::-D:tak:

hej dziewczynki. :-)

wczoraj po pracy zrobilam ten szybki tescik.
wyszla 1 kreska. testu nie wyrzucilam, zerkam pozniej a tam:

widzicie cos?
zaraz zrobie drugi z rana...

i jaki wynik - pewnie dwie grube kreseczki ....... :tak::tak::tak:

witam wtorkowo... :-);-):-D:tak:

a ja mam lenie, chciałam w tym tygodniu ogarnąć chatke już przedświątecznie i postawić jakieś nieduże dekoracje, ale weny brak ..............muszę jakoś zebrac sie w sobie, bo potem braknie czasu, a 20 siostra ląduje u mnie z chłopakiem i potem jedziemy do rodziców na świeta, więc trzeba sie jakoś zorganizować, jakieś pomysły, jak to zrobić ??? :szok:
 
hej dziewczynki. :-)

wczoraj po pracy zrobilam ten szybki tescik.
wyszla 1 kreska. testu nie wyrzucilam, zerkam pozniej a tam:




widzicie cos?

zaraz zrobie drugi z rana...
Kicia skarbie
No cóż moge powiedziec...JESTES W CIĄŻY BABECZKO:tak::tak::tak:
Mi za pierwszym testem tez slaba kreseczka wyszla a wieczorem jak zrobilam juz 2 wyraźne krechy. Ale dodam ze test zrobilam dzien lub dwa po terminie spodziewanej @
Kochanie WIELGACHNE GRATULACJE
Kicia przypomnij mi Ty na chlopczyka polowalas czy dziewuszkę?
Ile przed owulka serduszkowaliscie?
buziaki
krew.jpg
 
hej dziewczyny, wiem ze to było już wałkowane. Aile ile dni przed spodziewaną owu trzeba starać sie o dziewczynkę. Czy 4 dni przed jest szansa na zapłodnienie? plemniki żyją chyba tylko 3.
 
Dzieki dziewczyny kochane jestescie!:-)

Niestety troche za szybko te gratulacje bo rano wyszla jedna krecha i do tej pory ani sladu drugiej :no:
Nie mam gdzie zrobic betki bo by bylo wszystko jasne...
musze wiec poczekac do soboty.

A celowalismy oczywiscie w dziewczynke.
ostatnie przytulanki byly w nocy z 25/26.11 i nad ranem 26.11 a owulka mniej wiecej w nocy 29/30.11 czyli 4 dni przed.

 
reklama
Do góry