reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

serdecznie GRATULUJE!:tak::tak::tak:


oj łatwiej strzelic ziewczynke, bo po prostu sie kochasz..a na chłopca...liczysz wyliczasz..dzien przed..plemniki meskie słabesze,,krócej zyja i bac ..kolejna baba:-D

no zobaczymy jak bedzie..
\poko co bez wkładki ni rusz...normalnie mam tyle sluzu, ze hej!
Rusałko- tzrymam kciuki za synka!:tak:
 
reklama
dziekuje i Tobie równiez zycze!

Aniu - GRATULUJE! SLICZNA DZIEWCZYNKA!:tak::tak:


PS.jak dla mnie taze łatwiej ustrzelic dziewczykę:happy2::baffled::rofl2::-D
 
Aniu wielkie gratulacje i samych słonecznych i szczęśliwych dni w rodzinnym gronie.......

oj łatwiej strzelic ziewczynke, bo po prostu sie kochasz..a na chłopca...liczysz wyliczasz..dzien przed..plemniki meskie słabesze,,krócej zyja i bac ..kolejna baba:-D

oj, oj... hoć tu na forum panuje opinia,że chłopca strzelić prościej : monitoring, testy strzał w owulke i jest :tak: a z dziewczynką trudniej bo trzeba utrafić 3-2,5 dnia przed owulką a to już nie jest tak łatwo, jedynie jak powtarza Asusu, monitoring :tak:

no ale nic, planujemy, kombinujemy a anóż nam coś wyjdzie ..... oby najpierw II a potem wymarzona płeć... ja już jestem na etapie oczekiwania, wg bólu owulki termin @ na 16. 12 :happy::tak::happy:
 
ja jednak przycylam sie do odpowiedzi Gracjaski- bo po prostu sie kochasz..i nie myslisz kiedy dokładnie bedzie owulka. MI z Klaudia sie udało ..czesto serdusszkowac od...np. 2-3 dni po@ i ciach pach jest..a teraz kombinowalismy z mezem kilka cykli...wstrzemieźliwosc..badanie temperatry i testy..wyłapywanie moemtu owulki---to nie dla mnie:baffled:..stres i podejscie- mam owulke trzeba! sie przytulac..i jak dotad nic nie wyszł, a mało tego owulke wyłapywałam..bo była podwyzszona..test pozytywy..i nic..:dry:
 
teraz w ten cykl pokochalismy sie juz kilka dn przed owulacją..Rbiłam tez testy i w dniu owulki przytulanko było rano i popołudniu...i juz zgłupiam..czy moze jeszcze wyjsc synek?jesli w dniu ..w chwili wyłapane owulki było przytulanko>czy tez raczej córeczka, bo dzien przed i przed i przed..itd..:-Dbył sexik:nerd:?...
ja Matka załozycielka wtku nie znam na te pytania odpowiedzi..a wydawaoo mi sie, ze sie..ale teraz tak soe zaczełam rozmyslac nad tym i zglupiałam:-D
 
Ania przepiękna!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
łzy szczęścia nie da się opanować, tak się ciesze:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Gratulujeeeeeeee!!!!
 
Aniu serdecznie gratuluję!!!

Jarzębinko czyżby następne próby miały się odbyć w Sylwestra? :-D na to chyba wygląda... a u mnie pewnie wypadną w Boże Narodzenie
 
reklama
Aniu WIELKIE GRATLACJE!!
Niunie masz sliczna - tez chce taka :-D:tak::-)

witam nowe staraczki :)

Wedlug metody dr Shettlesa na chlopca powinno sie:
- wstrzymac od przytulanka do owulki
- pozycja od tylu
- mezczyzna moze wypic kawe 30 min przed przytulnkami kawe (co przyspieszy meskie plemniki)

ja mam dostac @ 13-14 grudnia a 14 moj synus konczy 2 latka :-)

pozdrawiam
 
Do góry