reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aga super wieści.....ja wiem że sie udało....teraz nie będę mogła się doczekac USG. Co do dupka bo tak dziewczyny nazywają ten lek to bierz go.....on własnie jest na wzmocnienie zarodka. Na pewno nie zaszkodzi, a pomoże. Wiele dziewczyn go łyka które miały problem z zajściem w ciążę. Pewnie tez dlatego Ci go zapisał, ale nie bój się tylko łykaj.

Gratuluje Ci i rób ta betkę...na pewno urośnie.....

To teraz kolej na Anufifi..
 
reklama
Aniu jeszcze nie dziekuje, by niezapeszac, w sumie jeszcze nawet się nieciesze bo niewiem co bedzie:baffled: ale dzieki z ejestescie:tak::-):happy:

co do tego leku to ja sie boje czy to nie jest tak ze jak ma byc ciaza to ma byc bez tego "dupka" , chodzi mi o to ze moze jak ma jej nibyc to lepiej niepodtrzymywac np chorego plemnika bo wtedy moze byc chora dzidzia:sorry:, niewiem czy dobrze mysle?
 
Aniu jeszcze nie dziekuje, by niezapeszac, w sumie jeszcze nawet się nieciesze bo niewiem co bedzie:baffled: ale dzieki z ejestescie:tak::-):happy:

co do tego leku to ja sie boje czy to nie jest tak ze jak ma byc ciaza to ma byc bez tego "dupka" , chodzi mi o to ze moze jak ma jej nibyc to lepiej niepodtrzymywac np chorego plemnika bo wtedy moze byc chora dzidzia:sorry:, niewiem czy dobrze mysle?
Pod tym względem nic nie słyszałam, ale każda laska ma to przepisane jak widzę która ma lub miała jakies problemy i po IUI i to maja po 2x1, więc łykaj. Na pewno wszystko będzie ok. Ja też miałam przepisaną luteine choć wszystko było ok. Weź poszperaj gdzies na necie na pewno znajdziesz widomości na temat tego dupka....
 
witajcie,
nie wiem czy mnie pamietacie, jarzebinka zaprosila mnie do was bo starm sie o coreczke, czesciej jestem na starajace sie 2008. u was napisalam chyba 1 lub 2 posty. od tamtej chwili duzo sie zmienilo- otoz jestem w ciazy.zaczynam 5 tydz po zaplodnieniu.jestem taka szczesliwa... ale narazie trudno mi w to uwierzyc, wiec ani suwaczka nie mam, ani na lipcowki sie nie zapisalam.
bardzo chcialabym miec coreczke, marze o niej od 12 lat, imie juz tez dawno wybrane-zaklepane. przypomne wam ze nie staralam sie za bardzo bo nawet nie wiedzialam czy mam owu, i w nastepnym tyg mialam robic wszystkie badania, a tu taka niespodzianka. okazalo sie ze zaszlam w ciaze.
jak czasem was podczytuje to widze ze tu takie ekspertki od planowania plci. wiec czy to mozliwe zeby miec dziewczynke jak przytulanka byly 2 listopada a owu 4 listopada? tak mysle ze mialam owu 4 bo bolal mnie dziwnie brzuch i ciagnelo mocno w dol, az na posladki.ciekawe co to mogloby innego tez oznaczac?
ewentualnie jest tez druga opcja- przytulanki mialam 29 pazd i juz wtedy cos zaczelo sie dziac, i poki byly te 2 list to juz i tak bylo po wszystkim. ale czy to mozliwe zeby plemniki przetrwaly od 29 pazd do 4 list?
tak wam pisze i wyjasniam- bo no nie moge ukryc ze marze o tej coreczce. ale co bedzie to i tak jestem juz najszczesliwsza, oby rozwijalo sie zdrowo i dobrze a potem zdrowo roslo. 10 grudnia mam pierwsza wizyte . moze cos juz zobacze, a napewno zrobie betke. teraz jestem zagranica wiec do tej pory nie robilam. POZDRAWIAM WAS. POWODZENIA
 
zaczynając od poczatku :

Agnieszka, to czekamy na potwierdzenie chyba tego co oczywiste, ale czekamy ......:tak:

Gemini, co do serduszkowania 29 i owulki 4 to chyba mało prawdopodobne, ale serduszkowanie 2 a owulka 4 to jest 2 dni, a ważne sa jeszcze godziny więc to może być strzał na dziewczynke ....:tak:

a mój M poszedł teraz na piłke, ale chyba jak wroci, to mu dzisiaj nie odpuszczę :tak:

a jak byscie potrzebowały fajny prezent dla 2-3 latka, to w Biedronce sa tory samochodowe WADER, zwykła ulica, kolejka i parking pietrowy, fajna zabawka :tak: ja w zeszłym roku kupiłam ulice a w tym roku dokupiłam kolejkę, wszystko mozna połączyć i niedrogo :-D:tak::-);-)
 
Germani, wiec ja przystaje przy opcji ze serduchowanie było 2 a owulka 4, powiedz tylko o jakich godzinach 2go bylo serduchowanie a o jakich godzinach 4 owulka, ból?
 
hej :-)

Aga to po cichutku sie cieszymy :) super!!

Jarzebina a wy w tym cyklu sie staracie?

Gemini gratulacje!!

Anufifi to od nastepnego cyklu zaczynamy razem hehe bo chyba nam podobnie wypada?

Ania przeczytalam juz ta ksiazke. jest swietna. napewno bede probowac. mam zamiar tez przekazac znajomym metode na chlopca (pewniejsza) od dwoch lat staraja sie o dzidzie i nie wychodzi :( wszystkie badania maja dobre...

u mnie ciag dalszy warjacji testowej! dzisiaj zakupilam kolejne testy i z ciekawosci zrobilam jeden! uwaga!! znowu dwie grube kreski :sorry:
reasumujac 20, 22, 23 dwie slabe kreski, 29, 1 dwie grube kreski...
chyba te testy u mnie cos nie dzialaja. jakies cyrki normalnie...

pozdrawiam
 
shyly.png

Agnieszko12- Kurcze ale piekne wieści!!!!!
Teraz to kciuki mocno zaciskac zeby dziewczyneczka byla...ale czuje w kosciach ze bedzie :)
Anusia- a Ty kochanie nadal 2w1? Jak dla nas to dobrze tylko pewnie Tobie juz coraz cięzej?
Anufifi- jestes moze zalogowana na 28dni.pl?
A moze ktoras z Was jest?
 
hej :-)



u mnie ciag dalszy warjacji testowej! dzisiaj zakupilam kolejne testy i z ciekawosci zrobilam jeden! uwaga!! znowu dwie grube kreski :sorry:
reasumujac 20, 22, 23 dwie slabe kreski, 29, 1 dwie grube kreski...
chyba te testy u mnie cos nie dzialaja. jakies cyrki normalnie...

pozdrawiam

pretty_smile.jpg

Kicia nie bardzo rozumiem jesli tesciki najpierw wychodzily slabe a teraz wychodza dwie mocne krechy to moze jestes w ciązy?
Czy chodzi o testy owulacyjne? Bo nie kumam
 
reklama
Czarodziejko ja jestem na 28 dni i Anufifi tez ale nic tam nie naskrobała...a tak nawiasem mogłabyś naskrobać moja droga...

Kicia ja Ci proponuję monitoring i wszystko będzie jasne jak słońce. A może założysz wykres na 28 ?

Co do Gemini to ja bym powiedział na dwoje babka wróżyła. Bo po pierwsze nie mamy pewności że ta owulka była własnie 4, sam ból to nie dowód a po drugie tak jak Aga podejrzewasz że to mogły nie byc 2 dni tylko 1,5.
Radze nastaw się na chłopca a jak okaże się dziewczynką to będziesz milion razy szczęśliwsza. I życze Ci tego z całego serca.
 
Do góry