reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Indygo, czemu myślisz że zawcześnie miałaś juz owulke?
i kiedy było ostatnie przytulanko?
Widze że też na córunie polujesz, życze powodzenia żeby szybko się udało;-)

Myślę, że za wcześnie próbowałam i pewnie nic z tego nie wyjdzie. Chyba większość forumowiczek poluje na córeczkę :tak:

Dzięki Aniu ja za Ciebie też trzymam kciuki :-)

Anufifi chodziło mi o to że tęskno mi za dziewczynami z tego forum, które były tu odkad zaczełam je podczytywać (czyli około roku) a teraz zamilkły.
 
Anufifi.. "0+12" ponoc znaczna czesc kobiet twierdzi ze wtedy zaszly w ciąze i maja dziewczynki.. czyli przed sama@ prawie.. wiec.. 0 to dzien owulki i doliczasz 12 dni i serduszkujesz... ponoc to metoda ze jak juz to tylko dziewczynka moze byc bo nie ma mozliwosci w tym czasie zrobic chlopca.. tak pisze w książce ..ale jak jest faktycznie to nie mam pojecia.. :sorry:
Buziaki:)
 
Cześć Dziewczynki:happy:,
byłam u lekarza obejrzał wyniki i powiedział ze wyniki sugeruja na ciąze ale to jest bardzo wczesna ciaza ze narazie mam sie niecieszyc bo wszystko moze sie zdarzyć, mówi mi to z doświadczenia zebym niebyła rozczarowana;-)mam przyjsc w poniedzialek za tydzien i zrobic noa bete,

najbardziej meczy mnie to ze zapisał mi taki lek duphaston 2 razy dziennie po poł tabletki mam brac, kórcze ale jakos nie jestem przekonana czy to brać boje się leków...
i w sumie on mowi ze ja to jestem ciezki przypadek u niego 8cykl niemoge zajsc w ciaze ( bo on niewiedzial o tym moim wyliczniu ze ja serdu****e 3/4 dni przed owulka i moze temu niebyłam w ciazy) tylko mysli ze ja zawsze w owulke serduchowałam i niemogłam byc w ciazy:-D i twierdzi ze jestem z tych co ciezko sie zaciaza i kazal mi brac te duphaston, a co to jest wie ktora z Was?

ja mam taki plan w srode robie test ciazowy a w piatek ide na bete
i zobaczymy co bedzie narazie nic niemysle nic niemówie:-D co ma byc to bedzie , jak nie teraz to nastepnym razem;-) z tego wiem ze maz ma zdrowe plemniki bo jest ciaza a jak sie niuda to wtedy wiem ze cos ze mna nietak:baffled:

buziaki ide jessc cos bo nic dzis niejadłam cały dzien tyle spraw miałam, buziaki;-)
 
reklama
Aniu kochanie ja mam teraz 23 dzien cyklu, dokładnie 10dni po owulce, w sobote mam spodziewany termin miesiaczki, i co mówi Ci to coś?
prosze jak mozesz podpytaj kolezanek tam na 28 co z tym duphaston?
 
Do góry