reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aniu ... jeszcze troszeczke musisz wytrzymac;-).. bo Królewna juz puka do drzwi pomalutku..Trzymaj sie dzielnie;-)
Ja to jakas taka dzis senna ze szok:eek:.. :)))))
Milego dnia Dziewczynki :)))

PS.. Ania.. dziekujemy za meldunki ;-)
 
reklama
Witam Was ....
a ja sie juz tak rozkręciłam ze dzisiaj znów wyladowałam u gina na monitoringu ale tym razem mojego....
no i wielkiie nasze zdziwienie było jak ujrzeliśmy pęcherzyk o rozmiarze 22mm i faktycznie przyznał mi racje , że jest mało sluzu....
Stwierdził ze ze skoro tak rośnie od soboty to owulka moze byc za 1-2-lub 3 dni , przy takim obrocie spraw trudno bedzie to określic ....ale pocieszające jest to , że to nie jest wina mięsniaka i ze poporstu czasem tak sie zdarza ze jakis cykl jest taki kiepski...
Kazał mi sie starac no ale ja mu z ta dziewczynką ...no to on na to że muszę zdecydowac sama bo w tym cyklu napewno nie okresli owulki a w kolejnych ...nie wiadomo...
Cieszy mnie tylko fakt ze to oznacza ze nie sfiksowałam z tym , że nie widziałam w tym cyklu śluzu...tak jak w poprzednich

Tak wiec znów jestem w kropce ....co wy na to????? i co tu robic????
 
Dzień Dobry Kochane
Aniu- nie martw sie lada moment sie zacznie a wtedy ujrzysz i ukochasz swoja kruszynkę.
Anufifi- to jaja z tą owulką a rczej z tym pęcherzykiem....
okazuje sie ze nawet robiac usg nie wiemy tak do konca co kiedy jak.......
no ale walczyc trzeba by spelnic marzenia o coruni:tak:
Buziaki
U nas mżysto, szarrrro...fujjjj ogolnie rzecz ujmując
 
Pozdrawiaski czwartkowe. U nas silny wiatr, ja porządków ciąg dalszy, piorę, obiad ugotowany i tak to leci.
 
Witam Was ....
a ja sie juz tak rozkręciłam ze dzisiaj znów wyladowałam u gina na monitoringu ale tym razem mojego....
no i wielkiie nasze zdziwienie było jak ujrzeliśmy pęcherzyk o rozmiarze 22mm i faktycznie przyznał mi racje , że jest mało sluzu....
Stwierdził ze ze skoro tak rośnie od soboty to owulka moze byc za 1-2-lub 3 dni , przy takim obrocie spraw trudno bedzie to określic ....ale pocieszające jest to , że to nie jest wina mięsniaka i ze poporstu czasem tak sie zdarza ze jakis cykl jest taki kiepski...
Kazał mi sie starac no ale ja mu z ta dziewczynką ...no to on na to że muszę zdecydowac sama bo w tym cyklu napewno nie okresli owulki a w kolejnych ...nie wiadomo...
Cieszy mnie tylko fakt ze to oznacza ze nie sfiksowałam z tym , że nie widziałam w tym cyklu śluzu...tak jak w poprzednich

Tak wiec znów jestem w kropce ....co wy na to????? i co tu robic????
Anufifi normalnie jestem w szoku...ale super że poszłas na ten monitoring. A może Ty tak zawsze późno masz owulki? Jak juz tak zaszalałas z tym monitoringiem to może kurcze jutro albo pojutrze jeszcze jeden potwierdxzający....
W każdym razie jak juz tak daleko zaszłaś kochana to.....
Po pierwsze CIERPLIWOŚCI..... bardzo Cię proszę spokojnie a na pewno sie uda. Juz mamy jedną wiadomość ile Twój pęcherzyk rośnie na dobę ( mam nadzieje że gdzies notujesz) i że na pewno przed rozmiarem 22 nie pęka.
Po drugie.. koniecznie w następnym cyklu tez monitoring i jeśli potwierdzi ten cykl to wiemy że owulki nie w 16dc a w 18 albo jeszcze dalej.
Po trzecie jak sie uporamy z tymi owulkam i to wtedy będziemy strzelać i zrobimy śliczną dziewczynkę:-D:tak::-)
Oczywiście w przyszłym cyklu też spróbujemy, ale spokojnie bez nastawiania sie i szaleństwa. Lepiej jeden cykl poczekać, ale mieć efekt.
Teraz ze spokojem możesz chodzić do tego Twojego gina na monitoring, a jak się uda to powiesdz mu ..." a nie mówiłam...."
No i rozmawiaj jaknajczęściej z Agnieszką cobyś się zaraziła od niej tą cierpliwością. I w sumie to od następnego cyklu możemy odliczać za którym razem się udało, bo te poprzednie bez żadnych danmych to było takie strzelanie na ślepo no i w tym troszke też.
Sama zobaczysz że jak wytropimy tą owulke i odliczymy 3 dni toi za pierwszym razem będzie złoty strzał.......tylko jeszcze troszkę wytrzymaj....

A gdzie nam Aga wsiąkła?
 
Aneczko kochana ...dobzre ze napisałas ...normalnie balsam na duszę ....masz rację trzeba cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość ...ja coś czułam ze z tym cyklem jest coś nie tak , przez ten śluz...czekam cierpliwie teraz na @ a potem 16 dc na monitoring , i zobaczymy jak bedzie ze sluzem ....
Tak więc nie dam się ...i nadal będę próbowała mieć córcie :tak:;-):-) Po tylu perypetiach nie moge się poddać ...

Jest dobrze ....bo coraz jasniej to wszystko wygląda ...oby @ się nie przesuneła bo znów namiesza

Gdzie ta Aga :tak:...przydałby sie jeszcze jakis pozytywny głos od niej :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki,
anuffi po tym co piszesz to masz jeden z cykli ktore Ci sie rozregulował:sorry:, nie masz szans zeby to było normalne ze tak Ci wolno rosnie ja widze ze wgre wchodzi albo przeziebienie albo jakis stres (moze bylo cos z tych rzeczy w tym cyklu) pecherzyk rosnie 2mm na dobe i wiem to nie tylko po sobie ale z innym dziewczynami na forum o tymmowiłam, czytałam:tak: tak wiec uwazam ze nastepny cykl powinnien juz byc normalny ale piszesz ze chcesz isc dopiero 16dc na monitoring wg mnie to zapozno bo jak cykl bedzie taki jak zawsze ze owulke masz 16/17 to to juz chopczyk:happy:, wiec proponuje monitoring w 14dc:tak: a napewno juz w tym cyklu zero seduchowania tzn chodzi mi o serduchowanie wiesz jakie:-p no Ania ma racje trzeba mnustwo cierpliwosci :rofl2:Anuffi ja wieze ze uda Ci sie zaplanować corcie ale z monitoringiem koniecznie:-)buziaki

A co do mojego znikniecia to mezulek mnie wzioł dzis na zakupu ale na jakie pojechalismy do Czeskiego Cieszyna jakie tam są piękne rzeczy a jakie tanie, naprawde zadna Silesia w katowicach czy Galeria krakowska niedorowna im:-D wydalismy 800zł na same ubrania a mamy 3 wielki worki ubran:-):-):-) polecam....

pozdrawiam wszystkichhhhhh
 
Anufifi... No faktycznie sie rozkrecilas z tym monitoringiem ..ale to dobrze potem tylko bedzie to plusowalo:tak: .. Ja chyba bym juz odpuscila w tym cyklu dziewczynkowanie;-) .. Tak bardzoo az Ci sie sie spieszy...w nastepnym bedziesz wiedziala co i jak dolkadnie:sorry: Ale to tylko moje zdanie:-p
Aga.. Ale masz fajnie... moj to niecierpi po sklepach latac:-D znaczy idzie zemna ale wiem ze sie meczy hihihihih .. A ja to sie nie wybiore tma gdzie Ty ..ale do Galerii Krakowskiej owszem.. tylko poczekam na wyprzedaz:-D

Pozdrawiam :)))
 
reklama
Sylwuś masz racje teraz sobie juz odpuszczę ...nie ma co :) trochę mi żal tego cyklu ale to nie pierwszy raz ....teraz niestety najgorszy moment czekanie na @ ...potem będzie już z górki :)

Ja tez sie do Galerii wybiorę ....ale bez męża i w środku tygodnia żeby pusto było :)

Aga mam nadzieje że tobie sie udało i dasz nam tu w Mikołajki powód do radości ...
 
Do góry