reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie Kobietki!
Anufifi a ten gin co Ci robił monitoring i ten Twój co mówili o owulce? Że kiedy masz sie jej spodziewać? Podali jakiś dokładniejszy termin czy tylko powiedzieli ze to bedzie dziś? I czy lekarz cos powiedział że ten mięśniak moze robic problemy z zaciążeniem?

Agnieszka tak trzymać....jesli chce sie córcie to nie mozna sie spieszyć. Ja to po tym czasie to tez jestem mądrzejsza i gdybym teraz miała planowac to na pewno zaczęłabym od monitoringi i przyblizała się do owulki o pół dnia ale nie w każdym cyklu. Tak np ze 3 cykle próbowałabym 3 dni przed a potem z 3 cykle 2,5 dnia przed. Ale ja mam nadzieję że i tobie i Anufifi sie udało i nic juz nie będzie trzeba przybliżać.

Czarodziejko a Ty jakie masz plany?

Jarzebinko
i czekamy na wieści od Ciebie.
Buziaczki Dziewczynki!
 
Aniu ten co robił monitoring powiedział ze nie jeste w stanie powiedziec kiedy peknie , ale on w ogóle nie bardzo chcial o tynm mówic , mam wrażenie ze mnie zbył ...był godzine spóźniony i mial tłum w kolejce , a mój powiedział , że dzisiaj napewno peknie i nie powinnam miec problemów z zajściem i ze za 3 miesiace najpoźniej mam przyjść w ciązy :tak:;-).
Dał mi luteine dopochwowo , ale się zastanawiam czy ona może miec jakis wpływ?? na planowanie płci???
Wiecie cos o tym ?
 
czesc dziewczynki, luteina nie ma wpływu na płec napewno, to progesteron, który pomaga w zagniezdzeniu...płeć jest uzalezniona od plemniczków twojego m...i od tego który pierwszy dopadnie jajeczko....

u mnie mnie to wszystko ok...dzidzius rośnie teraz czekam na usg w 13tc ale raczej płci jeszzce nie bedzie widać....
 
Aha ,
jeszcze mój lekarz powiedział , że nie widzi nic złego w tym ze w 16 dc pęcherzyk ma 19 mm , a tamten mówił , że jest przedojrzały ....

I mam jeszcze jedną uwagę ...apropos śluzu ...może to komus pomoże chyba , że nie mam racji to prosze mnie porawic.

wczoraj jak pisałam miałam wiecej ruchu bo biegałam po Krakowie , i automatycznie duzo wiecej sluzu , wyczytałam na 28 dni , że powinno sie ruszac , zeby obserwowac śluz , wczesniej siedziałam w domu i raczej za wiele ruchu nie miałam moze przez to nie widziałam tego sluzu tak jak w poprzednich cyklach , nie wiem czy to miało wpływ , ale w nastepnym cyklu tak sobie to ułoze zeby od 12 dc miec wiecej spraw do załatwienia , i zobacze czy cos w tym jest .
 
Wiecie co dziewczyny po tym jak anuffi opisala ten bol to bylabym przy tym ze to bylo pekniecie pecherzyka, a jak tak to to wyglada tak kochala sie w niedziele o 9rano, czyli to jest 2doby +17godzin= 65h a plemniki zyja kolo 72 wiec wszystko idzie po dobrej drodze.....

hm.... co do luteiny to ja ja bralam w 2miesiacu ciazy bo mnie brzuch pobolewal i lekarz mi ja dal na podtrzymanie ciazy, wiec niewiem jak sie to ma do Ciebie anufi
 
Anufifi no to obserwuj dzis siebie dokładnie kiedy ta owulka i koniecznie kiedy sluz sie zmineni. I może juz n ie będzie następnego cyklu. co do luteiny to nie wiem ale chyba nie ma wpływu tak jak dziewczyny pisza.

Pixella super że wpadłaś...zawsze jestes mile widziana i melduj co tam u Ciebie na bierząco. Czekamy na wieści z USG.

Aga nawet jak dzis będzie ta owulka to będą trzy doby a plemniczki czasem troszkę dłużej dają rade, zreszta zobaczymy.... bądźmy dobrej mysli.
 
Anufifi .. uffff milo przeczytac ze wsiooo ok:tak: ... Widzisz jaka dzielna dziewczynka z Ciebie??;-)
Czarodziejka..Aga.. Jarzebinka.. Trzymam kciuki za dzialania Wasze:tak::-)
Ania.. Trzymaj sie Kochana:)))))
Buziaczki i Pozdrawiam:)
PS.. ja mam w planach isc na wizite to gina teraz w grudniu.. i dowiedziec sie wsioo co do tego monitroringu i pojsc w styczniu na niego .. moze i potem jeszcze raz w lutym.. bo do kwietnia mam czas;):))) A potme zostanie tylko dzialac:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry