reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ana, w metodzie O+12 chodzi o to, żeby zadziałać 12 godzin po owulacji, a tak naprawdę tak jak pisałam 8-20, bo po 24 godzinach jajeczko obumiera. Ostatnio Piranha wrzucała tu linka https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html tam ta metoda jest opisana dokładnie :tak:

Ewelin, no wiem tylko tyle, że o mojego brata mama starała się w owulację i dzień przed a o mnie po ;-)
 
Ann ta limonka to nie do picia tylko do irygacji, czyli wymywania śluzu z pochwy, możesz np.zrobic to strzykawką. zaleca się tez 4 godziny po stosunku tampon namoczony w takiej limonce założyć na noc aby utrzymywał niskie ph. A od razu po stosunku dziewczyny używały albo tego sylku ( on jest dostepny tylko prze internet-w aptece go nie kupisz) albo np Rephresu który ma ph,chyba 4,7 lub replensu który ma Ph 2,7(jak dobrze pamiętam). ogólnie zasada taka- utrzymywanie niskiego ph do owulacj. icięzko to od razu załapać, jeśli chcesz się dobrze przygotować przeczytaj to forum od strony 3495. wtedy wszystko ułoży sie w całość.jest tego duzo ale myślę że warto

link do opisu sylku http://www.sylk.com.au/

a tu mozna go kupic http://www.apo-discounter.pl/sylk-naturalny-lubrykant-p-6523.html
 
witajcie dziewczyny... macie sporą wiedzię widzę w zakresie planowania płci :-) ja już mam córeczkę - i marzy nam się chłopiec... tylko nasza Hania wolałaby siostrzyczkę :-p
 
ewelin00- dziękuje ze wszystko tak dokładnie opisujesz mi:) poczytam wszystko od strony którą podałaś. a mogłabyś podać mi przepis jak zrobić tą limonke z cytryną,? ile czego potrzeba. bardzo chciałabym zdrową dziewczynkę jednak jakoś nie wierzę że mogłabym Ją mieć:(
 
Ana87 witaj :) Ja też się staram o dziewczynkę , więc na forum jest nas juz kilka :) U mnie jednak może się nie udać właśnie z racji tego że mam wysokie Ph i to mi spędza sen z powiek :) Na razie zastosuje Rephresh, i irygacje z wody i cytryny 16ml wody zdemineralizowanej + 4 ml soku z cytryny, ( jak cos zle to poprawiać :) )
 
Witam i niesmialo pytam czy mogé do Was dolaczyc??
jestem mamá 9 letniego synka i od 7 cylki staram sie o coreczké,niestety bezowocnie.....
 
basik77 witaj :) To jest nas co raz wiecej :) Mam jak prwie 5-letniego urwisa, i to bedzie mój 11 cykl starania sie o dziewczynke :) ( ja niestety od tego cyklu dolanczam CLO )
 
reklama
Airfix- witaj:) ja też bardzo chciałabym córeczke. szkoda że dopiero dziś znalazłam to forum:( chociaż szukałam informacji w internecie już jakieś pół roku. ja w ogóle nie wiem jakie mam ph ponieważ nie wiedziałam ze to takie ważne. no i dziś mój 13 dc, zaczęłam robić testy owulacyjne, na razie nic.bardzo chciałabym w tym miesiącu ujrzeć dwie kreseczki, jednak jak przeczytałam trochę to forum to zastanawiam się czy jednak nie odczekać i dostosować się całkowicie do wszystkich rad, szczególnie do tego ph. nie biore żadnych witamin ani nic:( sama nie wiem, chyba dziś będzie ostatni dzień przytulanko na dziewczynke i skończę w tym cyklu. sama nie wiem , co radzicie?:-(
 
Do góry