reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Kobietki!
Zimno...brrr... normalnie nic mi sie nie chce....chyba dopada mnie jesienna deprecha.

Jarzębinko jednak Cie dopadła ta cholerna @, a kysz niech sobie idzie.....i znów do dzieła...

Laseczki miłego dzionka, mimo tej brzydkiej pogody.:tak:
 
reklama
Witam w ten zimny dzionek:((

Rany co to za pogoda:baffled:.. i odrazu dopada jkies przygnebienie,nic sie nie chce :szok:

Jarzebinka.. .o ta niedobra malpa @ .. ale nie ma tego zlego;) ... teraz same przyjemnosci Cie czekaja:-)
Ewcia.. to sie nawczasowalas;-)piecz bo warto..ja wczoraj jadlam u szwagierki znow Cytrynowca.. i dala zamniast do masy budyniowej cytryny to dala tego soku cytrynowego w tej żółtej butelce..ale byl superrrr:-)
Ania.. w taka pogoda to wszystkich chyba dopada deprecha:szok:

Kawka wypita.. wiec czas jakis obiadek upichcic;-)
Milego dzionka:)))
 
Witam

Jarzębinko ale sprawa się wyjaśniła i lepiej znać nawet najgorszą prawdę, niż żyć złudzeniami.....;-)
Powodzenia w następnych starankach....;-) Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki.....;-)

i tak sobie wlaśnie pomyślałam,że cykl mi się wydłużył o 6 dni i wcześniej myślałam,że owulka była ok. 25, a ona mi sie chyba też o te 5 dni przesunęła i była ok. 30, bo czułam wtedy ból w jajnikach i potem chyba 1 ten był ból, i to wtedy pewnie dopiero była, a ja już podejrzewałam,że to mogło byś już zagnieżdzanie, a to dopiero owulka, ale testy owulacyjne na ten cykl juz zakupione, więc może będzie łatwiej określić, kiedy ona w końcu jest ..... :tak:
 
Hejka dziewczynki :-)

ech jarzębinka wstretne małpisko przyszło...ech w nastepnym cyklu je odpedzimy razem...ja czekam jeszzce 3 dni do @ i może będę mogła zacząć sie starać na nowo...bedziemy testowac prawie w tym samym czasie :-)...u mnie też zestaw owulacyjny zakupiony hihihi, choc czeka już od czerwca bo wtedy zobaczyłam II po pierwszym cyklu staranek i nie przydał się....oby był szczęśliwy tym razem...
 
Witam... chyba już w całej Polsce tak zimno... ja nie chce!!!!

malduję sie po weekendzie, a jednak @ przyszła, więc ...... początek kolejnych staranek..... :tak:

a pozytyw taki,że po USG wątroby, chyba nic sie nie zmienia, nie ma kolejnych zmian,wiec pewnie zostanie tylko coroczna kontrol, a nic złego sie nie dzieje ...... :tak:
Jarzębinko a miałam nadzieję, ze zrobisz nam niespodziankę, szkoda:-(
nie znam twojej historii, ale cieszę, się że ze zdrówkiem dobrze:tak:
 
u mnie też zestaw owulacyjny zakupiony hihihi, choc czeka już od czerwca bo wtedy zobaczyłam II po pierwszym cyklu staranek i nie przydał się....oby był szczęśliwy tym razem...

moje idą pocztą i mam nadzieję,że w tym tygodniu dojdą ... :tak:

Jarzębinko a miałam nadzieję, ze zrobisz nam niespodziankę, szkoda:-(
nie znam twojej historii, ale cieszę, się że ze zdrówkiem dobrze:tak:

w styczniu miałam atak kolki nerkowej, poszłam potem na USG nerek a okazało się,że mam plamkę na wątrobię i tak juz ponad pół roku robię badania co to jest, ale z badań nic nie wynika i tak czekam ............ :tak: niby nic poważnego, ale do końca nie wiadomo co to .... :tak:

a z dobrych wieści, to właśnie zadzwoniła koleżanka z dobrą wiadomością, że jest w ciąży , a też już starali sie od jakiegoś czasu, więc jest nadzieja ...... :tak::-D:tak:
 
Jarzębinko będzie dobrze, testy są więc wszystko będziesz wiedzieć co i jak.....;-) POWODZENIA

U nas też zimno i wietrznie....brrrrr.
 
hej wam
U mnie kosta paryka,,brr,nie nawidze jesieni,,,echhh
Ja w blzuie siedze poalrkowej z herbatka z cytrynka,bo tak mi z imno,,,

Sylwia bede piekła na pewno,w piatek ciasta zaczynam pies,,,wlasnie dzisiaj zakupilam make,margaryny,galaretki,ksiiele,budynie,cukry wan,proszki,,,,
codziennie po troskzu,bo ie bede nosic tyle....jhehee

A co do tetsow,mi jeden sie ostal,,ale czuje ze w najblizszym czasie sie nie przyda,bo owu bezie zapewne jakos na dniach,a mezow s obote zjedzie...
 
Jarzebinko jakiś czas temu prosiłaś żeby nie rozczulać się jeśli jednak ta wredna @ przyjdzie więc ja nie będę . Myślami jestem z Tobą i w odpowiednim czasie kciuki będę trzymać na pewno . Proszę Cię jednak po raz kolejny - zrób sobie monitoring:tak:

A jutro podobno ma być jeszcze bardziej zimno i deszczowo bbrrrr ..........
Więc w tą paskudną pogodę gorące przytulaski ode mnie dla Was :-)
 
reklama
witam w ten zimny poranek .... i gdzie ta złota polska jesien ..... :szok:

asus, wrzesień / październik nie dam rady, ale obiecuję,że jak sie nie powiedzie to w listopadzie bedzie monitoring ..... :tak:a jak Twoje zdrówko i twoich pociech, chodzą do szkoły ..... :-p

pozdrawiam i zyczę miłego dzionka :rofl2:
 
Do góry