reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dziewczyny przestudiowałam dokładnie te obliczenia od Antosi i mi się jonas dokładnie zgadza z owulacją którą zapisuję od stycznia 2013 :tak: zobaczymy jak będzie dalej oby tak się zgadzało cały czas aż zajdę w ciążę :-D
 
Daria faktycznie 27 grudnia wychodzi dziewuszka, ale zastanawiam się czy dokładnie wiedziałaś kiedy masz owulację.
A czy udało Ci się wygenerować swój kalendarz "owulacji księżycowej" ? Jak nie to podaj mi na PW swoją datę urodzenia i godzinę -może mi się uda-oczywiście jeżeli chcesz:-) Ja tylko tak z ciekawości:-)

ja juz ten kalendarz predzej robilam tylko z innej strony :) wieszu mnie test owulacyjny wyszedł pozytywny 25 grudnia a wedlug mnie owulacja byla 27 grudnia rano(albo dzien prdzej ) :) mialam w ten dzien bol z jajnika siadac nie umialam :-D
 
krystianmartin, bardzo ładna sypialnia ;) lubię takie naturalne kolorki na ścianach :tak:

My po wycieczce, pojechaliśmy nad jezioro, dzieci nakarmiły kaczki chlebem z całego tygodnia ;) Potem porzucaliśmy się śniezkami bo to (mam nadzieję) ostatki śniegu ;)
 
krystianmartin, wysłałam Ci maila z plikiem a sypialnia super a ten szablon przepiękny. Ja też myślę o podobnym do dużego pokoju :)
daria podaj mi maila :)
elle za chwilę zrobię nowy plik dla Ciebie bo nie zauważyłam wcześniej Twojej wiadomości (zmiana godziny)
 
ok dziękuje Antosia :-) a myślisz że godzina coś zmieni? zresztą zobaczymy bo ten cykl jonasa co mi wysłałaś idealnie się pokrywał z moją owulacją ;-)
 
reklama
Eden ja na Twoim miejscu działałabym jeszcze tego 9 kwietnia, bo na tej stronie Hanna Schultke opisuje również te przesunięcia owulacji więc można spróbować też w tym dniu. A jeżeli już jesteś po owu i w trakcie staranek zastosowałaś się do pozostałych czynników to musi byś dziewczynka. Ja to mam wrażenie że w tym Jonasie to właśnie chodzi o to naładowanie jaja odpowiednim ładunkiem. Ale w sytuacji jeżeli my działamy w taki sposób żeby naładować jajo innymi sposobami, poprzez suplementy i dietę oraz dbanie o odpowiednie ph to nie ma mocnych żeby wyszło inaczej niż my chcemy :)
 
Do góry