reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hallo Kochane!!!
Ann widać kreseczkę!!!! Ada ze Świat, ostatnia @ 14 grudzień, termin wg USG niezmieniający się 19 września:-) No ciuszki będą pasowały,miesiącami, ale jak będzie dziewczynka to niestety nie:-p Ja mówiłam, że po Kacku się coś przyda, ale jakoś dziwnie nic się nie przydaje;-)
Daria o to trochę mały waży:szok:, Adi ostatnio miała 5800, zobaczymy 15 stycznia:-D
Ewcik Oficjalne Serdeczne Gratulacje!!!! Trzymam kciuki Mamuśka!!!
Misia mój M jak się zgodził, to miałam taką minę:szok:, i szybko działałam, co by się nie zmienił zdania i nie ważna była płeć. Tylko mnie menopałza goniła, i wołała Dziecko, dziecko!!


Madzia Już jutro ten dzień Trzymam kciuki!!!! Na którą godzinę masz? Ja miałam na 9 być, a o 9:43 Adi była już na Świecie:)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki :-)

rzadko tu zaglądam, to ostatnio w ogóle jakoś mnie odrzuca od kompa, nie mam mocy, by posty pisac;-)

noemi szczerze przyznaję bez bicia, że nawet nie miałam jak nadrobić, więc pewno przegapiłam Twoje posty:zawstydzona/y: i`m sorry

axa aż boję się dziękować hehe

ann no pewno, ze krechę widać!
 
Axari, wyobraziłam sobie goniącą Ciebie menopauzę. :-D
Ann, schwanger jak w mordę strzelił. Nie ma, że nie ma, bo jest! :-)
Nullka, trudniej, to ja mówię o sobie, bo mała jakoś dobrze to znosi. :-)
 
Axari no ja też szok bo caly czas to ja naciskałam a teraz dałam spokój a on do mnie z dzieckiem :szok: więc ja szok ale nie ma co się szokować tylko dzialac szybko trzeba dlatego szybciutko do was napisalam o pomoc :-)
 
Ja dzisiaj padam na pyziol masakra chyba grypa mnie łapie wszystko mnie boli masakra ale myśl o tym że nie długo zaczynamy staranka 3ma mnie w pozytywnym myśleniu heheheheh
 
Hej dziewczęta:-)


Ja dziś zabiegana od rana i nawet nie mam jak siąść do BB. Wieczór już, a ja muszę jeszcze bardzo ważnego maila sklecić i jakoś nie mam weny, żeby go napisać. Biorąc jednak pod uwagę, że noce moje ostatnio są bezsenne, to myślę, że do rana się wyrobię.

Pytacie o samopoczucie. No więc boję się. Boje się strasznie:baffled: Z drugiej strony psychicznie jestem już gotowa i bardzo się cieszę, że od jutro czeka nas nowy etap życia. Mam w sobie tyle różnych emocji, że chyba aż mi z uszu paruje:happy2: Jak tylko Marcelek spocznie na mnie, to wszystko ucichnie i pozostanie już tylko radość;-)


Rano mam zadzwonić do szpitala, czy mają jakieś nagłe cięcia i jak nie to stawić się na 8.30. Wszystkich, którzy dysponują rano wolną chwilką, to bardzo proszę o potrzymanie kciuków, by nas nie przenosili już na inna godzinę, czy nie daj Boże dzień:sorry2:


Poza tym, jesteś kochane, że tak mnie wspieracie i dobrze życzycie:happy2: Mam nadzieję, że szybko do Was wrócę, żeby śledzić starania, wspierać w kolejnych miesiącach ciąży i na bieżąco podglądać jak rosną Wasze pociechy:-) Pozdrawiam serdecznie:tak:
 
reklama
Do góry