reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria ja preferuję tylko turystyczne. Miękkie, wygodne, szybkie do złożenia i zabrania gdzieś ze sobą. Nie muszę się martwić, że dziecko w późniejszym etapie uderzy się w szczebelki. To moje zdanie:-)
 
reklama
Daria ja ma jedno i drugie łózeczko drewniane u góry tam gdzie spi w ciagu dnia i w nocy a turystyczne na dole jak sie bawi albo zasnie jak nikogo nie ma w domu i jest cisza albo jak gdzies jedziemy, cięzko było by mi wybrac ale chyba jednak turystyczne, tylko z regulacja wysokosci
 
Dziewczynki Udanego Sylwestra, szampańskiej zabawy i Wszystkiego co naj w Nowym Roku, a przede wszystkich spełnienia marzeń o ciążach i wymarzonej płci :)


201211211743480.sylwester_2012_2013Fotolia_44100601_M.jpg
 
reklama
Do góry