reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć babeczki kochane ;)

ja trochę lepiej ..w zasadzie nie powinnam grzeszyć i napisać ,że dobrze bo dziś pospałam a poprzedniej nocy nie..
także dziś funkcjonuję normalnie w sensie humoru

Macy,Truskafcia,Czarodziejka,Kasia uk dzięki za zainteresowanie ;***

Pierogatka
proszę sprawdzić pocztę -w sensie PW ;-)
A CO DO STARAŃ TO JA JUŻ OD 3,4 miesięcy się nie staram :)) sex tylko z gumką,ale zakładam swoją firmę więc wiadomo ,że ciąża teraz nie wskazana ;-)

aleeee Wam zazdroszczę ,że bedziecie się spotykać ;))
ja też chcę a ma do Was taki kawał ...


miłego dnia babeczki :)
 
reklama
Ostatnia edycja:
u nas dzisiejszej nocki tez byly placzki,em wzial go troche ponosil uspokoil sie,usnal i po jakims czasie znow wycie...tym razem chodzilo o ...mleko :/ zrobilam na pol przytomna butle wypil i spal do rana, kolo 8 znow jeczenie o mleko. zaczynam sie zastanawiac czy nei kupic mu mleka dla dzieci po 10 mies zycia,one jakos wiecej kaloryczne jest. rece opadaja, je w dzien, je kolacje,przed snem pije 120-150 mleka i w nocy tez wypije 150...

Koliber
u mnie akurat wyszla szarlotka z duza iloscia jablek a ciasta jest niewiele,ale troche bylo z tym roboty. najpierw zapiekanie spodu,pozniej wylozenie bokow tortownicy, dodanie jablek (jakies 3/4 calosci jablek w kostke a 1/4 starlam na tarce) czasowo troche zeszlo. Jaka to ta szarlotka sypana?

Andziak
Jedrus sama slodycz,a mama dala by sobie na wstrzymanie zwlaszcza, ze dopiero co urodzilas :( Jak zareagowala na malutkiego? dzieci to sama radosc i wydaje sie,ze ich obecnosc lagodzi konflikty. Trzymaj sie!!

Mama
dobrze,ze korzonki troszke odpuscily oby calkiem przeszlo

Magda
jak sytuacja? pospapals troszke?

Macy
oj tak,wiem, ze jeszcze sie napracuje,zreszta nie chce juz pracowac w tym zawodzie co przed urlopem macierzynskim.
 
u nas dzisiejszej nocki tez byly placzki,em wzial go troche ponosil uspokoil sie,usnal i po jakims czasie znow wycie...tym razem chodzilo o ...mleko :/ zrobilam na pol przytomna butle wypil i spal do rana, kolo 8 znow jeczenie o mleko. zaczynam sie zastanawiac czy nei kupic mu mleka dla dzieci po 10 mies zycia,one jakos wiecej kaloryczne jest. rece opadaja, je w dzien, je kolacje,przed snem pije 120-150 mleka i w nocy tez wypije 150...

to chodzi o twojego synka co ma 2 latka? to jakie wiekowo dajesz mu mleko bo piszesz po 10 miesiacu ja myslalam ze2 + ..i zglupialam :-p
 
Daria ja po tych tabletkach czułam sie tragicznie, zawroty głowy miałm, nie bardzo kontaktowałam co ktos do mnie mówi, brałam je w sumie 2 albo 3 dni a reszte domowymi sposobami sobie poradziłam
sliczne zdjęcia, Colin wyglada jak by miał pól roczku a Nadia widac ze bardzo zadowolona z urodzin, tort piękny, Ty go piekłas?
 
ja tak samo po tych tabletkach glowa mnie woli zwracam kreci mi sie w glowie ogolnie masakra;/ a jakie sa domowe sposoby? tutaj koliber chyba pisala o szalwi ile tego pic ?
tak torta robilismy z moja mama :) nadia uwielbia myszke mini i tort musial byc z mini :)
 
reklama
Andziak gratulacje, Jedrus slodki.
MisBella i ty tez juz z malenstwem po tej stronie.
Ann ja mysle ze twoj synek jest na tyle duzy ze nie powinien juz jesc w nocy. Szkodliwe to strasznie na zeby. Powinnas mu wode dawac w nocy. ze 3 bedzie dym ale potem spokoj. I na noc jakas kolacja bardziej wartosciowa niz mleko. Moze kaszka lyzka jedzona na gesto,kanapeczki.
Uciekam bo mam gore prasowanie...nie nawidze tego...
 
Do góry