reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko a możesz dać mi namiar na te rzeczy do sushi. Ja na pewno też zrobię ale chyba tylko dla siebie bo mój M wybrzydza na nowości;-) ale na pewno skosztuje jak zrobię:-) ja jak pierwszy raz jadłam to byłam w szoku, że takie dobre.

Andziak wierzę w to co piszesz i wiem, że na pewno jest Ci ciężko...wiesz co sobie teraz pomyślałam. Są lekarze ginekolodzy, którzy pomagają w zaplanowaniu płci dziecka pewnie też nie dają 100 % szansy powodzenia ale pewnie bardzo pomogą, a metoda 100% to in vitro zapładniają komórki jajowe sprawdzają, które są żeńskie i przenoszą do macicy ale jest to leglne tylko w określonych krajach i bardzo drogie, oglądałam program na tvn style marzenia o córce
 
reklama
Jeszcze raz dziękuję dziewczyny za gratki :D Rybcia zdrowa i uśmiech mi z buzi nie schodzi :D Chwilo Trwaj !!! :D

Magda
ale fajnie jak w pracy tak doceniają i wspierają :) gratuluję :D
Noemi wiesz ... ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Czarodziejka
, szacun!!! pięknie sushi wygląda, jaaacieeeee jakbym zjadła takiego smakołyka :-p
Andziak uśmiechaj sie sama do siebie, nawet jak ciężko jest...wierzę że możemy nieco manipulować naszym samopoczuciem...nawet jak jest źle... można odnaleźć szczęście i tego ci życzę z całego serducha

mężulo mi strzelił fotki :) pokaże jak pozmniejszam :)
 
Ja sie juz żegnam:)
k032.gif

Dobrej Nocy babeczki:)))))
 
fotki na dobranoc :)


Chłopaki jeszcze letnio wycieczkowo :)


Mój dzisiejszy wyczyn...ciasteczka owsiane:-p


i na koniec...początek 4go miesiąca :happy:


Słodkich snów :)
 
Ostatnia edycja:
Noemi, ciężko mi powiedzieć bo to strasznie mały wycinek wykresu, zazwyczaj przed owulką tempka spada gdyż pik LH jest poprzedzony pikiem estrogenowym a estrogeny obniżają PTC. Czasem jednak temperatura zaczyna wzrastać jeszcze przed owulacją jeśli ktoś ma czuły na poziom progesteronu ośrodek termoregulacji w mózgu. Trzymam mocno kciuki! Też słyszałam o tym in vitro ale jakoś tak przykro się zrobiło jak zapytali starającą się o córkę matkę co zrobić z męskimi zarodkami a ona potwierdziła by usunąć ...no i fakt, kosztuje to fortunę.

Czarodziejko
, wyczarowałaś przepiękną kolację, tak oczy cieszy, że aż żal ją jeść :-)

Andziak
, doskonale Ciebie rozumiem bo bardzo dużo czytałam o ZA :-(, będę mocno trzymać kciuki by Kubę i Jędrusia to ominęło. A zauważalne były jakieś niepokojące objawy we wieku niemowlęcym? Pytam bo Kaja strasznie dużo głuży (non stop "nawija", zaczepia i się śmieje) a u Krzysia czegoś takiego nie pamiętam.

natusia, oj żebyś się nie zdziwiła :-D, ja tam mocno trzymam kochana kciuki!

Truskafffko, super masz chłopaków (małego i dużego :-D), ciasteczka nic tylko chrupać a z Ciebie prześliczna mamusia, super fotki!

Kolorowych snów i dobrej nocki!
 
Witam ponownie:-)

Piraniu czyli tak, jak dziewczyny też piszą, ta teoria z jajnikami jest do niczego:eek::-) A myślałam, że może chociaż to będzie jedyne, co się sprawdza w moim przypadku i wskazuje na chłopca:sorry: Dziękuję za sprowadzenie mnie na ziemię:-D

Czarodziejko
sushi rewelacja! Masz talent. Wygląda bosko. Choć sama nie przepadam, to pewnie bym się skusiła:-p

Andzia
ja dokładnie o tym samym pomyślałam, co Noemi. Selekcja plemników daje 100% pewność. Jest to kontrowersyjna metoda i nie chcę tu dywagować na ten temat, ale kiedy napisałaś, że chłopcy są obciążeni wadą genetyczną (popraw mnie, jeśli źle zrozumiałam), to właśnie metoda selekcji przyszła mi pierwsza na myśl. A to dlatego, że tu, gdzie mieszkam, jeśli jedna z płci obciążona jest genetycznie jakąś chorobą, to jest to legalne.

Truskafffka
fotki super, a brzuszek już niczego sobie;-) Piękny domek ma Twoja Rybcia i Ty wyglądasz rewelacyjnie!:-)


A skoro wszyscy się czymś chwalą, to i ja się pochwalę, co zrobiłam dziś na podwieczorek.

2uxxow1.jpg
2d7v51u.jpg

Były tak dobre, że nawet okruszki nie zostały:happy:


Spokojnej nocy wszystkim życzę!
 
Piranha dziekuje, czyli nadal folic 4x + Wit B comp + 2x1 dupek. Dziekuje

Czarodziejka rewelacja. Pokazalam twoja fotke mojemu M a on na to.... ucz sie dziewczyno, bo masz mistrza na forum....tak wiec uklony w twoja strone.

Truskaffka super mezczyzni, a ty wygladasz przeslicznie. Poglaskac brzuszek prosze.

Magda jakie smakolyki....palce lizac.

Natusia mi tez jest smutno, ze nie mam czasu na klikanie tutaj tak jak kiedys:-(. Nadrobimy zaleglosci przez weekend ( jak znajdziemy czas). B uziak dla ciebie
No ja cos w sobote tez ukulam, a co.....:happy:


zapomnialam napisac iz mimo zamowilam alka seltzer gold i potas to do dzisiaj go nie mam. Pisalam juz do sprzedawcy, on twierdzi ze wyslane....tylko ciekawe gdzie jes. No ale w tym cyklu to i tak za pozno:(

Dziewczynki dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Truskaffka, ale masz piekny brzusio - ja mam 2 razy wiekszy:szok: Po prostu 6 miesiac...:cool:

Piranha, co Ty sobie wkrecasz Kochana??? Dziecko masz madre i wesole, po co szukac dziury w calym? ZA, co to jest? Zespol Angelmana? Moj synek tez nie spal i duuzo gaworzyl, jest bardzo wesoly, a wszystko jest w nim w porzadku. Dzis powiedzial babci "daj jesce", gdy zabrala mu butle z woda. Pokazuje na lampe i mowi "swieci", gdy M przyjechal maly powiedzial "cesc tatus". Jesli mowimy o tym samym "ZA" to przeciez wiadomo, ze wiaza sie z tym powaze zaburzenia mowy. Po prostu dzieci maja inne temperamenty i sposoby komunikacji, te bardziej kontaktowe duzo gaworza - ale i szybciej mowia. Luzik i ciesz sie coreczka;-)

Oki, to ja spadam i nie wtracam sie na razie. Codziennie jednak czytam i kibicuje!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirania rozwoj niemowlecy wg mnie prawidlowy.Ja nie pamietam zeby cos mna niepokoilo.Kazdy inny kazdy inaczej sie rozwijal.I z mowa niewiele ma to wspolnego juz pisalam.
Fifi nie mowil do 5 lat wyraznie.Jak mial 4 sama zaczelam z nim jezdzic do logopedy.Teraz ma mowe super nie wymaga zadnej terapi logopedycznej.
Bartek mowil normalnie mial 2 i pol roku.Krzys jest maly i ma absolutne prawo sie tak zachowywac.Nic na sile.
Moi nie sa typowymi ZA duzo by tu opisywac na czym to polega akurat u nich.No i sa caly czas diagnozowani.Ale napewno inteligencja normalna nie dorownuje spolecznej.
Co do inwitro ja narazie wiem ze nie jestem az tak zdeterminowana.Maz tez by sie nie zgodzil.
Predzej adopcja ale nie mamy szans.
 
Ostatnia edycja:
Do góry