reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobra wstawiam testa z przed chwileczki :-) CHyba i ja zaczynam w to wierzyć (tylko czemu te 10 takie blade wychodzą a tu test 25 z nie porannego moczu i są dwie krechy) :-)

Zobacz załącznik 499396

Na żywo oczywiście wydaje się mocniejsza ;-)

NO PIĘKNA KRESKA :-D A co się przejmujesz że te z allegro słabo wychodzą może coś im tz. tym testom dolega to i tak teraz nie jest już ważne bo MY WŁAŚNIE ZOSTANIEMY KOLEJNY RAZ CIOCIAMI HEHEHEHE !!!!!!! GRATULACJE KOCHANA GRATULACJE !
 
reklama
Dzień dobry babeczki:-)

Czarodziejko
mówisz, że tarta super? No więc zrobię jutro. Na prawdę za mną chodziła już długo, a ta masa z mascarpone mnie bardzo zaintrygowała. Dzięki Ci kochana za ten przepis!:-):-)
ej.

Zrób zrób warto!!!!!!
I jesli moge ci cos podpowiedziec...jesli zobaczyusz ze ta masa nie stęzala w piekarniku to moze pare minutek jeszcze potrzymac i pozniej jak ostygnie włożyc na noc do lodowki!!!!!

Nulleczko myslenia nie wylączysz..tak to juz jest!!! A jesli juz myslisz to staraj sie ukierunkowywac TYLKO na pozytywne!!!!!!!!
Bardzo mocno trzymam kciuki i kibicuje Ci!!!!

Małż mnie dzis zrobil "w konia". Obiecał ze odbierze Macieja....no i nie odbierze///a do tego zabrał kluczyki od mojego auta bo wczoraj nim jeżdził i nie odpiął ze "smyczy"...Musze wiec poczekac na jakiegos pracownika az mi przywiezie...Maksio wstanie, zje i musze dygać.
Poza tym zakupy mnie czekaja bo zobaczylam ze nie mam przyprawy do ryb
A tak juz sobie ułozyłam ze dzis posiedze w domku...O tyle dobrze ze pogoda sie poprawiła i jest słonko...no ale zimno..oj zimno!!!!!! Co nie Nullko


Nulleczko toż to ciąza "z krwi i kości":)))))
no mowie baba jest taka płodna ze mogla by rodzić i rodzic:)))))
 
Ostatnia edycja:
NULKA-GRATULUJĘ >chwilo trwaj 9 miesięcy :-D


ps.Czarodziejko i inne kobitki czym doprawiacie dania,zupy dla dzieci dajecie kostke lub kucharek????????
 
Nullka- no piękna kreseczka , jesteś w ciąży :-),ale fajnie gratuluję z całego serca :)
Piranha- czyli mniej więcej wiesz czym ta choroba pachnie no nie jest łatwo ,ale daję radę staram się funkcjonuję normalnie , co innego moja ciocia już miała 6 nawrotów i ja się tego właśnie boję tych nawrotów.
 
misia, to masz podejście podobne do mojego, mi przede wszystkim zależało na zajściu w ciążę :-) Ja łykałam witaminę E 400iu (WITAMINA E 400 UI / 100 kap Mieszany Tokoferyl (2623923030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) i FertilCare (ciąża? babystart FertilCare większa płodnośc (2570490493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), brałam też oczywiście B-Complex, polecam B-50 dwa razy dziennie. Można też łykać Acard w fazie lutealnej by ułatwić implantację. Piłam też mieszankę ziołową nr 3 Ojca Sroki na owulację, w fazie lutealnej łykałam dupka. Zajściu w ciążę sprzyja duża ilość EWCM (wspomagacze śluzu to np. olej z wiesiołka, olej lniany, syrop Guajazyl) i wyższe pH ale to już sprzyja przy okazji poczęciu chłopca ;-)

nullka, piękna krecha, niech dzidzia zdrowo rośnie! ...i teraz zaczną się myśli: to chłopczyk czy dziewczynka hehehe :-D
 
Nullka- no piękna kreseczka , jesteś w ciąży :-),ale fajnie gratuluję z całego serca :)
Piranha- czyli mniej więcej wiesz czym ta choroba pachnie no nie jest łatwo ,ale daję radę staram się funkcjonuję normalnie , co innego moja ciocia już miała 6 nawrotów i ja się tego właśnie boję tych nawrotów.

Kobietko myśl pozytywnie i nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze :tak: jak będziesz zamartwiała się na zapas to nic dobrego z tego nie będzie dlatego głowa do góry i nic się nie martw :tak:
 
Nullka hahahahahaaa ;)) mówiłam ,że krechy będą jak Rysiu Kalisz ;)))
co prawda jeszcze jest cienka ,ale jak to zauważyła Czarodziejka Rysiu ostatnio schudł to i od kresek nie wymagaj:-D

nooo,to teraz wiem ,że drabinę mogę zanieść na poddasze bo nie będzie już potrzebna ;)

cudownie kochana :) cudownie ;))



Czarodziejka a to ci mąż ...:baffled:
ja włąsnie Zu odebrałam..poszłą z Bono na spacer bo "mu obiecała" cytuję:sorry2:
u nas też słonko ,ale wieeeeje
 
reklama
Pranha Dzięki a co to jest (Piłam też mieszankę ziołową nr 3 Ojca Sroki na owulację,) gdzie to można kupić czy to jakaś gotowa herbatka jest ??
 
Do góry