reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak Czarodziejko,dokładnie o to samo mydełko mi chodziło :tak: pisałam że można na all zamówic ale Marti_ka ma przecież do sklepu piechotką ;-)
Truskawko,ja też gotowa byłam w ciąży z Laurusią zakłady robic że trzeci synek będzie :-p
Missbella,kuchnia śliczna,piękne meble!
 
reklama
kotek_dla_ciebie_kotq

Mama my jakos mamy 300 metrow moze ciut wiecej...wiec nie jakis wypas..stad tez marzenie o wiekszej dzialce:)
Jagienko no wlasnie..na all mozna..
jak polecasz moze klikne:)))) u mnie z plamami wieczny problem.
 
Czarna będzie co ma być ...:-pbyle było ;))

Daria no to owocnych sprzedaży przedsiębiorcza babeczko:))

Truskaffka no problemo-wbijaj się ...Tom na będzie podawał a my .....będziemy gaaadaaaać :)))))))



rozbiłam rostbef na grilla .przełożyłam cebulką i się chłodzi w lodówce polany oliwą ...piwo oczywiście też się chłodzi:sorry2:

mama wczoraj do mnie dzwoni opowiedzieć jak dzieci...tata im przygrywa na akordeonie:-DOni moczą doopki w basenie,ładnie jedzą i śpią ...
luuuuzi:cool2:
 
Mama , moja psychika przygotowana na obie ewentualności :)

Moje dzieci na koloniach i też nawet za bardzo czasu nie mają , żeby z matką pogadać przez telefon .
 
Jagienko ukochaj swoje krasnale-te większe i te mniejsze :tak:

Truskaffcia to dobrze ,że ginka wie..

Czarodziejka to widzę ,że podobnie jak u nas z działką..
powiem Ci ,że ogólnie nic mi tu nie przeszkadza-sąsiedzi w porządku ..działaka nam starcza,tak ogólnie bo....ja to taka Maja w ogrodzie i już mi miejsca brakuje gdzie nowe roślinki sadzić a tak to uwielbiam ;)))
 
dziekuje dziewczyny:*:)

missbella kuchnia mi sie bardzo podoba!:)
ewcik prowadzilam obserwacje zapisywalam w zeszycie:) temperaturki nie mierzylam
staranka byly z 17-18 lipca w nocy a ovulacja byla 20 ,testy ovu to potwierdzily chociaz kreski testowe byly bardzo jasne :)to jednak ovu byla
trzymam bardzo kciuki mocno ze wam sie uda!! naprawde !!!:)napewno cierpisz teraz ale zawsze po burzy wychodzi slonce!!

teraz sie tylko boje zeby wszystko bylo ok:) na usg zobacze pewnie pozno dzidziusia bo w anglii tak jest :( no ale trzeba byc cierpliwym ...tylko ze ja nie potrafie..:-p

ciagle czuje jakis dziwny niepokoj i nerwy w srodku:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry