reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien dobry
witam sie z wami deszczowo :-(, pada i pada. Kilka dni sloneczka i znowu deszcz.
Spijam kawusie, a pozniej trzeba domek ogarnac.....jak mi sie nie chce.....

Dziewczynki milego dzionka
 
reklama
WITAM:)

Śliczna pogoda...chyba gdzieś z smerfami wyskoczymy...

Zupka mleczna na śniadanko się robi:)

LADIES ja też tego nie rozumiem bo tak na logike to własnie mieć dzieic tej samej płci to najlepiej:))ja widze w tym same plusy a jedynie mały minusik że ja nie bede mogła wychować dziecię innej płci...także powinno się zazdroscić niż "żałowac"...takie osoby czyli ANDZIAK MARYLIN bądźcie happy :))
KOCIATKA ty też masz fasolinke??
 
lato_summer_025.jpg

Witam i ja
U nas dziś tez pieknie, słonecznie i upalnie...i tak ma byc caly najbliższy tydzień...no a weekend ponad 30 stopni!!!!!! Bedziemy sie pluskać na basenie:)
Ja już powoli robie zakupy na wyjazd do Włoch:)
Kuzynka caly czas mi powtarza zeby jak najmniej brac tylko kremy przeciwsloneczne i stroje kąpielowe...nie wiem czy Wam wspominalam ale tam bedziemy żyć praktycznie na plazy bo wynajelismy domek przy samym morzu...wiec dzieci bedą miały tam raj!!! A bedą moi chłopcy i cora mojej kuzynki- Frida ktora jest w wieku mojego Maksia:))))
Bardzo się cieszę na ten wyjazd..wiem, że odpoczniemy i sie zrelaksujemy. Z każdym rokiem coraz fajniej sie z dziemi podróżuje:) Rok temu martwilismy sie troche jak to bedzie z Maksiem ale ku naszemy zdziwieniu było naprawde fajnie:))))
wiec mysle teraz bedzie jeszcze lepiej:))) Do samolotu wezmiemy im iPoda do oglądania bajek i bedzie spokoj:))))
A Wy dziewczynki gdzie w tym roku wakacjujecie???

nullko-
a Twój starszy synek idzie juz do pierwszej klasy????
Patrysia- mam identyczne odczucia...Córke chcialam mieć do pary ale teraz jak ptrze jak moje dzieci sie razem bawia jak "kotłują" czasem po dywanie i śmieją, jak jeżdza autkami.....za nic na świecie bym sie nie zamieniła!!! Jesli juz wolała bym trzecią córke ale nie -tylko parke.
merylin- wiesz to żenada jak ktoś Ci mówi ze trzecie dziecko tej samej płci to tragedia...widać od razu ze taka osoba nie dostala jeszcze kopniaka od życia!!!! chyba sama nie wie co to jest tragedia...ale spokojnie..życie weryfikuje i zmienia morale!!!!! Dzieki Bogu ja juz takich ludzi w swoim życiu nie spotykam ale także mialam kilka nieprzyjemnych sytuacji bedąc w drugiej ciąży...nie ma co sie nad tym roztrząsać...tylko wiem ze takie teksty w nas matki bardzo uderzają bo przeciez chodzi o nasze dziecko!!!

Piranha - piekny suwaczek:)))))
ide zaraz wstqawic pranie....taka pogoda to wszystko w moment wyschnie:)

 
Dzien dobry wszystkim :)
u nas sa takie upaly ze nie idzie wytrzymac leje sie z człowieka :dry:
Merylin pewna synka bedziesz jak urodzisz :) a moze okaze sie corka przeciez dopiero teraz masz 18 tydzien a kiedy masz wizyte? ja nie wiem w koncu co jest i chyba tak do porodu zostanie bo z głupieję;/
powiem wam ze po tych tabletkach owiele lepiej sie czuje jak nigdy zobaczymy co sie okaże w czwartek czy szyjka dalej sie skraca czy nie bo skurcze minely :)

co do parki sama nigdy nie chcialam lepiej jest 2:1 niz 1;1 wiem po kuzynostwie jak male jeszcze takie problmu nie bylo ale pozniej jakas katastrofa i kuzynka spędzała caly czas z nami a nie bratem dopiero teraz gdy sa dorosli to mniej wiecej normalnie gadaja;p
chociaz moja nadia jako dziewczynka interesuje sie tylko traktorami autami sie smieje ze bedzie maly rolnik;d aut mam chyba wiecej niz lalek w domu bo tym sie nie bawi tylko gryzie;d
 
Ostatnia edycja:
ja tam za duzo lalkami sie nie bawiłam to moze przez to nadia tez nie ;p aut mialam tez duzo tym bardziej ze o siostrze bo ona dostawała od kuzynów bo jedyna dziewczyna wtedy byla i tez bylam ostatnim dzieckiem takim bardziej chłopięcym:-p a nadia to jak widzi w sklepie auta to odejsc nie chce ;p i dobrze niech sie bawi wszystkim a nie tylko lalkami;d
 
Mi się to później zmieniło i wolałam tylko lalki wózeczki itd.ale fakt faktem hehe ja jestem ostatnia ze sióstr gdzie rodzice chcieli abym była synkiem :D tzn.mysleli o synku a wyszłam ja hehe
 
reklama
Hej babeczki!

ladies, dzięki wielkie! Oj gdyby Kaja chciała bez problemu spać w dzień to byłabym wniebowzięta a tak to jestem coraz bardziej przerażona zbliżającym się kolejnym tygodniem kiedy to zostanę z tym wszystkim sama od rana do wieczora. Przy staraniach o dziewczynkę lepiej nie mieć zbyt dużo tego rozciągliwego śluzu gdyż zazwyczaj ma on wysokie pH. Co do testów owu to według mnie jest to sprawa względna, jeśli u Ciebie ten rozciągliwy śluz występuje np. do 2 dni przed owu a znika w dniu owulki to lepiej starać się w dniu owulacji. Przy zachowaniu odstępu od owulki trzeba zadbać o niskie pH i brak śluzu płodnego aż do samej owulacji - zatem im większy odstęp tym więcej kombinacji ...no chyba, że podchodzisz do tego bardziej na luzie :-) Ja uważam, że sam odstęp od owulki nie ma większego znaczenia jeśli zadba się o inne czynniki (i tak np. Kosmo ma synka sprzed 3 dni od owu a MissBella czy ja mamy córki ze staranek w dniu pozytywnego testu). Co do wody to gorąca kąpiel sprzyja poczęciu dziewczynki (wysoka temperatura nie sprzyja plemnikom), do tego wszelakie rozpryski wody w postaci rozpylenia (np. podczas prysznica) powodują emisję jonów ujemnych :-)

Kasiu, coś w tym jest, że pogoda w PL i UK jest totalnym przeciwieństwem, u Ciebie pada a u mnie pierwszy dzień pięknej, słonecznej pogody :-) Przesyłam Ci ekspresem promyki słońca.

patrysia, też uważam, że posiadanie dzieciaczków tej samej płci ma wiele plusów, dzieci na pewno złapią dobry kontakt (wspólne tematy, podobne zabawy) a i rodzicom jest lżej bo mają już niemal wszystko po starszym rodzeństwie.

Czarodziejko, ale raj na ziemi Wam się szykuje! Jak ja strasznie tęsknię za morzem! Ja niestety znów w tym roku siedzę w domu ale obiecuję sobie, że niebawem wszystko sobie odbiję z nawiązką :-)

Andziak
, jak znajdziesz chwilkę to napisz proszę o ZA, co powinno np. niepokoić u dwulatka.

Kinga, dzięki i wzajemnie! Jejku, już tylko 4 dni do HSG, trzymam kochana kciuki! U mnie dziś dobrze ale pewnie dlatego, że ładna pogoda dobrze wpływa na moją psychikę :-) ...bo wczoraj to prawie ryczałam jak mi się jednocześnie dwójka dzieciaczków rozpłakała. Buziaki!
 
Do góry