reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny może któraś z was mnie poratuje. Kupiłam sobie ręczniki i niestety pozostawiają klaczki na skórze. Może znacie jakiś sposób żeby sie tego pozbyć?
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM:)

Deszcz deszcz deszcz wow:/

PIRANHA ja zgadzam sie ze słowami CZARODZIEJKI co do joty:)cięzko oj tak ile razy ja sobie popłakałam?ee nawet teraz się zdarzy bo moje dzieic są pełni energi ale i też poukładani tzn.zajmują sie sobą ładnie zasypiają itd.ogólnie nie powinnam narzekac ale są dnie gdzie niekiedy mam dość...ale jak już uspokoi się atmosfera to jestem taaaakaaaaa happy z ete moje smerfy sa ze się uwielbiaja bawią razem czy nawet pokłuca:))wszystko się poukłada początki są najgorsze ale one miną bo to tylko POCZĄTKI!!pamiętaj o tym:))teraz ja sobie ide ze smerfmai na dwór biegają razme bawią się czy np.tak jak teraz oglądaja bajke a ja do was klikam hehe także ogólnie luzik jest;)aż będzie mi tego brakować bo zacznie się znowu wstawanie nocne karmienie przebieranie pampersy itd...a tak juz fajnie jest jak moje dzieci samodzielne sa przesypiaja całe nocki:))co do piersi współcuzję ja takich probloemów ani razu nie miałam...jedynie nawał mleczka ale szybko mijał bo dziecie przystawiałam non topa czy troche ściągałam aby poczuć ulgę(nie za dużo bo czym wiecje ściagasz tym wiecje mleczka się produkuje)i elegancko mineło...żadnych zapalen temp.podwyższonej nie miałam i wspominam miło czas karmienia...oby i teraz było fajnie z tym...

ANDZIAK PIRANHA cudne córeczki macie:))
 

deszcz_na_morzu_oryg.gif

Witajcie Kochane
Pogoda i u nas "baniasta" od rana kropi i pada..i wieje wiatrzysko.
Takze dzis w domku
O tyle dobrze ze ponadrabiam domowe zaleglosci:)



Marzycielka a pralas wczesniej te reczniki??? Czasem trzeba nawet kilka razy uprac zanim zaczna dobrze wchlaniac wode i nie beda zostawiac "klaczkow"

Patrysiu a jak Ty sie czujesz????

Parysiak?????
Beatko????


Dziewczyny gdzie sie podziewacie?

 
Patrysiu ale u Ciebie juz 26 tydzien....zlecialo to nie wiem kiedy...Nie obejrzysz sie a Marcelek bedzie z Wami!!!!!!!!!
W ogole mam wrazenie ze na tym forum dziewczyny zachodza w ciaze..moment i rodza...Szoook!!!
Sciskam Cie!
 
Witam.
Ostatnio nie zagladam i nie podczytuje was, bo kiepsko sie czuje:-(
jestem zmeczona i ciagle nie wyspana. Ostatnio scina mnie z nog juz o 22, a zwykle kladlam sie o wiele pozniej. I niezaleznie od tego ile bym spala i tak bedzie za malo...
wszystko chyba przez ta pogode. Ciagle leje, potem na chwile wychodzi slonce i znow leje.. Pogoda warjuje i ja tez:baffled:
 
Patrysiu ale u Ciebie juz 26 tydzien....zlecialo to nie wiem kiedy...Nie obejrzysz sie a Marcelek bedzie z Wami!!!!!!!!!
W ogole mam wrazenie ze na tym forum dziewczyny zachodza w ciaze..moment i rodza...Szoook!!!
Sciskam Cie!
dokładnie za równe 3 miesiące pyknie mi termin porodu:))a nie dawno to ja na test patrzyłam z M :D i jego zdziwienie że ja w ciązy :D
 
reklama
Patrysia ja nie mam coreczki !!!! Ale cudnie to sie czyta moze to znak na przyszlosc.
Po wrzesniowkach chyba czas na mnid.Ja jeszcze nic nie mam.Musze najpierw przeniesc Kube do Bartka i jakos ich zorganizowac.W sierpniu wypiore ubranka i zobacze co brakuje. Narazie nie mysle. Ale zimno to ma byc lato? oj kiepsko widze te wczasy
 
Ostatnia edycja:
Do góry