reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kasiu STO LAT, STO LAT..., życze ci wszystkiego co najlepsze i najbardziej wymarzone, a najbardziej zyczę ci dwóch kreseczek na teście ciążowym :tak::-)
Medio piękne teściki, takie wymarzone :rofl2:
Miłego dnia życzę wszystkim :-)
 
reklama
Hej Kobietki.
Dziś chyba w końcu uporałam się z wirusami brzuszkowymi mojego malca. Zobaczymy jeszcze co będzie jutro ale mam nadzieję że to koniec bo biedny był taki, nic nie chciał jeść i tak się słaniał, mam nadzieję że to za nami.
 
Stokrotko piękne zdjęcia i bardzo Ci ładnie w rozpuszczonych włosach ewentualnie lekko spiętych , natomiast Medio Twoich zdjęć nie widzę, pewnie je usunęłaś.
Beatko a Ty by śmogła nam pokazać tego tancerza przy pracy.

Pozdrowienia dla wszystkich:tak:
 
Witam się raniutko:-)
Dziś obchodzimy z mężem naszą 7 ROCZNICĘ ŚLUBU!:-):tak::happy::rofl2:
Ale ten czas leci, jak braliśmy ślub miałam 21 lat, a mój mąż 23, a teraz...hehehehe
Miłego dnia wam życzę!
Beatko?????

1484.gif
 
Medio wszystkiego najlepszego z okazji 7 rocznicy ślubu. No prezent sobie iście cudowny spreparowaliscie hihi :tak:
Anka super, że wkońcu synek lepiej się czuje :-)
Stokrotko witaj :-)
Wszystkim życze pięknej pogody bo u mnie do dupy jest :baffled:
 
reklama
Do góry