reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kate Gratulacje :) ciesze sie, ze juz masz synka po tej stronie :)
Ewcik chyba kazda z nas tu ma konkretne pragnienie, marzenie dotyczace plci kolejnego dziecka :) bo inaczej by nas tu nie bylo... :)
 
reklama
Mama ale ciekawe rzeczy nam tu serwujesz :-)

A co do ziółek to piję te nr 3, sprezentowane od Gal. Po owu chyba będę brała dupka, nie wiem zresztą, lepiej ziółka nr 5 czy dupek ??
 

kate
OGROMNE GRATULACJE witaj na świecie
jak dojdziesz do siebie, to będę Cię męczyć o patent na chłopca

monico ja dalej 2w1 właśnie jestem po wizycie i godzinnym zapisie KTG
zero skurczy, kanał zamknięty - oznak porodu brak
jedyne co jest pocieszające to myślałam że termin porodu z OM mam na 22.02 (tak mi te cholerne kalkulatory w necie wyliczyły) a lekarka mi mówi
że na 25.02 więc jestem 3 dni do przodu

mama05 no no ale nam walnęłaś wykładzik
....ej TY tak codziennie tą owsiankę??.....ja w ogóle dziś od rana tak jakoś happy jestem ... właśnie wypiłam koktajl truskawkowy.... mężuś z pracy podesłał mi piosenkę którą wczoraj usłyszałam e Teleexpressie i się w niej zakochałam...cały wieczór wczoraj jej szukałam w necie i dupa a tu z rana taka niespodzianka....no czegóż można więcej do szczęścia
posłuchajcie: Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra) - official video - YouTube
 
Matik witaj ..

Bella ,Pierogatka sama wczoraj czytałam 2 razy te informacje....
nie wiedziałam np ,że żeby doszło do owu to 90 dni wcześniej muszą zaistnieć określone czynniki..

Pierogatka no to nadal &&& zaciskam i widzę dostałaś 3 dni w gratisie ;))))

tak-ja owsiankę jem codziennie :)ot takie cynamonowe zboczenie hahaha
a piosenki zaraz posłucham;)

aaaa-juz wiem co to za piosenka -też mi wczoraj w ucho wpadła;))


Bella nie wiem co Ci radzić -jak masz dupka to w tym cyklu może łykaj faktycznie dupka.
ja mam 1 opakowanie i ponieważ ten cykl spisałam na straty to nie biorę dupka tylko pije ziółka na progesteron..
 
Ostatnia edycja:
mama05 hehe cynamonowe zboczenie...ja mam na mięso ostatnio zboczenie, potrafię codziennie wpierdzielać mięcho
wczoraj to chyba zjadłam z kilo schabu ze śliwką
słuchaj słuchaj piosenki jak dla mnie jest nieziemska
 
witajcie:-)
pierogatko też ostatnio ta piosenka mi w ucho wpada, świetna jest:-D
to jeszcze troszkę pewnie pochodzisz z tym brzuszkiem? trzymam kciuki&&&&&&&

u mnie dzisiaj wesoło w domku, moja średnia córeczka ma urodzinki i tak sobie myślę, jak ten czas leci, niedawno pamiętam jak ją rodziłam, a tu już trzy lata!!!

u nas straszna gołoledź.
mama05 też muszę tej Twojej słynnej owsianki spróbować:-)

miłego dnia dziewczyny
 
Hej babeczki!

Dopiero teraz jestem, od rana mam problemy z internetem :angry:

Kate, ogromne GRATULACJE, witamy Twojego synka po drugiej stronie brzuszka!!!

pierogatko, ja tą piosenkę słucham nałogowo już od dłuższego czasu, jest boska, Krzysiu też ją bardzo lubi! :-)

Mama, ja dziś bez owsianki ale jutro to sobie odbiję :-D Znów ciężka noc gdyż Krzysiu się budził i popłakiwał ...może znów zęby bo wczoraj pchał paluszki do buzi. Super informacje nam zapodałaś, zapisałam wszystko i sobie na spokojnie postudiuję potem. Zastanowiło mnie to co napisałaś o 2-3 pozytywnych testach ciążowych. Podobno fałszywie dodatni wynik może się pojawić tylko przy niektórych chorobach i przy przyjmowaniu niektórych leków, w przeciwnym wypadku jest to ciąża. Zatem i u Ciebie te ciąże się nie utrzymały, przyjrzałabym się zatem bliżej PRL po obciążeniu, tym bardziej, że tak jak ja masz niskie LH:FSH, które może powodować niedomogę lutealną. A może te testy były pozytywne w cyklach z CLO? Dostawałaś wtedy Pregnyl na pęknięcie pęcherzyka? Podanie Pregnylu daje dodatnie wyniki testów z krwi oraz ciążowych średnio przez 10 dni, u niektórych jednakże jest to 12-13 dni.

Ewcik
, mój M też nie był skory do współpracy przy planowaniu płci, wręcz na przekór drażnił się, że chce drugiego synka ;-) (choć wiem, że to mu obojętne było a teraz chyba nawet cieszy się, że będzie córa :-)). Zatem co się dało to zastosowałam to bez wtajemniczania go w mój niecny plan :-D

MissBella, sprawdzasz dziś hormony? Sama widzisz jakie LH i FSH jest ważne (z tego co nam Mama wysłała) a dziś jest idealny dzień na ich sprawdzenie. Jeśli tak to trzymam kciuki za super wyniki! Możesz łykać i dupka i pić ziółka na progesteron - ja tak robiłam, progesteronu nigdy za wiele. Jeśli miałabym wybrać jedno z tych 2 rozwiązań to wybrałabym dupka :-)

ilaczek, wszystkiego najlepszego dla Zosi, samych uśmiechów na twarzy i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń!
t3355.gif
 
Mama ciekawy artykul heh no to po wiesiolku i innych cudach z 29 cykl wydluzyl mi sie do 35, czyli mam mniej szans na ciaze :/ jak nie urok to cos innego ... zawsze cos ...teraz to juz wogole ucze sie pokory.... bo w poprzednich ciazach, zachcialam byc w ciazy i poszlo szybko... a teraz... swoja droga przynajmniej wiem jaka jest prawdopodobna moja wada... mam bardzo niskie ph, bo sprawdzalam w tym cyklu i nawet wedlug mnie najbardziej rozciagliwy sluz w ciagu calego cklu mial raptem ph 5

ilaczek wszystkiego co najlepsze dla Zosi, spelnienia marzen, usmiechu kazdego dnia, zdrowka i samych radosnych chwil :)
 
Ostatnia edycja:
mama05 nie znam plci, bo nie chcemy znac :) a co do anastezjologa to tu w szpitalach polozniczych nie ma opcji zeby byl niedostepny, bo jest ich na peczki przy takiej duzej liczbie porodow:-)

Beatko chwile bardzo chcialam poznac plec (mm nie chcial ani przez chwile), ale maluch sie zakryl i nie pokazal sie, bylam chwile zla ale zaraz mi przeszlo i stwierdzilam, ze dobrze ze nie nie pokazalo, nie byloby dreszczyku emocji przy porodzie, teraz przynajmniej bardziej nie moge sie go doczekac:-)

Czarodziejko a nie odzywam sie, bo troche w PL bylam, a poza tym tyle tu nowych osob wiec zgubilam sie w tym watku dawno juz;) A czas faktycznie bardzo szybko leci i dobrze bo mam dosc brzucha, chodzenia jak pingwin i niedogodnosci nocnych;)
 
reklama
Do góry