reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pierogatka, synek mojej koleżaki nie planowany, młodsza córeczka ma dopiero 2 latka także to była wpadka totalnie nie planowana.
Tusia ja zlikwidowałam suwaczek bo się skończył, zawsze mam 28-29 dni a teraz nie wiem ile potrwa bo owulka jak wogóle była to na pewno dużo później. Jak dostanę @ to stworze na pewno nowy. Mam dziś 31 dc
Piranha poratuj jakimś linkiem do wapna, bo tamtego calcium Citrate nie ma a mi zostało mało tabletek, biorę już po jednej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirania no jak miło mi to czytać ...
ten biały to jak Einstein wyglada hahahaaa-jak na niego spojrzałam to uśmiech sam na twarzy sie pojawił;))

Agulek ja wczoraj wstawiałam,ale juz faktycznie nie ma aukcji...
 
Piranha dzięki.

My zaczynamy starania w kwietniu. Od stycznia biorę kwas foliowy. I staram się zdrowo odżywiać ale różnie mi z tym wychodzi:zawstydzona/y: Chciałabym żeby drugie dziecko okazało się córeczką i zrobiłabym tym samym prezent mężowi,gdyż w jego rodzinie od dwóch pokoleń nie urodziła się, żadna kobietka:szok:
 
o jaki piękny przepis na córeczkę:)
tak sobie czytam i chyba wiele rzeczy nieświadomie robiliśmy, że mamy aż trzy córki:)
teraz Piranho trzeba kota ogonem obrócić i starać się o syna:)
tylko normy suplementów nieznane, ale może coś znajdziesz w swoich zapiskach?:-)
u mnie kurczak się piecze na obiad a takiego mi smaka na naleśniki zrobiłyście...hehehe. mniam.
 
Ostatnia edycja:
Zonga witaj i powodzenia...

Pirania


u mnie normalnie zamieć jak na Syberii masakra...a ja zaraz muszę po Dominika jechać

Ilaczek naleśniki jeszcze zostały-częstować ;)???
 
Ostatnia edycja:
ilaczek dla Ciebie i reszty staraczek planujących synka szykuję właśnie wytyczne, o suplementach też będzie :-), pewnie dopiero wieczorkiem będę mieć czas by coś popisać bo synek marudzi nieziemsko i skupić się na niczym nie mogę ;-) (jak z córki też taka maruda będzie to ja przedwcześnie osiwieję ;-)). Za mną naleśniki od kilku tygodni już chodzą :-)
 
reklama
Do góry