reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzieki dziewczyny. Tylko zamiast lozeczka bedzie kolyska na poczatek a reszta dokladnie taka. Obrazki to zdjecia mojej kolezanki wiec takie beda.
Piranha moi tez tacy ,ze nie dalo sie ich nigdy przelozyc. Teraz zdecydowalam sie dlatego na wozek do ,ktorego fotelik pasuje ,zeby w razie czego nie przekladac malej. No ale to tylko jak malutka bedzie.
 
reklama
Dziewczynki moje kochane!!!!!!
Ponieważ jutro nie będę miała dostępu do neta już dziś pragnę życzyć Wam wszystkim cudownej, niezapomnianej , udanej zabawy sylwestrowej do białego rana z tańcami, szaleństwami i mooooooooorzem szampana , a potem w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń i tych maleńkich i tych ogromnych a najmocniej życzę spełnienia tego jednego, naszego wspólnego czyli udanego planowania córeczek i synków:-)BUZIACZKI OGROMNE.
 
Ja również kochane życzę Wam by Nowy Rok przyniósł Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
 
Hej Dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę i chcę Wam złożyć najlepsze życzenia na Nowy Rok bysmy wyznaczały sobie cele i miały siłę by je osiągnąć:-) cieszę się, że trafiłam do Was i mogłam dołączyć, jesteście super!! Trzymam kciuki za Piranhę i Kosmopolitan by wizyta była najszczęśliwszym dniem w waszym życiu i by spełniło sie wasze marzenie:-) Do usłyszenia w Nowym Roku 2012:-D
 
Beatko pokój przecudny !! Po prostu idealny :-) Aż mi się łezka w oku zakręciła jak na to wszystko patrze... ile ja bym dała żeby móc kiedyś taki pokoik urządzić.

W nowym 2012 roku życzę spełnienia marzeń wszystkim Wam dziewczyny i każdej z osobna. Życzę udanej zabawy sylwestrowej i pomyślności w Nowym Roku
:-)
 
Ostatnia edycja:
Beatka pokoik prześliczny, no po prostu bajeczny, taki z klasą, poszalałaś dziewczynkowo, ale ze smakiem:-)Aneczko niebieski w sypialni to trochę zimny kolor, ale odpowiednio dobrany do tego biały i szary zdecydowanie go ociepla:-)
Kinguś u rodziców byłam, na małej imprezce, i troszkę sobie poszalałam z jedzeniem:wściekła/y: Zaraz normalnie chyba jakieś hafty kaszubskie zapodam:-p
Moje Drogie jutro o 12 można sobie co nie co zażyczyć, i nie trzeba być jasnowidzem,żeby wiedzieć czego będziemy sobie życzyły:-) I mają się SPEŁNIĆ i koniec!!!!!!!!
 
cześć babeczki :)

Beatka pokój miodzio ;))
na pewno bedzie tam Hani dobrze ;)

Aneczka slicznie będziesz miała w sypialni:)) u mnie dominuje brąz a drugi kolor to turkus ;))

Pirania no to sobie posiedziałas pod sklepem;))ale jeśteś dobrą mamą ,że dałaś synkowi pospać :)gdybyś Go obudziła pewnie zakupy były by ciężkie z marudzącym dzieckiem a tak poszło gładko ;))

co do mojej tempki to idzie jak u Ciebie -powoli do góry:)
w 9d.c. 36.4
w 10 d.c. 36.6
w 11d.c. 36.6
w 12d.c. 36.6
w 13d.c. 36.8
w 14d.c.(dziś ) 36,9

czyli owu gdzieś po drodze była :)))


kobietki niech sie spełni co dla Was ważne !!!
niech Wasze dzieci przyjdą rumiane na świat o czasie!!!
niech starające się wszystkie doczekają sie swoich pociech!!!
miłości ,zrozumienia i przyjaźni w koło Was!!!

Wasza mama :):):)
 
Beatko śliczny pokoik będzie miała Hania :) cud miód malina :)

Wszystkim Wam kochane życzę aby Nowy Rok przyniósł Wam mnóstwo samych radosnych i szczęśliwych chwil . Aby pospełniały się wszystkie Wasze (nasze ;)) marzenia i te znane nam wszystkim i te nieznane i żeby maluszki które mają się niebawem urodzić były zdrowe i grzeczne :)

Udanego Sylwestra i do napisania w NOwym Roku
 
reklama
Do góry