reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Beatko śliczny pokoiczek:) ten koszyczek jaki fajny! :)):tak: ja jak bede miała spodziewac sie maleństwa też bede chciała taki tylko jako kołysaneczkę i też przy łóżku bedzie stała w nocy:happy2: rozmyślałam o tym ostatnio heh.
Ładnie różowo u Hani:) bardzo przytulnie. Fajnie że tak możesz już to wszystko zrobić i przygotować. ja się doczekać tego okresu nie mogę:zawstydzona/y:
 
reklama
No to ci powiem Beatko, no ,no ,no pierwsza klasa:-)Super , jasny, widniutki, przytulny, różu też z umiarem i bez przesadyzmu. Masz kobitko gust:-)Boziuniu też bym chciała taki urządzać.
 
dzieki dziewczynki ja tez bylam wczesniej w waszej sytuacji i jak Jagienka byla w ciazy z Laura to strasznie jej zazdroscilam w dobrym znaczeniu, ze moze juz robic zakupy dla malej pokoiku ja tylko moglam wystawy lizac
a teraz juz ponad 2 tyg mi zostaly i coraz bardziej sie boje czy podolam wszystkiemu tym bardziej ze nie mam tu zadnej babci czy siostry do pomocy, wszystko na mojej glowie
ale mysle ze wszystko sie samo ulozy i czas bedzie smigal ze hoho
 
Beatko tak ty wchodzis juz w 38 tc, a dopiero co robilysmy testy na plec :-)

pokoik śliczny...
masz męża przynajmniej na miejscu, bedzie dobrze

a jak brzusio? spory już?

ciekawe kiedy sie zacznie u Ciebie i ile kluska bedzie ważyła :-D
 
Beatko! przpieknie- z klasa, nie przesadziscie, bardzo przytulnie, jednym slowem slicznie:tak: normalnie az mi lezka w oku sie zakrecila......Tak bardzo Ci zazdroszcze:zawstydzona/y: oczywiscie pozytywnie:tak: trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie i juz nie moge doczekac slicznej zdrowej Hanusi:tak:
 
Beatko:-):happy2::happy2: Cuudny pokoik. Zupelnie w moim guscie. My na razie robimy swoja sypialnie a mala dostanie pokoj jak bedzie wieksza , chyba kolo 2 latek jakos.Ja weszlam ostatnio na lutowki i jak zobaczylam na jakim etapie przygotowan sa to mi oczy wyszly :baffled: My jutro zaczynamy robic ten nasz pokoj , potem powoli bede szykowac reszte.
A tak bedzie wygladala nasza sypialnia jak bedzie gotowa;-)
 

Załączniki

  • sypialnia.male.jpg
    sypialnia.male.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 47
aneczko lutowki tez podczytuje, nawet probowalam pisac, ale na trzech forach nie daje rady:cool:

my tez w naszej sypialniu wstawimy łóżeczko z funkcją tapczanika, a pokoik jak bedzie wieksza

ja tez na etapie prawie zerowym w przygotowaniach
 
Monico, według Twojego kalendarza wychodzi mi dziewczynka :-) ale ja i tak dalej upieram się przy chłopaku hehehe :-D

agulek, wszystko z Tobą jest w najlepszym porządku :-), te wyrzuty estrogenu to normalna sprawa w cyklu i może im towarzyszyć śluz podobny do płodnego oraz spadek tempki.

Beatko, cudny i przytulny pokoik dla małej księżniczki, bardzo gustownie urządzony!

Aneczko, przepiękna ta sypialnia!

Ale mi synek numer wywinął, podjechałam autkiem do pobliskiej Biedronki na sylwestrowe zakupy a Krzysiu momentalnie odpłynął w foteliku (czyli jednak potrzebował tej drzemki :-)) ...i musiałam sterczeć 40 minut pod Biedronką bo żal mi było go budzić :-)
 
monico no kiedy to bylo jak tylko my 5 tu pisalysmy i testowalysmy i wszystkie mamy to co chcialysmy
teraz bym chciala zeby dziewczynom tez sie udalo i trzymam za nie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Aneczka sypialnia sliczna, takie same obrazki bedziecie miec?

Piranha kiedy ty masz usg zeby sie dowiedziec kto u ciebie mieszka?
a malego tez by mi bylo szkoda budzic, ale my zawsze wozek mielismy i czesto jak nam mlody zasypial to do wozka go przekladalam
 
reklama
Beatko, USG mam 7 stycznia o 10 rano więc został już tylko tydzień :-) Mój synek ma tak czujny sen, że przełożenie go do wózka na pewno by go obudziło (ciężki przypadek z niego :-D), jak śpi w foteliku samochodowym to zawsze po około 40 minutach wchodzi w płytszą fazę snu i jak wyczuje, że samochód nie jedzie a stoi to też go to wybudza :-) Zatem po 40 minutach się obudził i poszliśmy razem na zakupy do Biedronki :-)
 
Do góry