reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No właśnie też się zastanawiam gdzie to kupić. Patrzyłam na allegro ale tam głównie są paski na pH ale do sprawdzania wody, chyba że moczu też można.
 
asiuniak poszperałam troche na allegro i znalazłam paski MERC do badania ph pochwy 100szt za 15 zł. Musze zamówić. Aukcja 1957428356. A co tam jak szaleć to szaleć nie dziewczyny:-D
 
No ja tez sie mocno uparlam przy tym zakwaszaniu ,zeby meskie plemniczki wybilo. Trzymajcie sie tego bo to chyba faktycznie duzo daje.
Jagienko ja mialam ostatnio jelitowke ale zupelnie lagodna. Meczylam sie poltorej doby z mdlosciami ale tylko raz wymiotowalam. Jedyne co to 1 nieprzespana noc i dzien lezenia. U Ciebie biedaku poszlo na calego. Mam nadzieje ,ze chociaz szybko odpusci. Takie chorowanie przy malenkiej musi byc okropne.Przytulam mocno.
Dido , Nullko co z wami?
Beatko fajnie ,ze sie odezwalas.. To Hania daje Ci troszke do wiwatu z tymi dolegliwosciami. No ale dla malenkiej to juz wszystko wycierpimy no nie;-)
 
Dzięki Agulek;) Zapiszę sobie i przy następnym planowaniu będę działaś. A Ty widzę zaczynasz ostro planowania. Jakie metody będziesz stosować? Przepraszam, że spytam, a czy masz już dzieci? Życzę powodzenia;)
 
asiuniak mam 2 synków i pora na córeczke. Moi chłopcy zostali poczęci pierwszy centralnie w owulacje drugi z dzień przed i na pewno miałam ph wysokie ok 7 bo jak chodziłam do ginekologa to mi sprawdzał paskami. Myślę że to zasadnicza rzecz przy tym planowaniu. Więc teraz wkraczam do roboty pełna dobrych myśli i nadziei. Myślę, że tobie się udało przynajmniej na to wygląda z twoich opisów jak przebiegały staranka.
Moje plany to obniżyć ph, odsunać się na kilka dni przed. W kalendarze chińskie nie wierzę, ale za to wierzę w to, że mi też się kiedyś uda.
 
Ostatnia edycja:
Jestem,jestem.
Strasznie slaba i zalatana.
Same wiecie jak to jest ciaza,dzieci,caly dom na glowie i do tego chorobsko.
Troche mi lepiej.Ale strasznie mnie gardlo boli i glowa.
Ale mysle pozytywnie i ciesze sie,bo we wtorek mam gina.
I moze uda sie dowiedziec,kto tam u mnie mieszka:-)
 
Piranha, rzeczywiscie udzielalam sie na kafeterii ale pozniej....sama widzialas co tam sie porobilo, ludzie sa po prostu tacy wredni ze lepiej wogole z takimi w gadki nie wchodzic.

Pisala tam dziewczyna ktora tez miala ogromna wiedze nt planowania i to od niej bardzo duzo wiedzialysmy, pomagala nam. Wszystko mialam skopiowane do folderu specjalnego ale padl mi komputer poprzedni i nie przegralam tego jeszcze, naet nie wiem gdzie jest tamten stary dysk. Ale na str 317 kafeterii znalaalzlam moje staranka:
Oto moje staranka:
-przytulanki 10,11,12 i 13 dc (15-18 listopad) ok g.24 lub nawet po północy (na teście lekki cień testowej kreski)
-14 dc - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień, śluz R (g.14 i 21)
-15 dc - test g.12 - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień;
test g. 21 - kreska jeszcze bardziej mocniejsza
test g.22.30 - krechy tak samo mocne jeśli nie identyczne
śluz R
-16dc - test o 12 - kreska testowa mocniejsza niż kontrolna
test o 22 - dwie mocne krechy
śluz m
-17 dc - test o 12.30 - kreska testowa słabsza (cos jak w 14dc)
śluz L
-18 dc sucho
Wychodzi na to że owulacja mogła być 16 dc, z 15/16 dc najwcześniej lub 17 dc, ale ja dokladnie nie wiem.Nie umiałam określić owulacji.
Jadlam tez magnez z Wallmarku chyba. To chyba tyle co pamietam.

Pozdrawiam i zycze szczescia!!!!

Ps. Jagienko wspolczuje i zycze zdrowia. Wiem co tzn chorowac przy dziecciach gdy sie nie ma pomocy:/
 
Ostatnia edycja:
Agulek
No to nie dziwię Ci się że pragniesz małej królewny;)
Teraz pełna wiedzy i wiary jesteś, więc musi się udać i na pewno się uda. 3mam kciuki. W jaki sposób będziesz obniżać pH? Będziesz zakwaszać po @?
Dzięki, że wierzysz w moje starania. Choć powiem Ci, że nie robiłam żadnych testów na pH bo nie wiedziałam o czymś takim. Następnym razem na pewno zastosuję. I nastawiam się na chłopca, może dlatego żeby później się nie rozczarować, choć oczywiście mam taką nadzieję, że będzie dziewczynka a to dlatego, że oddaliłam się od owulki na 2,5 dnia co daje duże szanse. Ciągle myślę, o tym, że mając konflikt krwi często rodzą się dzieci jednej płci, znam takie przypadki.
 
reklama
Dido
Dobrze, że jakoś się trzymasz, choć na prawdę współczuję Wam tych choróbsk. Mówisz we wtorek gin, ale musisz się cieszyć, ja tydzień po Tobie we środę i też czekam z taką niecierpliwością....
Myślę, że już się dowiesz płci o ile dzidzia ułoży się odpowiednio nie tak jak u mnie na poprzedniej wizycie. 3mam kciuki;)
 
Do góry