reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

DZIEŃ DOBRY:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU DZIECKA!

dzien-dziecka.jpg


dostałam smsa od Paajki...
"hej dziękuje za kciuki miałam usg nerka powiększona dostałam kroplówkę ale nie mogą mi założyć wenflonu 12 razy zakładały i się nie udało bo zapadają mi się żyły więc jest super"

nie bardzo rozumiałam tego smsa dlatego napisałam do niej ale jeszcze nie odpisała...mam nadzieję że z nią i małym wszystko dobrze!

o Pajkaa już odpisała:
"krwawienie było przez lekarza a co do brzucha to najpierw bolał bo jakieś skurcze były a dziś w nocy dostałam atak kolki nerkowej i mam dodatkowe leki, dało się założyć wenflon za 13 razem pozdrawiam"
ojej aby wszystko dobrze się skonczyło zdrówka dla niej i aby dzidzia spokojnie się rozwijała w brzusiu:tak:
hej!
Czytam ale nie mam weny na pisanie.Walczę z pleśniawkami u Kubusia,poza tym odmawia cycka,przez 3 ostatnie dni je tylko o 5 rano a potem ani trochu,ciągnie bardziej na śpiocha,myślę,że przez te pleśniawki ma problem ze ssaniem albo zęby,a teraz stęka więc chyba będzie niespodzianka.
Aha na ząbkowanie dobre jest tantum verde,co do kolek to nie wiem co najskuteczniejsze,bo nie miałam z nimi doczynienia

Pajka dużo spokoju życzę i pozdrawiam!
Dominiś miał pleśniawki i cieżko mu było z nimi pić szarpał cyca marudny był przy tym tak wiec nie wykluczam tego i u ciebie:sorry2:a wiem ze to na pewno było na pleśniawki bo ząbki dostał dopiero pod koniec 8 miesiaca a pleśniawki miał w 3 miesiacu:tak:
dziewczyny jeżeli chodzi o zamkniety to na pewno zaproszenia beda! ja poprostu nie wyrabiam bo tyle nas tu jest :) musze wpisywać po kolei nicki

U nas deszczowo! :/
mam nadzieje że w końcu sie ociepli na dobre! ale wczoraj było ślicznie
ja dziękuejm za zaproszenie i ciesze sie bardzo:-)

Witajcie :)

Weekend minął tak szybko że nie wiadomo kiedy..

A ja dziś wieczorem wybieram się z kolezankami ze spacerów do knajpki świętować spóźniony Pierwszy Dzień Matki :) Oczywiście ja przy soczku, bo karmię a poza tym jestem kierowcą :)

Buziaki!
no to szykuje się miłe spotkanko co zycze aby było wesoło:-)

Mamuśki czekam wiesci fotunie oraz zdrówka dla maleństw:tak:


Aaaa zapomniałam hehe no mój Dominiś to juz też sie cieszy prezencikami gdzie też nie obyło się bez słodycz co teraz zajada i ogląda bajki na Canal+ cały dzień lecą kinowe bajki i ja się ciesze bo pogoda do dooopy a tak zawsze coś sie oglądnie np.teraz skonczyła sie Epoka lodowcowa:happy2:


A no i Dominiś mi zaczął gadać codziennie nowe słowa sam od siebie lub jak cos usłyszy:-)
Tak więc DZASTINA poczekaj a Czaruś sam zacznie nawet nie bedziesz wiedziała kiedy jakie nowe słowo bo ja to tylko słysze jak Dominis co chwile nowego mówi np.terazDZIEKUJE MI ZA GROSZKI KTÓRE JE:-Dfakt nie mówi dosłownie tylko np.Kuje gdzie to DZIE tak umyka bardziej w ciszy ale sam od siebie powiedział:-)
 
reklama


Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków tych dużych, tych małych i tych w brzuszkach z okazji Dnia Dziecka!
Dużo zdrówka, radości i miłości!
:-):-):-):-):-)






 
Witajcie dziewczynki :happy2:
My wznowiliśmy remont...najgorszy bałagan teraz po przedpokój do robienia a wiadomo że jak przejściowy to wszędzie się nosi! :baffled: Ale jak już się zrobi to zostanie tylko klatka schodowa i będzie już koniec :-)

Bershka to dzieciaczki zadowolone z prezentów :-) oby przeszła Kubusiowi biegunka! :tak:

Kindzia jak my byliśmy w Bałtowie to też były te wszystkie atrakcje :tak: jest też mini zoo ale za wszystko trzeba dodatkowo płacić...na pewno warto zobaczyć te wszystkie atrakcje tylko chyba dnia na to nie starczy trzeba jechać tam na weekend z noclegiem :tak: my byliśmy na jeden dzień i zaliczyliśmy park dinozaurów, plac zabaw (z którego Kacper nie chciał wyjść :-)) obiad, lody i już musieliśmy wracać :tak: życzę Wam kochana udanej wycieczki :-) Emek na pewno będzie zadowolony :tak:

Dzasina trzymam kciuki za wizytę u gina i żebyś przeżyła tą drugą też ;-)

Patrysiu prawda jak takie słowa "dziękuje" od dziecka cieszą :-) Kacper potrafi kilka razy dziękować za coś :-) za klocki na Dzień Dziecka dziękował nam już kilka razy :-)
fajnie że Dominiś coraz więcej mówi :tak:

Pyszczku jak tam wieczorek się udał?

Czarodziejko dobrze że i Ty masz takiego Aniołka w domu :tak::-) ciekawe jak u mnie będzie?

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia
buziaki
 
Ciesze się że spodobał wam się pomysł z wątkiem zamkniętym (prywatne) :-) tylko dla nas!

RÓWNIEŻ SKŁADAM ŻYCZONKA DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW!!!!:tak::-)
 
Witajcie:happy2::happy2::happy2:

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Dziecka:-D:-D:-D

dostałam smsa od Paajki...
"hej dziękuje za kciuki miałam usg nerka powiększona dostałam kroplówkę ale nie mogą mi założyć wenflonu 12 razy zakładały i się nie udało bo zapadają mi się żyły więc jest super"o Pajkaa już odpisała:
"krwawienie było przez lekarza a co do brzucha to najpierw bolał bo jakieś skurcze były a dziś w nocy dostałam atak kolki nerkowej i mam dodatkowe leki, dało się założyć wenflon za 13 razem pozdrawiam"

Super, że się odezwała:-D:-D:-D

Mama Sówka to w takim razie życzę miłego Dnia Dziecka :tak::-) Dzień Mamy widzę też miałaś udany :-) ja dostałam od swojego synka laurkę :-) też uwielbiam rafaello :-)

Ohhh czekam na ten dzień kiedy dostanę coś zrobionego przez Bartusia:-D:-D:-D
oprócz niespodzianki w postaci kupki:-p:-p:-p

Pati jest juz w domku i tuli swoje malenstwo :-)Synus jak cukiereczek:-) z pewnoscia nie dlugo sama Wam napisze. swoja droga to chyba nie latwo znalezc czas na pisanie z trojeczka :-)

Oooooo to super:-D:-D:-D

No nic ide kawkę robic….Kto sobie zyczy?

Czarodziejko ja kawki nie piję, ale gdybym piła to na pewno bym się skusiła:tak::tak::tak:

chciałam jeszcze dodać, ze super ze Kinga wymysliła to zamkniete forum, moge Wam tam pisać o wiele wiecej rzeczy niz tutaj...zresztą zobaczcie mój ostatni wpis.... :shocked2:

Zawsze wątek zamknięty jest lepszy, bo można się bardziej otworzyć:-):-):-)

a na długi weekend jedziemy do Bałtowa na dinozaury...

Kindzia życzę udanego weekendu:-):-):-)

Mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie ok... boję się wizyty u ginka i wiadomo kogo....brrrr

Dzastina trzymam kciuki za wizytę:tak::tak::tak:
____________________________________________

Pojechałam na szybkie zakupy, bo się okazało, że w lodówce tylko światło, a przecież
niebawem goście przyjadą:tak::tak::tak:

Byłam w TESCO i nie mogłam się oprzeć i kupiłam Bartusiowi na Dzień Dziecka (hehe niezła wymówka:-p:-p:-p) -> gryzak w kształcie litery "B"; pluszowy młotek, którym jak się walnie to rechocze jak żabka; 3 body z Tygryskiem i przepiękny sweterek:happy2::happy2::happy2:

Aha i dostałam taką paczuszkę z Klubu mojego Maluszka HIPPa (nie wiem kiedy się tam zapisywałam:confused::confused::confused:), a w środku dużo fajnych rzeczy -> łyżeczka, krem, słoiczek "jabłko+marchewka" i książeczkę z kuponami rabatowymi (20-25%) na dużo produktów HIPPa (m.in. na herbatki, słoiczki i produkty pielęgnacyjne), które można zrealizować w ROSSMANNIE:-D:-D:-D a dodatkowo z takim jednym kuponem mogę tam odebrać jeszcze jedną taką paczuszkę:-):-):-) kupony są ważne od dziś do końca lipca -> hehe taka mała rzecz, a jak cieszy:happy2::happy2::happy2:
 
PAULA oj tak ciesze się baaaardzo urosłam normalnie :-)bardzo miło mi się robi jak coś miłego do mnie powie a jak powie pze ze mnie wyczekane słowo"Kocham"o jeju chyba go wycałuje od stóp do głów:-p
 
PAULA oj tak ciesze się baaaardzo urosłam normalnie :-)bardzo miło mi się robi jak coś miłego do mnie powie a jak powie pze ze mnie wyczekane słowo"Kocham"o jeju chyba go wycałuje od stóp do głów:-p


naprawdę niesamowite uczucie

moj smyk co rano jak oczy otworzy mowi mi "mamusiu kocham Cie"
a kilka dni temu poklepał mnie po plecach i powiedział" mamusiu nie martw sie jestem z Toba"
albo do pewnej pani na pytanie jak masz na imie "jestem Emil a to moje najlepsze przyjaciólki mamusia i babcia"


miodzio................ kocham Go..........
 
Ostatnia edycja:
Oj urocze są te nasze smyki a czasami jak coś powiedzą to aż szczęka opada :-D

Mama Sówka fajne prezenciki dostał Bartuś :-) no i fajnie z tą paczuszką z Hippa :tak:

Mój Mały zrobił sobie chyba worek treningowy z brzucha hehe...:-D

Miłego wieczorku :happy2:
 
reklama
Do góry