reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czesc kobietki!
Ja na chwile bo od rana urzeduje w kuchni. Gotuje galarete z nozek-pierwszy raz w zyciu i zastanawiam sie czy wyjdzie, a w dodatku do obiadku wszystko szykuje-wykorzystuje czas, ze malutki spi, a starszy z tata urzeduje. Rosolek i makaron juz mam, kurczaczka, panierke i ciasto nalesnikowe przygotowalam-chce zrobic kawalki piersi cos jak w KFC. Pierszy raz...zobaczymy...Jeszcze musze wygonic mezusia po ziemniaczki bo braklo, a u nas brzydka pogoda...pada snieg i deszcz, ale wiecej sniegu. Na dworze juz bialo sie robi.

Bershka-ja kiedys czytalam o tych woreczkach, mowiono tez w tv kiedys, ze babeczki same musza je przygotowywac. Szkoda, ze u nas zawsze musi byc pod gorke.
Paula-Kobietka nie przyszla, nie zadzwonila nawet-z grzecznosci by mogla to zrobic. Trudno. Wystawilam dzis rzeczy na allegro. Zobaczmy czy ktos sie zaiteresuje.
Mojego misia wkleje pozniej:)
Kindzia26a-ale masz ladnie w dlomku...tak stylowo...ja nie mam takiego poczucia w urzadzaniu wnetrz niestey:zawstydzona/y:, wiec Ci bardzo zazdroszcze:tak:

Tusiu, jak samopoczucie? lepiej?

Spokojnej rodzinnej niedzieli Wam zycze!
 
witam sie i ja niedzielnie

paula imprezka udana po 24 blam w domku,zdjecia dodam..zycze milej niedzieli napisz jak bylo w-wie

kindzia dodam obrazy..sliczne twoje fotki i w domku masz super

bereshko czemu tak chca zrobic dwie godzinki to tyle czasu a masz dwoje dzieciaczkow i inne obowiazki..moze powalczcie o swoje dla waszego dobra..
 
Witajcie niedzielnie

Dzien upływa leniwie jak to w niedziele...........
a w domku miło i cieplutko, zaraz śmigam na kawusie, mezulek robi, do tego szarlotka, posiedzimy przy kominku i pogadamy.....
Remik spi ...:)

Bereskha spojrz na to w drugiej strony, przez poł roku mieliscie dostarczane worki a przeciez rodziny bedace w takiej sytuacji jak Wasza sami przygotowują je od poczatku, wiec i tak macie szczescie.... musza to uregulowac prawnie, tez ogladałam na tvn reportaż "jak to sie robi w domku", był to taki gadatliwy chłopaczek ale nie pamietam nazwiska, własnie jego mamuska mowiła co i jak, ile jej to zabiera czasu dziennie..
moze jednak znajda sie fundusze i kazda rodzina bedzie mogła skorzystac z takiego rodzaju pomocy i dostawac gotowe worki.....
Kinga miłego spedzenia czasu w gronie najblizszych:)



Miłego..........

Trochę promyczków słońca (uwaga oszukuja bo wcale nie jest ciepło)

 
kinga zycze milej imprezki urodzinowej:tak:;-)

royanna ktos napewno zainteresuje sie rzeczami na alegro..jak dzieciaczki;-)

patrysiu jak sie ciesze ze u bartusia wszystko dobrze..ciekawe czemu alanek tak sie slini..myslisz ze tak szybko dostanie zabka..:-)
 
Witam wieczorkiem :happy2:


Kindzia miło jest ale to już nie to samo jak jesteśmy sami w domku ;-):tak:
oj został tydzień i 2 dni i tak strasznie nie mogę się doczekać....ciekawe czy to oczekiwanie wynagrodzi nam Maluszek i pokaże kim jest :blink:

Kiki jak po imprezce? czekamy na zdjęcia Deyri :tak:

Pajkaa oj zdrówka życzę! jak się czujesz? jak nie przejdzie to lepiej idź do lekarza!

Royanna cieszę się że chłopaki zdrowieją :happy2: i co w końcu była ta kobitka po ciuszki?

Kinga remont idzie pełną parą i dobrze a my czekamy na efekty ;-):tak: szukałam tej fotki na blogu ale znaleźć nie mogłam :zawstydzona/y: najlepszego dla taty :tak: i miłej niedzieli życzę! :happy2:

Dobrej nocy dziewczynki!
:happy2:

witam sie i ja
u mnie leje wiec nie jest tak ladnie mąz zarządził, ze mam leżec w łózku i się grzac mam kaszel, gardlo opuchnięte pewnie za niedługo zacznie mnie bolec :( wiec jutro ide do lekarza bo takie infekcje niezbyt wpływają na maluszka :(
 
wstawie wam te dwa obiecane obrazy :tak:

:tak:;-):-)
 

Załączniki

  • DSC02128.jpg
    DSC02128.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC02127.jpg
    DSC02127.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny!
O kurcze, Paula, to już u Ciebie 19 tydzien! Ale zleciało! Trochę mnie nie było!

witaj kochana to widze idziemy prawie równiutko.
jak się ciesze że bede miała bratnią duszyczkę na listopadzie.:tak:
jak się czujesz?
Kindzia co ty robisz że ten kwiatuszek ci sie tak ładnie trzyma ,ja miałam
juz wiele takich i ciągle mi giną.
Rayanna-dziękuje ci,że pytasz nom męczą mnie mdłości
i ogólnie słaba jestem wieczorem to zasypiam jak bobasek.
muszę wytrzymać do konca miesiąca bo wtedy wróci moj M i
od razu inne życie a tak to siędzę i namyślam sobie okropności no chwilami jest mi ciężko.
no i 31 mam usg i bardzo się tego boje,proszę Boga codziennie o zdrowe dziecko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry