reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

bereshko
juz ci tyle razy pisalam i napisze jeszcz raz..JESTES WIELKA,,:tak::tak:;-):-)respekt::


Zrobiłabyś tak samo, zresztą każda z Was. Mnie kiedyś nawet wykładowca na uczelni powiedziała, ze nie wie skąd we mnie tyle optymizmu i uśmiechu podczas gdy jej o tym wszystkim opowiadałam ...a ja już wiem, ze my ludzie mamy system samozachowawczy i obronny i jak dzieją się takie przykre rzeczy nie załamujemy się tylko walczymy...Przepłakałam pierwsze noce ale później już tylko do przodu z głową do góry :tak::-)

dobra nie zanudzam uciekam do nauki, jutro kolejne zaliczenie.
 
reklama
Dziękuje, ze mnie tak caly czas wspierasz a najbardziej dziękuje Ci za telefon jak byłam w szpitalu i jak Kubuś był odwodniony :-( czasami życzliwe słowa dużo pomagają, przynajmniej dodają sił ...buzia :*
;-):-)nie ma za co dziekowac,,poprostu od poczatku kubus zajal miejsce w moim serduszku..i powiem ci ze super rozmawialo mi sie z toba,,moze sie zdarzyc ze przyjaciel virtualny moze czasami byc lepszy od tego w realu..;-):tak::-D
 
jolu kubus ci juz spi..moja derya juz zasnela i mam wieczorek dla siebie..chlopaki tez leza w lozkach po kolacji i ogladaja film..a na jak rozmiar nosi kubus ubranka moja na 74


Tak, Kubus codziennie chodzi spać o 20tej inaczej jest mega naruda i nie da się go przeciągnąć. Chciałabym mieć tez wolny wieczór a tu uczyc sie muszę. Kubuś też nosi 74 cm ale są takie w sam raz. Ale Ci rośnie córeczka szybko. Możesz mi przypomnieć kiedy się dokładnie urodziła ?:zawstydzona/y:
 
jolu urodzila sie derya 28.8 09..teraz za kilka dni skonczy juz pol roczku..

jolu uciekaj do nauki ja mykam do wanny..posiedze sobie pomysle i godzinka mi zejdzie potem derci mleko i do lozeczka..tulam was mocno..

dobranoc dziewczyny i zycze wam milej nocy i kolorowych snow..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no właśnie, wiedziałam, że w sierpniu ale byłam w takim amoku, ze datę zapomniałam.
A Ty wybierasz się w najblizszym czasie do PL. ? Pokazać córeczkę rodzinie ? Bo wtedy chętnie bym się z Tobą spotkała :tak: Tym bardziej, ze masz rodzinkę na śląsku niedaleko mnie :-)
 
wybieram sie do polski w lato..juz nie bylam w polsce 14 miesiecy i bardzo tesknie dzieciaki maja wakacje od konca czerwca do 8 sierpnia wiec na dwa tyg przyjade do polski a moze bede w maju na komuni u siostry syna ale jezeli tak bedzie dam ci znac i chetnie sie z toba spotkam i utulam kubusia w moich ramionach..
 
DZASTINA ...normalnie szlak mnie trafi...na jakiej podstawie ci ginek taką diagnoze dał?????zrobił jakies badania ?????to po pierwsze
po drugie kochana ...ja jak zaczełam starania ...cykl w cykl maiłam torbiele nawet po 7 cm....i trudno sie było pozbyc ....alenikt nie panikował i wróciłam do mojego gina i na jednej wizycie sie pozbył dziadostwa...dajc mi na 3 cykle tabsy...wiesz ze teaz mam cykle jak w zegarku i gdyby nie wredniak juz cieszyłabym sie fasolką...
musisz ochłonac i na spokojnie wszystko przeanalizowac i skorzystać z nowego gina ....i nie ma rtw sie za wczasu....to trzeba sprawdzic ...niestety albo teraz stety lekarze często sie mylą ....
 
Witam wieczorkiem...

Dzastina bardzo mi przykro :-(i tulam Cię bardzo mocno kochana icon_pai.gif jednak dziewczyny dobrze mówią dzisiaj jest Ci źle bo usłyszałaś wyrok ale niedługo zaczniesz inaczej na to wszystko patrzeć i walczyć dalej! :tak: Anufifi ma racje lekarz może się mylić i bez profesjonalnych badań nie powinien stawiać takiej diagnozy :no: nie potrzebnie Cię tylko zdenerwował :-( Ja się nie znam na torbielach ani na tej chorobie ale jak poczytasz trochę to napewno się uspokoisz :tak: no i koniecznie skonsultuj to z innym lekarzem! Głowa do góry! 14.gif

Bershka Kubuś zaokrągla się w oczach :tak: a Ciebie do dnia dzisiejszego podziwiam :tak: jutro trzymam kciuki za zaliczenie!

Tusia ja też miałam ten metaliczny posmak bleee ;-) i dopiero niedawno co mi przeszło :tak: trzymam kciuki za sobotę :tak:

Royannka jak dobrze Cię widzieć :-) szkoda że Maciuś się rozchorował :-( życzę mu dużo zdrówka :tak: a Alanek jaki już duży chłopczyk :-) zaglądaj do nas częściej :tak:

Kiki fajnie że przyjeżdżacie do Polski :-) odwiedzicie rodzinke i znajomych chociaż pewnie więcej znajomych masz tam ;-)

Dobrej nocy dziewczynki :happy:
Buziaki
 
reklama
Dziewczyny on naprawde mi tak powiedział ... " Dziękować Bogu że ma pani już jedno dziecko....." a ja siedziałam i ryczałam mu w gabinecie... później ryczałam mężowi... on mnie pocieszał i pocieszał... ale bez skutku... ja ciągle słysze ten głos... za 2 tyg ide do niego na kontrolę. Ale zdecydowaliśmy z M że będziemy jeździć do kliniki do Wrocławia. Brzuch mnie już nie boli..tylko zamiast krwi mi woda podbarwiona na brązowo leci... mnie to wszystko przerasta...

Anufifi dziękuję... ty jesteś moim aniołem zresztą nie raz ci o tym pisałam. Reszcie dziewczyn bardzo dziękuję to bardzo budujące... gdy sie przewracam a ktoś pomaga mi wstać... zupełnie bezinteresownie..dziękuję jeszcze raz...
 
Do góry