reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pati to chyba do mnie pytanie:zawstydzona/y:
co do zdjec to niestety nieudało sie ginekologowi zrobic zdjecia bo tak sie krecił dzidizaszek ale ja naprawde widziałam miedzy nogami pyrciora , dlatego niemogłam uwioerzyc ze dziewczynka
a jezeli chodzi o zdjecia pipki to tez niemam bo dostałam filmik i na filmiku to mam a tu sie nie da tego wkleić, choc spróbuje :)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Pięknie to ujęłaś Czarodziejko

i ja się już zegnam

dobrej nocki choć pewnie większość z Was już sobie smacznie śpi :-)


 
Agnieszko corcia słodka a waga super, moj to taki chudziaszek przy Waszych dzieciach choć na rece go czuje :-) waży około 6200 nawet nie wiem czy aż tyle bo póki co waże go na zwykłej wadze a tam jest różnica czasami 200g a na dziecku to dużo, a powiedz Aga ile ma dokładnie Wanesska bo nie masz jej suwaczka a mnie się już zapomniało :zawstydzona/y:


Moje małe piórko jak jest włożone do kombinezonu i go niosę to czasami zaglądne czy On tam cały czas jeszcze jest :-D:-D:-D:-D no czasami to leciutki a czasami ręce opadają :tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bershka mała skończyła 25.12 - 5miesiac :-)
Kubus jest taki kochany , sliczny chłopczyk widze ze jestes bardzo z niego dumna i jestes bardzo szczęsliwa! to bardzo wazne bo dziecko to czuje dlatego taki dzielny z niego chłopczyk bo ma taka wspaniała mamusie !!!


ok ja zmykam nynu bo juz sie zrobiło pózno...
Pati wysłałam Ci juz emilem zdjęcie.
miłych snów!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pati kochana w moim przypadku dopiero w 23 tygodniu ciązy ginek mi powiedział że będą jajka,,,,chociaż on zawsze mówi ze lekarze też się myla....i wiedziałam że będzie synek ale dopóki go nie zobaczyłam nie dowierzałam....

U mnie 30 dc @ nadal nie ma ale brzuch mnie już kłuje i pobolewa więc pewno lada chwila się zjawi... tempka 37.3 się utrzymuję ale ja czuję że jeszcze dziś wstręciucha przyjdzie...znam swój organizm i wiem że ona już jest tuż tuż.... tylko szkoda że na samego sylwestra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Z Czarkiem zaszłam w ciążę w styczniu zaraz po nowym roku... więc może i teraz też tak będzie:-D:-D:-D no nic nadal czekam... niech już przyjdzie żebym mogła zacząć nowy cykl... nowe starania i nowe nadzieje.... coś czuję że chyba nie zdążę zatestować jutro:confused::confused: cyce też mnie zaczęły boleć... więć to oznaka wiadomo czego..tylko dziwne że tampka nie spadla? Ale z tymi tempkami to bardzo rożnie bywa... zyczę wszystkim miełgo dnia... u mnie śnieg sypie... odezwę się później..

Honiu co u ciebie kobietko??? Odezwij się martwię się tu troszkę o ciebie!!!! Koniecznie daj znać.... mam nadzieje że nic złego się nie stało!!!
 
Hej dziewczyny

Ja dopiero co z łóżka wstałam...

Dzastina Ty przestań! :) nie myśl o tej @ w końcu a bynajmniej postaraj się. Bądz dobrej myśli bo jeszcze nic nei wiadomo ;)
U mnie dzień przed okresem temp byla 37,2 cycki też bolały na 3dni przed... ale pamietaj że ja widziałam dwie kreseczki cień był ale był. Tak wiec u ciebie może też sie udało:) pisałaś wczesniej ze masz upławy a to dobry znak.

Honia jak u ciebie ryba???

A ja mam nadzieje że w styczniu nam się uda...
 
DZIEŃ DOBRY:-)
ja w planowanie plci nie wierze,prawdopodobnie chlopczyk...
powiedzial ze jemu wydaje sie ze to chlopczyk ale daje szanse na dziewczynke bo w 17 tygodniu "palaczek" jest widoczny i u chlopca i u dziewczynki...ale raczej chlopiec:-(
GRATULUJE synka:tak::-)kobitki tutaj tak ładnie napisały że ja tylko tyle powiem że się z nimi zgadzam;-):-)hehe wiesz ja miałam potwierdzona płeć w 15 tc a potem 20-21 tc(jeju już sama niepamiętam dokładnie)no i od tamtego czasu hehe niepokazał synus co ma:-pale mój gin powiedział że skoro mówił że synek to pewnie tak jest(nie nalezy do tych co się myli tak samo było przy Dominisiu);-)najważniejsze aby dzieciątko było zdrowe a płeć to już drugorzędna sprawa;-)
AGNIESZKA długo nie było ciebie;-)duża córcia i oczywiście śliczna:-)zagladaj częściej;-)
 
reklama
dziekuje Wam dziewczyny za mile slowa:tak:jestem zawiedziona ale juz bardzo kocham to malenstwo i nic tego nie zmieni:tak:
moje planowanie:mam cykle 31,32 dniowe,ostatnie przytulanie 13dc wieczorem,test owulacyjny neg,14dc test owu neg,15dc wieczorem test owu poz.

Pati Kochana
U mnie to było tak ze ostatnie serduszko 12dc rano a test owu pozytywny pokazal sie dopiero 15dc rano.....w ogóle nie dawalam sobie szans na ciąze..a tu niespodzianka....
Pati nie zajmuj sie juz tym bo tylko wiecej da ci to cierpienia!!!!
Ja cię sciskam mocno i pamietaj ze zdrowe dziecko to bezcenne!!!!!

Agnieszka12- juz ci pisalam Kochana ze te Twoje szkrabiki są śliczne :)))) Waneska rośnie jak na drożdzach:)


Hej dziewczynki a u nas sloneczko...jak na wiosnę normalnie.....tylko ja sie czlowiek bardziej wychyli za okno to snieg lezy:)))
emot9.gif

Dziś mam wiecej Energii ale ciekawe na ile mi wystraczy:)


Bershka- Zobaczysz jeszcze jakie Twoje pióreczko bedzie duze i silne.....za lat X jeszcze Cię synek na rece weźmie:))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry