reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mysle, ze juz czas na kawe nr 2;-) jeszce troche wolnego..trzeba odpoczac:)
Wczoraj dowiedziałąm sie ze moja najlepsza kolezanka jest w ciazy!!! strasznie sie ciesze...wspominałysmy porody:szok:.....dzis mam dalszy ciag wspomnien bo brzuch mnie tak bolllllliiiiiii, ze masakra:crazy:
 
reklama
Witajcie :)

Paula dzięki za linka :-) poduszka już kupiona, teraz tylko czekam kiedy przyjdzie :)

Kiki kochana Witaj! Jak się czujesz, co u Ciebie, u Was??

Kinga szok :szok: dobrze że wszystko dobrze się skończyło :tak:

Pozdrowienia dla wszystkich Dziewczyn!

Kicia dzieki za komplement dla Syneczka :) A u Ciebie suwaczek zasuwa jak szalony :) Jeszcze parę tygodni i poród :)
 
dziewczyny nie nadrobie tego co napisalyscie przez te dwa tyg..

paula gratuluje tak sie ciesze ze sie udalo..zycze zdrowych szczesliwych 9 miesiecy,,

pyszczku sebus przekochany..sliczniutki..

royanna niech alanek szybko wraca do zdrowia i szybciutko wracajcie do domku..

gioeska kacperek jaki kochany i jaki duzy,,kawal mezczyzny z niego..a jak maja dalej zazdrosna..

bereshko pozdrawiam i tak ie ciesze ze juz w krotce do domku..tulam was mocno..

beti jak samopoczucie,,

anufifi tak sie ciesze ze marzenie sie spelnilo domek juz macie teraz drzewko zasadzic i dzidziusia zrobc i bedzie cale marzenie spelnioné..

wszystkie dziewczyny pozdrawiam obecne i nieobecne i te nowe..dziekuje wam ze bylyscie myslami ze mna ze martwilyscie sie,,

a zaczelo sie tak 17.11dostalam atak i mustaa zawiozl mnie do szpitala pojechalam z derya..pobrali krew no i duze zapalenie i musialam zostac..dostalam pokuj z derya zbijali zapalenie do piatku antybiotkami i nic lepiej to w piatek 21 operacja..derya zajely sie siostry..probowali latroskopowo ale nie udalo sie bo zaduze zapalenie..no to ciecie.jak obudzilam sie po narkozie myslalam ze umre z bolu wolalabym urodzic 5 nastepnych dzieci..lezalam spalam i tak na zmiane..juak zobaczylam po dwuch dobach moj brzuch to szok poszyta 11 szwow na cieciu dwa szwy na pepku nastepna trzy na srodku brzucha i dwa drenarze w brzuch i te dzury..myslalam zepadne,,serce mi sie krajalo derya plakala a ja nawet nie moglam sie podniesc by dac jej smoczka to bylo straszne ryczalam razem z nia a te iostry tez nie mialy wiecznie czasu..od piersi musialam ja odstawic bo zamocne lekarstwa,,teraz derya nie chce piersi..i mam problem sciagam mleko ale to juz nie tak duzo..w poniedzialek wzieli mnie na badania musialam oddac derye do kumpeli tam gdzie byla juz moja trojca swieta,,robili mi jakis wlew do brzucha i to promieniowanie robilo dlatego derya nie mogla byc ze mna a wewtorek miala przyjsc spowrotem do szpitala--

a wewtorek znowu wzieli mnie na to badanie przyszlo 4 lekarzy okazalo sie ze jest cos nie tak i znowu w srode operacja,,to derya juz nie mogla przyjsc do mnie bo znowu to promieniowanie w srode narkoza i tak musialam byc bez deryi..wewtorek ercanek mial urodzinki 6 przyszli z tortem do szpitala obchodzilismy jego urodzink w szpitalu ale nie bylo deryi..w srode wstawiali mi jakas rurke do brzucha teraz musze ja miec 3 miesiace i na poczatku marca znowu do szpitala by wyciagnac ta rureczke ale to tylko na 3 dni...potem dochodzilam do siebie..i wczoraj wypisali mnie do domku..nie moge dzwigac i sie przemeczec..jeszcze boli ale jest juz lepiej..nie patrze na bol jestem szczsliwa ze jestem z dzieciaczkami w domku mam ich przy sobie i zapominam o bolu...

mam nadzieje ze bedzie juz dobrze ten rok 2009 byl staszny dla mnie...prosze boga by nastepny rok byl lzejszy..w tym roku bylam tyle razy w szpitalu..moglam stracic derye...tyle stachu leku..umarl mi brat moj zwiazek sie rozpadl mowie dziewczyny jakas klatwa wisi nademna...teraz derya spi chlopcy w szkole a ercan gra to mialam chwilke by zagladnac do was.a mam tyle prania te szok...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny kochane!

Wcielo mi calego posta-wrrr.
To teraz krotko, bo lacze sie z tel a to malo wygodne.
Dziekuje za zyczenia zdrowka dla mojego Alanka!
Alanek jeszcze w szpitalu a ja z nim. Juz sama nie wiem co z nim. Pewnie dowiem sie z wypisu...Jedna dr mowi o zmianach w oskrzelach, druga w plucach. Jest juz lepiej ale nie tak jak powinno. Jutro minie tydzien jak tu trafilismy. A wyglada na to ze bedziemy jeszcze przynajmiej do poniedzialku. Jestem padnieta, jest zakaz odwiedzin, tesknie za Maciejkiem a on za mna i Alankiem.
Pozdrawiam Was cieplutko. Jak wrocimy do domu to nadrobie powoli zaleglosci!
Starajacym zycze cierpliwosci i ujrzenia dwoch kreseczek,
Zaciazonym spokojnej ciazy i latwego, bezbolesnego rozwiazania,
A mamusiom zdrowka dla nich i ich pociech!

Tak osobno (mam nadzieje, ze reszta sie nie pogniewa)wyroznie Paule-jeszcze raz gratuluje Kochana!

Papa, do nastepnego razu!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KIKI bidulko tyle musiałaś przejść to takie smutne:-(trzymaj się dzielnie teraz już może być tylko lepiej i uśmiechnie się do was szczeście nie jeden raz i tez tego życze:tak:
ROYANNA duuuuużo zdrówka dla Alanka!!!!!!!!!!!!!!oby było wszystko dobrze kciukaski bardzo mocne:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
chciałam tylko powiedzieć bo widzę że Paula pytasz się.. Filipek juz ma się lepiej dziś. Zeszło wszystko z niego jest okej:) Byliśmy na spacerze już nawet i bardzo zadowolony był że tak sobie pospacerowaliśmy.
Teraz je ciepłą zupke.
Ja z rana byłam jeszcze w zabawkowym z moją mamą bo prosiła mnie o pomoc w wyborze zabawek. Tak wiec pomogłam:) Filip na Mikołaja gitare prawdopodobnie dostanie od dziadków, sie ucieszy na pewno.

Testy owulacyjne już mam, dostarczyli mi wiec teraz czekam do 10d.c.
W tym miesiącu bez szaleństw bedzie. Na spokojnie raczej. Nie bede miała też tak czasu na rozmyślanie itp bo grudzień mamy od niedzieli pełen atrakcji i zajęć. Może to i dobrze bo nie będę tak się wczuwała mocno w te starania teraz. Obym nie zapomniała o testowaniu 25grudnia z tego wszystkiego hehe... ;)


kiki fajnie że już wróciłas, brakowało tu ciebie. ciesze sie ze juz masz to za sobą.
Paula widzę że mdłości aż za mocno to cię nie męczą puki co:) Z przytulankami to fakt, lepiej poczekaj troszkę:) Na pewno bedzie dobrze nie martw się.
royana zdróweczka dla Alanka zycze.
dzastina 3mam kciuki za grudniowe starania:)
 
Witam

Dziewczyny jesteście kochane :-) Tyle odpowiedzi wielkie dzięki!!!!! Ostatni cykl miałam 25 dniowy. Dzisiaj mam 8 dc. Więc może staranka czas zacząć ;-) a testy owulacyjne zacznę robic może od jutra, według różnych kalkulatorów wychodzi że owulację moge miec około 7 grudnia. Ja sama za mało miałam obserwacji cykli żeby móc cos wiecej ustalić. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi!!!!!!!!!!!

Dzastina kurcze to dziwne z tą twoją @. Obserwuj koniecznie co sie dzieje
Ja zawsze miałam cykle 25-26dniowe i jak udało nam się począć naszą małą to było to dokładnie w 8dc:tak: Potem nie było przytulanek bo tak wyszło...ale się udał :-D więc napewno warto zacząć staranka ;-)
 
Kiki rany!!! ile Ty przeszłaś!!! :szok: ale najważniejsze że już po wszystkim, jesteś w domku i będzie już tylko lepiej :tak: Życzę Ci z całego serca żeby następny rok był dla Ciebie szczęśliwy!!! Dużo zdrówka! Wielka buzia dla Ciebie!

p.s. dziękuje za gratulacje :-) no i wszystkiego najlepszego dla Ercanka z okazji urodzin!!!

Royannko i Was kłopoty nie oszczędzają :-( ale trzymajcie się będzie lepiej! :tak:życzę dużo zdrówka dla Alanka i dużo siły dla Ciebie! :tak: szybkiego porotu do domu!!! :tak: Buziaki!!! i jeszcze raz dziękuje :-)


Kinga cieszę się że z Filipkiem już dobrze!!! :-) masz racje w grudniu nie ma czasu na myślenie, tyle się dzieje....trzymam kciuki kochana za owocne staranka!!! :tak::tak::tak:


Pyszczku nie ma za co ;-)

Agniesiak witaj :-) jak samopoczucie?
 
reklama
Do góry