reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam dziewczynki :)
Strasznie ciężko mi się ostatnio wstaje :rolleyes2:
Wczoraj wieczorem mdłości mnie oszczędziły to i z mężem sie troche poprzytulaliśmy ;-)

Kinga o rany! :szok: dobrze że nic poważnego sie nie stało! biedny Filipek :-( i Wy się strachu najedliście! ale dobrze że tak szybko zadziałaliście, teraz będzie już lepiej! :tak: życzę Filipkowi szybkiego powrotu do zdrowia! :tak:
a powiedz czy Filip pierwszy raz w życiu jadł mandarynki i wyszło że jest na nie uczulony? czy to te mandarynki były felerne? Wy je jedliście?
Pytam bo Kacper często je mandarynki....

Dzastina rzczywiście dziwne to wszystko, testy wychodzą negatywne a @ takiej prawdziwej nie ma hmm...no zobaczymy jak dzisiaj będzie! :unsure:

Sylola powodzenia i owocnych staranek!! :tak: trzymam kciuki! :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :-)

XBbh1D61.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny!

Kinga -niesamowite jak to nie wiemy na co nasze dzieci sa uczulone-:szok:
Dobrze ze szybko zareagowaliscie

Mozecie mi dziewczyny cos doradzic-bo ja tak mysle i mysle i nie wiem kiedy powinnam zrobic test:-(...To pierwszy miesiac po odstaieniu tabletek(wiadomo jak je bralam cykle byly 21dni prwa i po dwoch dniach okres) no ale teraz to ja nie iem kiedy go dostane,teraz jestem w 23 dniu cyklu,chodze kolo tego testu i nie wiem(kupilam taki ktory wykrywa 4 dni przed terminem miesiaczki).I tak sie wcale nie czuje na ciaze....:-(
 
Olcia czyli nie wiesz dokładnie kiedy masz termin @ hmm....ja pamiętam że kiedyś po odstawieniu tabletek czekałam 3 miesiące do staranek :tak: ale nie pamietam w którym dniu dostałam pierwszą @ :no: podobno po tabletkach jest duże prawdopodobieństwo na bliźniaki ;-):tak:
ja zrobiłam 25d.c test i wyszły mi 2 kreseczki to może i Ty zrób 25d. :tak: o ile @ nie przyjdzie...trzymam kciuki! :tak:

Joanna tulam Zobacz załącznik 185610

Kinga jak tam Filipek???
 
DZIEŃ DOBRY:-)
KINGA ojej dobrze że szybko zaaregowaliście:shocked2:mój synek uwielbia mandarynki co się ciesze że nie ma alergii na nie:sorry:
PAULA wiesz ja bym poczekała z serduszkowaniem do wizyty lepiej wiedzieć że fasoleczka się fajniutko rozwija i wtedy jak gin pozwoli to wtedy serduszkowac co:sorry:
 
Patrysiu masz racje! zupełnie o tym nie pomyślałam! jestem zła na siebie no :-( 3 raz jestem w ciąży a takie głupoty robie!!! Mam nadzieje że wszystko będzie wporządku! Oby....
dziękuje Ci że mnie sprowadziłaś na ziemie!!! :tak:
 
reklama
witam sie z wami..od wczoraj jestem w domku
WITAJ:-)jak się czujesz :-)bardzo się ciesze ze jesteś juz w domku całuski dla córci:tak:
Patrysiu masz racje! zupełnie o tym nie pomyślałam! jestem zła na siebie no :-( 3 raz jestem w ciąży a takie głupoty robie!!! Mam nadzieje że wszystko będzie wporządku! Oby....
dziękuje Ci że mnie sprowadziłaś na ziemie!!! :tak:
na pewno jest dobrze i bedzie:tak:
 
Do góry