reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

agniesiak85 przemyślcie to dobrze. Ja nie mam doświadczenia mówię tylko co koleżanka mówiła i czego doświadczyła:-( macie jeszcze troszkę czasu...:tak:
 
reklama
Dziewczyny doradźcie coś... dziś mam brać Duphaston.... Jest tak jak myślałam nie miałam owulacji... czyli cykl bezowulacyjny... poleciałam dziś do ginka,,,, nic nie widać... żadnego płynu a najlepsze że torbiela też nie ma...po porostu nie ma nic... Ale gin mi kazał ten Duphaston łykać od dziś... brać go czy nie? No bo w sumie po co skoro owulki nie było a moje ćwiczenia z M poszły na marne, tylko przyjemności były fajne... Mam brać Progesteron po co? jak myłśicie? oczywiścnie nie wykluczył że owu była np. w 12 dc ale mówił że raczej jej nie było wcale... załamana jestem...:-:)-:)-(

wiesz co jak miałas torbielke a w jakim dc jestec? w 16?
to wątpie, zeby ona sie od tak wchłonęła:sorry: ja miałam kilkanascie razy cykle bezowulacyjne i torbiele pekały dopiero gdzies w okolicach 29 dcczasami 27 dc, ale zawsze przez fakt, ze brałam luteine. Ja na Twoim miejscu wzięłabym duphaston bo ginka moze sie mylić :sorry:
 
Hej Dziewczynki
Ale dziś zakręcony dzień....spać mi sie chce ale już się nie położę bo mnie listonosz obudzil i doooopa..
Pogoda marna,...dyszcz pada a w nocy to tak wiał wiatr ze myślałam ze okna nam wyrwie!!!!! Brzuszek narazie ok ale ciekawe co będzie blizej wieczora!!!!!! Oby bylo Dobrze!

Pyszczek- sliczne foteczki z mężusiem...ten stan bardzo Ci służy piekna mamusiu:)
Kiki- Kochana co Ty nam rozrabiasz?! Zdrówka życzę i szybkiego powrotu do zdrowia!!!!
Agniesiak- ale jestes zorganizowana!!!! Ja jeszcze nie ma zadnych kosmetyów ani pieluch..myśle ze to na sam koniec zostanie. Wczoraj jednak pokusilam sie na kilka rzeczy w Cubusie i kupilam mojemu bąbelkowi!!!!! Myśle ze nie mam co przesadzac z kupowaniem bo przecież 80% mam po pierwszym synku!!!!!!
Kinga- mój urwisek jak sie bawi tez sajgonik robi..no ale to jedyny sposob zby sie czymś zajął..a teraz jak ma Ospę i siedzimy w domku to ju z wogóle swiruje wiec mu pozwalam na wszelkie zabawy..i czesto tez sama w nich uczestnicze!
Ciekawe co u naszych dziewczynek tj: royanny, gosi i ptasiorka?
O Gieosce przeczytalam ze dzis ze szpitala wychodzą....ehh pewnie teraz mają troszkę sajgonik...no ale to normalne..mnie ten sajgonik tez zaraz czeka!!!!!!
 
Kinga ja też uszek nigdy sama nie lepiłam, ale uwielbiam te które moja babcia robi z barszczykiem pychota new_tongue.gif za to ja czasami robie pierogi i Kacper nieraz mi w tym pomaga ;-) wszystko później w mące jest :tak::-D
Kinia ja też trzymam kciuki za tego boćka!!!Zobacz załącznik 181825 najlepiej by było cały cykl serduszkować od skończenia @ do spodziewanej @ hehe...tylko kto to wytrzyma :-D:-D:-D ;-);-);-)

Dzastina przykro mi :-( niestety zdażają sie cykle bezowulacyjne :-( skoro lekarz kazał Ci brać Duphaston to bierz :tak: bo tak zrozumiałam że teraz Ci kazał tak? i czekaj spokojnie do @ postaraj się nie stresowac i nie przejmować tak tym wszystkim bo to tylko pogarsza sprawe :no: przyjdzie czas to napewno ujrzysz upragnione 2 kreseczki!!! :tak:

Honia ja nigdy nie używałam testów owu ale wydaje mi się że w 5d.c to raczej mało prawdopodobne zeby była owu :sorry: a może zrób test ciążowy? ;-)
dzięki za kciuki ja również za Ciebie trzymam!! :tak:

Nareszcie zaraz koniec dnia w pracy :-) a jutro już piątek :-)
 
Ostatnia edycja:
Kochana to jest moj 6 ginekolog i naprawde nie mam juz do nich sił. IUI to inseminacja domaciczna wykonana nasieniem męża bądź dawcy. U mnie w grę wchodzi tylko męża i odpada in vitro i adopcja.
Pajkaa a który to u Ciebie cykl starań? jakby nie było trzymam kciuki żebyś doczekała się upragnionego dzieciątka :tak:

Brzuszek narazie ok ale ciekawe co będzie blizej wieczora!!!!!! Oby bylo Dobrze!
Czarodzijko dobrze że dobrze się czujesz a wieczorem odpoczniesz i też będzie ok :tak: a jak tam mały muchomorek? lepiej troszkę?
 
Czarodziejko ano jesteśmy zorganizowani:tak::-D Chcemy miec już wsio z glowy a potem jak maluszek przyjdzie na świat to zając się całkowicie nim:tak:i nie myślec wtedy o zakupach:-)
Kurka.. dziewczyny mi daly do myślenia z tym woziem..
Znalazłam jeszcze taki:
ROAN MARITA NOWY OD RĘKI, PEWNY SPRZEDAWCA MAKED (822942417) - Aukcje internetowe Allegro
Tez mi sie podoba ale pewnie M się nie spodoba znajac życie i powie, że już Tako wybrany..eh. Dziwne tylko, że tak maluch wyrósł szybko z tej gondolki od Tako..:eek: dziwna sprawa..Hmm.. no nic, przyjdzie M to mu powiem co sądzicie o Tako, ciekawe co on na to:cool2:
 
Pozdrawiam Was dziewczynki i do później bądź do jutra....nie wiem jak będe miała czas wieczorem to zajrze :tak:
Miłego wieczorku zatem :-)
Buziaki!!!!!!!!!!!

 
wiesz co jak miałas torbielke a w jakim dc jestec? w 16?
to wątpie, zeby ona sie od tak wchłonęła:sorry: ja miałam kilkanascie razy cykle bezowulacyjne i torbiele pekały dopiero gdzies w okolicach 29 dcczasami 27 dc, ale zawsze przez fakt, ze brałam luteine. Ja na Twoim miejscu wzięłabym duphaston bo ginka moze sie mylić :sorry:


No ja sama nie wiem...na usg nie było nic...ani torbielki ani tego płynu po owulacji... dla tego gin mi mówił że mogłam mieć owu 12 dc i do tej pory nic nie ma...ale kazał się nie nastawiać...Pęcherzyki były ale bardzo malutkie... 4 mm był największy i było ich kilka...a tzw. pęcherzyka przodującego brak... może faktycznie ginek się mylił...oby!!! Może ja tą owulacje miałam w 12-13 dniu cyklu... nie wiem....Widzę że ty masz wieksze doświadczenie niż ja...ja pierwszy raz się z tym spotykam.... nie wiem co mam myśleć ale Duphaston biorę bo lekarz nie jest Bogiem i nie wie wszystkiego...już czytałam kiedyś o dziewczynach które miały dni bezowulacyjne a na teście były II kreseczki:szok::szok::szok:
 
reklama
Pozdrawiam Was dziewczynki i do później bądź do jutra....nie wiem jak będe miała czas wieczorem to zajrze :tak:
Miłego wieczorku zatem :-)
Buziaki!!!!!!!!!!!

Do jutra!
A po mnie i po M przyjedzie mama i nas znów zabiera do siebie. Jutro od niej jedziemy na uczelnię i cały weekend szkola:confused2: Eh.. nie rozpisujcie się za wiele, bo do środy Was nie ogarnę w tych postach;-):-D
 
Do góry