reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kinga mam dla Ciebie przepis na chandrę : sluchaj i się ucz : wypij dwa porządne driny :-D:tak: zaprowadź M do sypialni i po sprawie


A ja wracam od Kubusia, po tym jak go widziałam po operacji w Opolu miałam dzisiaj dusze na ramieniu. Kubuś był ponad tydzień pod respiratorkiem i w głebokiej w śpiączce wiec nastawiona już na to wchodzę na OIOM patrzę i oczom nie wierzę :szok::szok::szok::szok: Kubuś bez respiratorka, bez inkubatorka, leży sobie w łożeczku i uśmiechy mi śle :szok::szok: no myślałam, ze to nie moje dziecko aż spojrzałam na kartke z imieniem i nazwiskiem :-D:-D:-D nie sądziałam, ze tak szybko bedzie wybudzony i taki ...no sama nie wiem jak opisać....taki rzeźki !!! Poza tym w ogóle nie płakał, patrzył na mnie i słuchał co mówię co chwile obracajac głowe w prawo i w lewo. Jestem z niego bardzo dumna.

Młody jeszcze szaleje a ja tak chciałam miec wolny wieczór ;-):-)
bereshka boze jak sie ciesze ze z kubusiem wszystko dobrzwe ze sobie lezy i sie usmiecha..az mi lezka zakrecila..ostatnio czesto tu lezki sie kreca na tym naszym forum..o kubusia o beti i anie w ciazy...na cale szczescie to lezki szczescia...bereshka to juz bedzie coraz lepiej i kubus juz bedzie nie dlugo z wami w domku i bedziecie mogli nim sie cieszyc bez konca...tulam was mocno..;-);-):-):-)
 
kinga a moze to fasolinka...jakis cud jak taki podskok hormonow..masz wspanialych facetow w domku usmiechnij sie bo nie lubia jak placzesz..

mykam i zycze wam milej nocki i kolorowych snow...
 
Krwawienie zmniejszyło się, czyli to moze rzeczywiście okres jest. Dzis koleżanka powiedziała mi, ze miała podobną sytuację z pierwszym jej dzieckiem bo tez było w szpitalu i przez to wszystko dostała szybciej okres bo nie karmiła tylko odciągała laktatorem. A i przyszło awizo dzisiaj do skrzynki więc może w końcu to latator :confused: jutro będe wiedzieć. Jutro też jadę sobie zrobić włoski :happy: w końcu musze się jakoś odstresować, co nie :confused::dry::sorry2:

Bershka oby to była @ i krawienie szybko ustało :tak: a odstresować się jak najbardziej trzeba ;-)

Kiki masz racje ostatnio u nas tutaj same łezki szczęścia i oby ich było więcej!!! :tak::-)

Miłego weekendu życzę Wam dziewczynki bo nie wiem czy będę miała czas zajrzeć...

Słodkich snów... Dobranoc.:happy:
 
Cześć dziewczęta!

Wczoraj coś mnie napadło niestety... wieczorem jeszcze się pokłóciłam z M. i nie było przyjemnie. Rano na szczęście już się pogodziliśmy;)
Mąż teraz pojechał do pracy na troszkę..
Ja o 10 do fryzjera idę się czesać
A od 14 bedziemy imperować dziś :tak: do pozniej nocy zapewne. Troszkę się odchamię.

Dziękuję wam za miłe słowa, kochane jesteście. Nie sądzę abym była w ciąży.na pewno nie. nawet się nie łudzę.

No nic...idę kawkę zaparzyć i muszę zrobić porządek z paznokciami:)

Krwawienie zmniejszyło się, czyli to moze rzeczywiście okres jest. Dzis koleżanka powiedziała mi, ze miała podobną sytuację z pierwszym jej dzieckiem bo tez było w szpitalu i przez to wszystko dostała szybciej okres bo nie karmiła tylko odciągała laktatorem. A i przyszło awizo dzisiaj do skrzynki więc może w końcu to latator :confused: jutro będe wiedzieć. Jutro też jadę sobie zrobić włoski :happy: w końcu musze się jakoś odstresować, co nie :confused::dry::sorry2:
Przede wszystkim ciesze się że Kubuś czuje się już lepiej.
A co do twojego krwawienia to oby oby to @ była. Odstresuj się jasne kobieto! trzeba :tak:

Kinga mam dla Ciebie przepis na chandrę : sluchaj i się ucz : wypij dwa porządne driny :-D:tak: zaprowadź M do sypialni i po sprawie
Hehh dziś rano się godziliśmy;-):tak: thx

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!
ZACZYNAMY WEEKEND! :-)
 
Bershka poczytuje na bieżąco co u Kubusia, bardzo się ciesze kochana, że już lepiej i taką niespodziankę dziś ci zrobił:-) a kiedy mniej wiecej puszczą go do domku? buziaki kochana
 

Witajcie Babeczki:biggrin2:
U nas piękna pogoda ale chłodno. Wogóle w nocy troszkę zmarzłam bo śpimy przy otwartym oknie bo ja inaczej nie potrafię:zawstydzona/y::biggrin2: Zaraz idę się myc i idziemy z M na zakupy a potem jak zwykle w sobotę: sprzątanie, pranie, wspólne gotowanie obiadku no i leniuchowanie przed tv:tak::biggrin2:
Mówiłam Wam wczesniej, że mam takie krostki na policzku i kości żuchwowej z prawej strony.. no więc wczoraj kupiłam sobie żel do mycia twarzy z AA i wiecie, że dziś już nie mam tych krostek:happy: Normalnie skóra jest taka gładziutka:happy2: Jestem bardzo zadowolona:tak::happy: No i kremik kupiłam garniera by sprawdzic czy bedzie mi "wsiąkał":sorry2::biggrin2: Jak umyję twarzyczkę to posmaruję;-)Dobra uciekam, bo M kończy kawusię pic i zaraz ruszamy;-)Do później babeczki






 
DZIEŃ DOBRY:-)


Kinga mam dla Ciebie przepis na chandrę : sluchaj i się ucz : wypij dwa porządne driny :-D:tak: zaprowadź M do sypialni i po sprawie


A ja wracam od Kubusia, po tym jak go widziałam po operacji w Opolu miałam dzisiaj dusze na ramieniu. Kubuś był ponad tydzień pod respiratorkiem i w głebokiej w śpiączce wiec nastawiona już na to wchodzę na OIOM patrzę i oczom nie wierzę :szok::szok::szok::szok: Kubuś bez respiratorka, bez inkubatorka, leży sobie w łożeczku i uśmiechy mi śle :szok::szok: no myślałam, ze to nie moje dziecko aż spojrzałam na kartke z imieniem i nazwiskiem :-D:-D:-D nie sądziałam, ze tak szybko bedzie wybudzony i taki ...no sama nie wiem jak opisać....taki rzeźki !!! Poza tym w ogóle nie płakał, patrzył na mnie i słuchał co mówię co chwile obracajac głowe w prawo i w lewo. Jestem z niego bardzo dumna.

Młody jeszcze szaleje a ja tak chciałam miec wolny wieczór ;-):-)



no jak super:-)baaaardzo się ciesze ze Kubuś uśmiechniety i jak piszesz rzeźki:-)oby tak dalej:-)buziaczki dla Kubusia:-)
 
reklama
witam sie z wami dziewczyny u nas slonko super pogoda...chlopaki ida na basen a ja jak zawsze sprzatanie obiad i z derya na spacerek...wczoraj byl moj m zobaczyc derye ale byl tylko z pol godzinki..dobre to jaK WCALE...zycze wam dziewczyny milej soboty..

beti a ty kochana spac nie umiesz w sobote tak z ranka juz na bb..

kinga dobrze ze juz sie pogodzilas..udanej imprezki zycze...

agniesiak to ja tez tak przy otwartym oknie spie..inaczej nie zasne...
 
Do góry