reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Agniesiak no ale zawsze może być dziewczynka :tak: Planowaliście strzał w chłopaka ?

a u Pyszczka jednak stawiam na dziewczynkę, zmieniam zdanie :-)

mam cały czas sny o porodzie. Dzisiaj śniłam, że urodziłam synka, który już raczkował :-D i mówił :-D no i ładnie pił z cyca :-)


Witam niedzielnie

Moje chłopaki jeszcze śpią :cool2: mój M wczoraj sformatował mi komp. i chodzi jak ta lala :-D miałam tyle paści i bzdur, ze tylko mi zamulało komputer przy każdym otwieraniu więcej niż 1 strony :baffled:

wzięłam sobie kąpiel wstawiłam pranie :cool2: tak właśnie dzisiaj będzie wyglądać niedziela, sprzątanie bo mam syf przez tą moją sesję :baffled: zaniedbałam dom bo tylkopraca i nauka i tak w kółko. Pisałam wczoraj przedostatni egzamin, we wtorek ostatni i sesja zamknięta. Jak wyniki potwierdzą się z moimi przypuszczeniami to nie będe mieć poprawek na wrzesień <daj Boziu> jestem tak potwornie zmęczona tym wszystkim

w pracy jak jest parno też mi jest już ciężej siedzieć i chyba pomyślę o wcześniejszym L4. Może już pójde w okolicach 10 lipca. Dziewczyny powiedzcie mi, czy jak kobieta odchodzi na macierzyńskie to przygotowuje wpracy jakieś ciasta, kawki etc na pozegnanie ?

Z Olisiem nie pracowałam to nie wiem :-)


 
Agniesiak no ale zawsze może być dziewczynka :tak: Planowaliście strzał w chłopaka ?
Powiem Ci, że planowaliśmy obojętnie co, aby zdrowe było:-D Ale tak jakoś bardzo często o chłopcu mówiliśmy i wogóle, więc nawet imię wybraliśmy. A jak się trafi dziewczynka to też suuper:tak::-D Tylko jeszcze nie mamy konkretnego imienia. Myśleliśmy o Ani albo Mai, ale jeszcze nie wiem jakie dokładnie;-)
 
WITAM KOBITKI:-)
Dzisiaj u mnie nie ma planów co i pewnie w domku posiedzimy no i w sumie niechce mi się nigdzie jechac:dry:no ale zobaczymy jak to będzie;-)



a u Pyszczka jednak stawiam na dziewczynkę, zmieniam zdanie :-)



mam cały czas sny o porodzie. Dzisiaj śniłam, że urodziłam synka, który już raczkował :-D i mówił :-D no i ładnie pił z cyca :-)


tak jak ja obstawiam także że PYSZCZEK to dziewuszke ma pod serduszkiem zobaczymy komu się uda zgadnąć:-) oj i sny to ja też mam różne o dzieciach często mi się śni:tak:



Powiem Ci, że planowaliśmy obojętnie co, aby zdrowe było:-D Ale tak jakoś bardzo często o chłopcu mówiliśmy i wogóle, więc nawet imię wybraliśmy. A jak się trafi dziewczynka to też suuper:tak::-D Tylko jeszcze nie mamy konkretnego imienia. Myśleliśmy o Ani albo Mai, ale jeszcze nie wiem jakie dokładnie;-)


jak super tak czytac ze teraz i ty myślisz o imieniach:-)u nas jak chłopczyk to Alan(Alanek)a jak dziewczynka to Nadia(Nadusia):tak:
 
WITAM KOBITKI:-)
Dzisiaj u mnie nie ma planów co i pewnie w domku posiedzimy no i w sumie niechce mi się nigdzie jechac:dry:no ale zobaczymy jak to będzie;-)
jak super tak czytac ze teraz i ty myślisz o imieniach:-)u nas jak chłopczyk to Alan(Alanek)a jak dziewczynka to Nadia(Nadusia):tak:
No myślimy, myślimy:tak::-D Tylko jeszcze u lekarza nie byłami wiecie jak to jest, troche się denerwuję dopóki lekarz nie potwierdzi ciąży:tak: Jeszcze poczekam bo jak pójde teraz to pewnie nic jeszcze nie zobaczy na usg;-)
 
witam

beti moje samopoczucie na dzien dzisiejszy dobre.tak kochana to juz 8 miesiac jak ten czas leci..a co tam u ciebie?

agnieszka jakie ladnie suwaczki..

patrycja ladne imiona..

bereshka ja tez mam przedziwne sny boje sie porodu mysle a potem snia mi sie rozne porody dzieci i wogole..
 
cześć ciotki:-):-)

Agniesiak to w takim razie czekam na mocniejsze kreseczki:-):-) a jak się czujesz kochana?

Kiki a jak z tymi Twoimi sprawami, mam nadzieje, nie musisz do szpitala już, i jakieś foteczki mogłabyś powklejać:-)
a u mnie ryba, juz chyba po torbieli, więc walcze w tym cyklu dalej, zastanawiam się czy iść na monitoring, czy pozostawić na szczęśliwy traf:-), ale zobaczymy, pewnie się wybiore bo nie wytrzymam:-):-)

Pati bardzo ładne imiona:tak:

Bershka chyba musze się za swojego kompa też wziąźć, ale coś weny nie moge dostać, że z nim porządek zrobić:-):-) a we wtorek trzymam kciuki za pomyślność sesji:-):-):-)
 
Witajcie :-)

Bershka, Patrysia heheh a dlaczego u mnie dziewuszkę przeczuwacie, hehe :szok: My już z M tylko o synku myślimy i mówimy do naszego Sebusia :-):-D jakby babeczka wyszła to dopiero byłyby jaja :-D

Byliśmy wczoraj w kinie na Transformers 2, wzieliśmy jeszcze ze sobą 11-letniego bratanka M, ale się chłopak cieszył :-D a film fajny i efekty piorunujące :tak: Mojemu maluszkowi za głośno było w kinie bo cały czas się wiercił i kicał :-D

Kiki, Beti, Anufifi, Sylwia, Royanna, Gosia, Agniesia i wszystkie Dziewczyny pozdrawiam!

A swoją drogą ciekawe co u Kici słychać? Jak ona się czuje?

Bershka to się ciesze razem z Tobą że już prawie sesja z głowy, tak jak u mnie i u Agniesi. Ja tak samo domu długo nie sprzątałam, jak wczoraj się za to wzięłam to wyszło małe generalne sprzątanie, firanki schną na balkonie i M ma jeszcze okna umyć :)

Milej niedzieli!
 
reklama
No myślimy, myślimy:tak::-D Tylko jeszcze u lekarza nie byłami wiecie jak to jest, troche się denerwuję dopóki lekarz nie potwierdzi ciąży:tak: Jeszcze poczekam bo jak pójde teraz to pewnie nic jeszcze nie zobaczy na usg;-)



rozumiem cie :tak:a na usg najlepiej tak pod koniec 5 tc chociaz;-)


a u mnie ryba, juz chyba po torbieli, więc walcze w tym cyklu dalej, zastanawiam się czy iść na monitoring, czy pozostawić na szczęśliwy traf:-), ale zobaczymy, pewnie się wybiore bo nie wytrzymam:-):-)




to super:-)życze owocnego cyklu:tak:


Bershka, Patrysia heheh a dlaczego u mnie dziewuszkę przeczuwacie, hehe :szok: My już z M tylko o synku myślimy i mówimy do naszego Sebusia :-):-D jakby babeczka wyszła to dopiero byłyby jaja :-D



jak pisałam wcześniej to te twoje mdłości mi coś mówia i potem wogóle jakoś mi mówi ze ty dziewczynke będziesz mieć:tak::-)

Mój M by chciał iść na ten film wogóle lubi Sperberga9nie wiem jak to się pisze:-p)a on jest tego filmu re żyserem czy stenarzystą dobrze nie pamiętam ale wiem ze ma duzo wspólnego z tym filmem ;-)

Ciesze się ze wam się imiona podobaja:-)
 
Do góry