reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tusia26nie wiem czy mnie pytałaś...ale ja też pisałam o staraniu się o dziewczynkę...
Więc u mnie to było tak: cykle mam 26-28 dni....Z kalendarzyka owulacja wychodziła mi na 1 czerwca...ale przy cyklu 26 dniowym (taki miałam ostatni) na 31 maja.
My się staralismy do 29 maja. A owulację z moich obserwacji miałam 1.czerwca...więc w sumie 3 dni przed owulką skończyliśmy staranka...Wychodzi na to że był to 11.dc
Co z tego wyjdzie zobaczę kolo 14-Ja korzystam z tego kalendarzyka kalendarzyk małżeński
plus samoobserwacja...

anuffi wszystkiego NAJLEPSZEGO :)))

Pozdrawiam i życze miłego dnia...u nas upaly :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam - wracajac do tematu watku- my poczatkowo kombinowalismy ..wstrzemiezliwosc, do owulki by sie wstrzelic ...i jakos nie moglismy wylapac tego momentu- by oczywiscie ustrzelic synka- wychodzilo nic...:sorry:wiec teraz wsyztko mi jedno- byleby dzidzius byl:-p
 
anufifi
... zycze Ci usmiechu, nawet gdy Cie spotyka smutek lub bolesc, teczy na niebie, która Ci przypomni, ze i nad najciemniejszymi chmurami swieci Slonce, pewnosci, ze o Tobie ktos mysli, kiedy ogarnia Cie samotnosc, pewnosci w watpliwosciach, cierpliwosci przy akceptacji rzeczywistosci oraz sily w przekazywaniu milosci!



tort_ananasowy1.jpg



sloneczniki.jpg


nadzieja_matka.jpg




I pamietaj,ze nie masz 30-stki .... Masz 18-scie lat i 12 lat doświadczenia ;-):-D
 
aniu
Takie to szczere, proste życzenia
składam w dniu Twego urodzenia:
Wiele uśmiechów, a mało żałości,
Długich lat życia w szczęśliwości,
Dobrego zdrowia i pomyślności,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Dużo przygód, morza wrażeń,
Moc słodyczy, nic goryczy,
Tego Tobie życzę ja z rodzinka..
 
witam dziewczyny..

bereshka tak mi przykro z powodu twojego bobaska,mniejmy nadzieje ze bedzie dobrze,musi byc bedziemy modlic sie za twojego syneczka zobaczysz bedzie dobrze dwuch lekarzy opiekuje sie toba,,tulam cie mocno

anufifi twoje chlopaki superowe a tomus to tez i mnie uwala na kolanka jest przesliczny przeslodki wszystko naj naj

pyszczek ciesze sie ze u ciebie z dzidzia wszystko dobrze,ze wyniki na uczelni super wszystko sie uklada gratuluje

patrysia widzisz i u ciebie wszystko oki serce bije jak dzwon plamien nie ma jak sie ciesze a lzy szczescia karzda z nas to zna..

paula super wiadomosc ze wyniki juz dobre 3 miesiace zleca i bedziesz cieszyc sie dzidzia pod swoim serduszkiem..

royaana..wloski urosna nie ma co sie smucic,dobrze ze urlop sie udal ..
 
gioeska fajnie ze czujesz juz ruchy bobaska,,

margarito u mnie z moim m dalej nie zaciekawie,choc ostatnio byl nawet ze mna na usg d3 cieszyl sie jak widzial derye i mowil ze wyglada jak ercan..fajnie ze macie super pogode u nas wczoraj upal a dzisiaj wieje ze hey..

betti pozdrawiam.tulam mocno

agnieszko 12 witam jestem jestem jak mala wanesa?jutro masz wizyte ciekawa jestem ile wazy twoja coreczka..jak bedziesz po wizycie napisz odrazu..

ja bylam dzisiaj na wizycie zaczelam 29 tydziem lekarz zadowolony malutka lerzy glowka na dol choc lekarz mowi ze moze jeszcze sie odwrocic no ale lepiej by tak juz zostalo..robil wszystkie pomiary deryi jest bardzo zadowolony stwierdzil ze do malych moja corcia nie nalezy dzisiaj wazyla 1620gr do 1690 to powiedzial ze super waga po tych moich wszystkich przejsciach..przytylam razem 3 kg..juz nie moge sie doczekac porodu..lekarz popwiedzial ze prawie 100 procent moze powiedziec ze dziewczynka.po lekarzu oczywiscie na zakupy i znowu przybylo w szafce deryi rozowych ubranek..
 
Witajcie :-)

Anufifi Z okazji Urodzin życzę Ci wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia, szczęścia w małżeństwie i rodzinie, powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym oraz spełnienia wszystkich marzeń, a szczególnie jednego o które tak dzielnie walczysz! Życzę Ci samych słonecznych dni i radości na co dzień, życzę z całego serca! :-):-):-) Moc buziaków i uścisków!
 
reklama
ja bylam dzisiaj na wizycie zaczelam 29 tydziem lekarz zadowolony malutka lerzy glowka na dol choc lekarz mowi ze moze jeszcze sie odwrocic no ale lepiej by tak juz zostalo..robil wszystkie pomiary deryi jest bardzo zadowolony stwierdzil ze do malych moja corcia nie nalezy dzisiaj wazyla 1620gr do 1690 to powiedzial ze super waga po tych moich wszystkich przejsciach..przytylam razem 3 kg..juz nie moge sie doczekac porodu..lekarz popwiedzial ze prawie 100 procent moze powiedziec ze dziewczynka.po lekarzu oczywiscie na zakupy i znowu przybylo w szafce deryi rozowych ubranek..


jak fajnie już na dół główka jak do porodu:-)duża kobitka:-)zakupy och jak fajnie też już bym chciała kupować ciuszki:-p
 
Do góry