reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Już chyba dawno obalona została ta teoria. Moja siostra przy owu w 14dc zaszła z jednego sexu w 10dc. Ma synka. Znam tez osoby,które maja córki z samej owulacji potwierdzonej monitoringiem. Ale życzę Ci różu, bo wiem jak silne jest pragnienie córki po dwóch chłopcach. Kiedy będziesz wiedziała?
Screenshot_20211022-160629_Samsung Internet.jpg
 
reklama
Wcale nie zaprzepaściłas. Ja mam jedną córkę z dnia owu i teraz drugie też poczęte w owulację, ale jeszcze nie wiem, jaka płeć. Będzie co natura chciała. 😀

Ja też nie mogę się zgodzić z teorią, że nie można tak samo kochać kilkoro dzieci. Ja swoje kocham nad życie i nie wyobrażam sobie, żebym w ogóle musiała dokonywać jakiegoś wyboru pomiędzy Nimi. Nie wyobrażam sobie, żeby któregokolwiek z Nich brakowało w moim życiu i staram się zrobić wszystko, żeby z każdym z Nich mieć jak najsilniejszą więź.
A masz trójkę czy dwójkę w domu? Kojarzę Twój nick ale nie pamiętam co chciałaś planować :-)
 
Taaaa PH mam ok.5, max 6 , w owocnym cyklu musiałam się wspomagać globulkami obniżającymi PH bo kiepsko reaguję na męża a ostro walczyliśmy o tą trzecią ciążę haha PH spadało do 4 nawet, bałam się, że nic nie przetrwa ;) Dodam że PH moczu też bardzo nisko się utrzymywało a wg legend to też jest ważne ;)
No ale u mnie naprawdę wszystko na opak i obaliłam wszelkie teorie planowania haha
Gdzieś czytałam że naprawdę baaaardzo sporadycznie zdarza się sytuacja gdzie mężczyzna może mieć dzieci tylko jednej płci i zwykle dotyczyło to dziewczynek, łatwiej uszkodzić plemniki Y niż X . Prawdopodobnie to że mamy dzieci jednej płci jest tylko kwestią przypadku a nie braku możliwości po stronie partnera 😊
 
Gdzieś czytałam że naprawdę baaaardzo sporadycznie zdarza się sytuacja gdzie mężczyzna może mieć dzieci tylko jednej płci i zwykle dotyczyło to dziewczynek, łatwiej uszkodzić plemniki Y niż X . Prawdopodobnie to że mamy dzieci jednej płci jest tylko kwestią przypadku a nie braku możliwości po stronie partnera 😊
U nas to ewidentnie mój organizm odrzuca ze strachem żeńskie zarodki 🙉🙊🙈
A tak serio to może nawet nie być nic śmiesznego bo przy ostatnich staraniach, kiedy jeszcze dla zabawy planowaliśmy córkę do kompletu, były dwa pozytywne cykle potwierdzone dwiema krechami a po nich przychodziła @ :/ Dobiło mnie to strasznie i odpuściliśmy zabawę, urodziłam trzeciego zdrowego Synka :D Ale coś mi podpowiada, że tamte dwa przypadki to właśnie z dziewczynką w tle ..
 
U nas to ewidentnie mój organizm odrzuca ze strachem żeńskie zarodki 🙉🙊🙈
A tak serio to może nawet nie być nic śmiesznego bo przy ostatnich staraniach, kiedy jeszcze dla zabawy planowaliśmy córkę do kompletu, były dwa pozytywne cykle potwierdzone dwiema krechami a po nich przychodziła @ :/ Dobiło mnie to strasznie i odpuściliśmy zabawę, urodziłam trzeciego zdrowego Synka :D Ale coś mi podpowiada, że tamte dwa przypadki to właśnie z dziewczynką w tle ..
Kto wie, może coś w tym jest😊
Ale i tak najważniejsze jest to aby urodzić zdrowe dziecko. Nie znam płci aktualnego dzieciaczka którego od niedawna nosze pod sercem ale jest mi totalnie obojętne czy to będzie synek czy córka. Nawet czasami zastanawiam się czy właśnie ze względu na małą różnice wieku jaka będzie z moim najmłodszym dzieckiem nie lepiej dla ich późniejszych relacji, okresu dojrzewania etc nie było by lepiej jak by to był braciszek .
U Was jaka jest różnica wieku między dziećmi ?
 
Kto wie, może coś w tym jest😊
Ale i tak najważniejsze jest to aby urodzić zdrowe dziecko. Nie znam płci aktualnego dzieciaczka którego od niedawna nosze pod sercem ale jest mi totalnie obojętne czy to będzie synek czy córka. Nawet czasami zastanawiam się czy właśnie ze względu na małą różnice wieku jaka będzie z moim najmłodszym dzieckiem nie lepiej dla ich późniejszych relacji, okresu dojrzewania etc nie było by lepiej jak by to był braciszek .
U Was jaka jest różnica wieku między dziećmi ?
Ja będąc w drugiej ciąży też bardzo chciałam braciszka dla starszego synka i się udało ale bez specjalnego planowania. Natomiast teraz zapragnęłam córeczki ale co ma być to będzie
 
Kto wie, może coś w tym jest😊
Ale i tak najważniejsze jest to aby urodzić zdrowe dziecko. Nie znam płci aktualnego dzieciaczka którego od niedawna nosze pod sercem ale jest mi totalnie obojętne czy to będzie synek czy córka. Nawet czasami zastanawiam się czy właśnie ze względu na małą różnice wieku jaka będzie z moim najmłodszym dzieckiem nie lepiej dla ich późniejszych relacji, okresu dojrzewania etc nie było by lepiej jak by to był braciszek .
U Was jaka jest różnica wieku między dziećmi ?
U nas co 6 lat ;) Dlateho teraz bym chciała kompana dla Najmłodszego :D
 
Między chłopcami 27 miesięcy,
Między młodszym synkiem a córką będzie 22 miesiące.

Mój starszak fajny bo taki, ze się słucha i jest grzeczny. Dużo rozumie.
Co do młodszego to jest hardkor, zupełnie inny charakter i czasami z mężem wymiękamy psychicznie :/ mam wiele wątpliwości co do takiej różnicy wieku niestety
 
reklama
Do góry