reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny, co tak cicho na forum? Czy komuś ostatnio udało się zaplanować płeć? ktoś czeka na poznanie płci? a może ktoś zaczyna się starać? Dajcie znać 8-)
 
reklama
Zobaczcie starania pewniej kobiety, po 5 synach będzie mieć córke :D

Screenshot_20201130-223621_Chrome.jpg
 
Myślę że większość udziela się mimo wszystko na wątkach staraczkowych [emoji846] ja osobiście tu zajrzałam bardziej z czystej ciekawości, bo płeć dziecka nie ma dla mnie największego znaczenia, jedynie chęć posiadania kolejnego zdrowego maleństwa [emoji846]
 
Dziewczyny to znowu ja że swoimi wynikami. 13 listopada robiłam sama z siebie z ciekawości podstawowe badania hormonalne, zrobiłam wtedy między innymi tsh, ft3 i ft4. Te dwa ostatnie miałam podwyższone. We wtorek byłam u gimekologa skonsultować wyniki i na badaniach. Stwierdził że wg niego trochę dziwny wynik tarczycy bo tsh miałam ładne i nie chciał wierzyć że przy takim.ladnym tsh może być podwyższone ft3 i ft4. Zaproponował bym zrobiła to badanie jeszcze raz ale w innym labo. Dziś zrobiłam cały pakiet tarczy razem anty tg i anty tpo. I normalnie zglupialam. Wszytko w normie oprócz anty tg. Co to może znaczyć?Zobacz załącznik 1207476Zobacz załącznik 1207477Zobacz załącznik 1207479

Ja bym raczej obstawiała Gravesa Basedova w fazie początkowej albo jakiś guzek. Ja mam Hashimoto i zawsze miałam anty TPO nawet gdy reszta była w normie. A rok temu niby zniknęły. Powinnaś pójść koniecznie na USG tarczycy i do endokrynologa.
 
Też coś takiego wyczytałam chociaż nie zaglebialam się o co chodzi w tej chorobie. Jutro będę dzwonić umówić się na usg. Do Endo mam na 12 grudnia wizyte
Ja bym raczej obstawiała Gravesa Basedova w fazie początkowej albo jakiś guzek. Ja mam Hashimoto i zawsze miałam anty TPO nawet gdy reszta była w normie. A rok temu niby zniknęły. Powinnaś pójść koniecznie na USG tarczycy i do endokrynologa.
 
reklama
Do góry