reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A jeśli chodzi o płeć to nie mam, żadnych przeczuć, kompletnie..A raczej trudno mi uwierzyć że mogła bym mieć dziecko innej płci niż syn:eek:
No cóż czekam narazie na sny ..zdarzają mi sie prorocze:-D..dziś mi sie coś śniło, ale nie pamiętam, niestety
..wiem, ze na początku cyklu, gdy jeszcze nawet nie podejrzewałam, ze się udało to śniło mi się, ze jestem w ciąży, właśnie taki początek i przyszłam do szpitala, byłam na sali..I chyba robili mi usg, ale dalej nie pamiętam :oo:;)
Kiedyś czytałam, ze były takie badania i podobno tak najczęściej sprawdza się przeczucie kobiety, która jest pierwszy raz w ciąży i spodziewa się syna:-p
 
reklama
Trzymamy :-) oj żebyś wiedziała jak urodziłam córkę to wolalam położna bo nie wiedziałam jak jej zmienic pieluszke. Chłopcy są latwiejsi w obsludze tak mi się wydaje :p
Też tak myślę ;) I podejrzewam, że jeśli jednak trzecia będzie córa to też poproszę instrukcje obsługi ;)

5dc a ja już zapomniałam o @ Dziwna sprawa.
Castagnusa jednak jeszcze nie wzięłam bo te moje cykle są niby ok a czytałam tu, że można nieźle namieszać.
Te wszystkie lukrecje i inne palmetto nie skraca @ ?
 
Też tak myślę ;) I podejrzewam, że jeśli jednak trzecia będzie córa to też poproszę instrukcje obsługi ;)

5dc a ja już zapomniałam o @ Dziwna sprawa.
Castagnusa jednak jeszcze nie wzięłam bo te moje cykle są niby ok a czytałam tu, że można nieźle namieszać.
Te wszystkie lukrecje i inne palmetto nie skraca @ ?
Tak samo myślałam jak się dowiedziałam że będzie corka, jak to ogarnąć, ale nie ma filozofii, dostałam instrukcję od mamy dziewczynki i nie miałyśmy żadnych problemów.
Najlepsze że przez pierwsze dwa dni zmieniał pieluszki moj mąż
 
Dziewczyny przepraszam ze Wam wchodzę w wątek ale chciałam spytać czy może któraś z Was zaszła w ciąże trzy dni przed owu? Tzn czy ze starań trzy dni przed wyszła ciąża? Wiem, ze tak może być ale chciałam spytać czy jest tu któraś z Was u której tak było?
Mam koleżankę, która zaszła w ciąże ze stosunki cztery dni przed. Dla mnie to jakies takie nierealne.
 
Dziewczyny przepraszam ze Wam wchodzę w wątek ale chciałam spytać czy może któraś z Was zaszła w ciąże trzy dni przed owu? Tzn czy ze starań trzy dni przed wyszła ciąża? Wiem, ze tak może być ale chciałam spytać czy jest tu któraś z Was u której tak było?
Mam koleżankę, która zaszła w ciąże ze stosunki cztery dni przed. Dla mnie to jakies takie nierealne.
Zdarza się i to nierzadko :) Tak dziewczynkowo :)
 
Dziewczyny przepraszam ze Wam wchodzę w wątek ale chciałam spytać czy może któraś z Was zaszła w ciąże trzy dni przed owu? Tzn czy ze starań trzy dni przed wyszła ciąża? Wiem, ze tak może być ale chciałam spytać czy jest tu któraś z Was u której tak było?
Mam koleżankę, która zaszła w ciąże ze stosunki cztery dni przed. Dla mnie to jakies takie nierealne.
Realne, realne mam 10 miesięczną córkę z co najmniej 3 dni przed.
 
reklama
Realne, realne mam 10 miesięczną córkę z co najmniej 3 dni przed.
No właśnie u mnie będzie dokładnie trzy dni przed. Ostatni raz był w czwartek wieczór a dzisiaj owu. Wczoraj nie było jak. Zreszta jestem po dwóch biochemicznych z rzędu i jak się nie uda to przynajmniej organizm odpocznie. Zobaczymy za dwa tygodnie.
Dzięki. Tez bym chciała córkę, mam dwóch synów.
 
Do góry