reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
A co najśmieszniejsze, mąż do mnie mówi: wczoraj jeszcze @ nie chciałaś a dzisiaj ją od rana wyklinasz i przywołujesz to chcesz tej ciąży, czy nie?
Faceci .. :D
 
A co najśmieszniejsze, mąż do mnie mówi: wczoraj jeszcze @ nie chciałaś a dzisiaj ją od rana wyklinasz i przywołujesz to chcesz tej ciąży, czy nie?
Faceci .. :D

Dlatego ja z moim mężem na ten temat nigdy nie rozmawiam [emoji23][emoji23] na temat mojego cyklu nic nie wie, chyba że mam @ to śpię 2 metry dalej krzyczą, że jestem niedostępna [emoji23]
 
Tak już jest, że nigdy nie wiemy co przyniesie los, ale wiem.po sobie że lepiej nastawić się na syna i być cudownie zaskoczoną księżniczką, niż się rozczarować niespelnionym marzeniem. Jak będziesz gotowa na kolejnego syna, to dopiero wtedy będzie właściwy czas.

Przypomnij w jakim wieku masz chłopców?
Ponad : 9 l, prawie 8 l, 3,5l i rok
 
reklama
Czeka mnie kaftan! @ nie ma, nie czuję jej już w ogóle. Zrobiłam test Kardioline i pokazał się od razu cień cienia tyle, że po chwili ten test się jakby zalał! Serio?! Ktoś u Góry niezłą ma rozrywkę ;)
 
Do góry