reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dlatego ja z moim mężem na ten temat nigdy nie rozmawiam [emoji23][emoji23] na temat mojego cyklu nic nie wie, chyba że mam @ to śpię 2 metry dalej krzyczą, że jestem niedostępna [emoji23]
Mój doskonale wie, kiedy są dni płodne bo robię się łagodna jak mięciutki baranek hahahahaha
Kiedy @ też wie z zupełnie odwrotnych przyczyn hahaha Po wczorajszym dniu sam się zdziwił, że @ jeszcze nie ma :D
 
reklama
Żart jakiś ;)
 

Załączniki

  • 20191012_125507(1).jpg
    20191012_125507(1).jpg
    333,9 KB · Wyświetleń: 109
Od wyniku progesteronu czekałam na @ bo przy tak niskim i tak bym ciąży nie utrzymała :/
Chyba powtórzę wyniki 7 dni po owu , zgodnie z zaleceniami i wtedy będę wiedziała, czy działa.
 
Ostatnia edycja:
1dc :D Nareszcie!
Myślałam, już że nie przyjdzie bo wczoraj miałam plamienie i cisza, dzisiaj sie obudziam na brzuchu a ja @ przechodze bardzo ciężko, bez ketonalu w podwojnej dawce nie wstane nawet z łóżka a dzisiaj cyc nie boli a podbrzusze nawet nie ćmi.
Żeby to tylko nie oznaczało początku klimakterium bo to nadal nie daje mi spokoju ;)
Tak sobie myślę, że te moje 30dniowe cykle są bezowulacyjne, pojawiły się w tym roku dopiero bo zawsze miałam 28 dni, zawsze poza 2 ciażami a od roku to najczęściej 27 i 30 dni.
I tym sposobem nie dość, że marne szanse wcelować 12 godzin po owu to nie wiem, jak trafić 3 dni przed :/ Testy owu wg mnie wychodzą max.24 godz przed a z takiego odstępu mam już Synka ;)
 
1dc :D Nareszcie!
Myślałam, już że nie przyjdzie bo wczoraj miałam plamienie i cisza, dzisiaj sie obudziam na brzuchu a ja @ przechodze bardzo ciężko, bez ketonalu w podwojnej dawce nie wstane nawet z łóżka a dzisiaj cyc nie boli a podbrzusze nawet nie ćmi.
Żeby to tylko nie oznaczało początku klimakterium bo to nadal nie daje mi spokoju ;)
Tak sobie myślę, że te moje 30dniowe cykle są bezowulacyjne, pojawiły się w tym roku dopiero bo zawsze miałam 28 dni, zawsze poza 2 ciażami a od roku to najczęściej 27 i 30 dni.
I tym sposobem nie dość, że marne szanse wcelować 12 godzin po owu to nie wiem, jak trafić 3 dni przed :/ Testy owu wg mnie wychodzą max.24 godz przed a z takiego odstępu mam już Synka ;)

U mnie 2dc. Od tego cyklu zaczynam przygodę z duphastonem [emoji849] i mam nadzieje, że wszytko po tych 3 miesiącach się unormuje, a jak nie to jeszcze myślę o akupunkturze. Mi ginekolog powiedział, że przy długich lub krótkich cyklach, cykle zazwyczaj są bezowulacyjne.
 
reklama
U mnie 2dc. Od tego cyklu zaczynam przygodę z duphastonem [emoji849] i mam nadzieje, że wszytko po tych 3 miesiącach się unormuje, a jak nie to jeszcze myślę o akupunkturze. Mi ginekolog powiedział, że przy długich lub krótkich cyklach, cykle zazwyczaj są bezowulacyjne.
Mój niby jeszcze nie za długi ale jeśli zawsze miałam 28 to te 2 dni są jakąś anomalią i tak to sobie wymyśliłam :)
Ja w poniedziałek albo we wtorek odbieram suple i zacznę czarować ;) Zamówiłam też castagnus na wszelki wypadek, gdyby moje kolejne cykle też chciały powariować.
Sama jestem ciekawa co My wystaramy przez te kombinację hahaha W sierpniu pozabijaliśmy wszystko limonką, teraz odstęp 5 dniowy , aż się boję co ten cykl przyniesie haha
 
Do góry