reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No właśnie miałam za wcześnie nie testować ale to ciągle uczucie podbrzusza mnie trochę niemirowalo, no i 9dpo snilo mi się że są 2 kreski to zatestowalam ale była biel. Po kilku godzinach patrzę a na tym teście cien, no ale po tylu godzinach się nie liczy. Więc zrobilam inny test i był też cien ledwo widoczny. Wczoraj i dziś też testowałam i chyba coś jest na rzeczy.
U nas też pierwszy cykl staran tak na poważnie, bo poprzedni był falstartowy bo lekarz w ostatniej chwili dal zielone swiatlo, w sumie byliśmy na wyjeździe i nie było szans powtórzenia i wyszła przerwa 5 dni, więc to jeszcze były u mnie dni nieplodne.
Jutro termin @. Jak nie przyjdzie to w poniedizlaek pójdę na bete. Więc narazie żyje w niepewności :-)
Jak dla mnie,to ciąża raczej z tych ♡ po oznaczeniu owulacji przez OF. Gratulacje :)
 
reklama
U nas raczej się nie udało - dziś na teście nie ma już bladej kreski, wiec czekam spokojnie na @ i od nowego cyklu znów staranka. A tak bardzo nie chciałam znów brać CLO bo bardzo mi wypadają po nim włosy :( ale trzeba to trzeba.
 
No właśnie. Ale mam postanowienie w weekend nie testuje, nie mierze temperatury. Przyjdzie @ no to trudno, życie. Nie przyjdzie w poniedziałek pójdę na bete :-) na dniach mam urodziny więc albo będę mieć zryty humor albo dobry :p
Ja w poniedzialek ide do Gina po nowa partie CLO albo na betę jeżeli @ jednak nie przyjdzie... wiec oby do poniedziałku! Trzymam za Ciebie kciuki Musi być dobrze. W drugiej ciąży miałam tez delikatne spadki temperatury ale mimo wszystko było ok. Z kolei przy dwóch poronieniach nagle spadła temperatura i koniec.
 
Jak dobrze, że ja temperatury nie mierzę ;) Dość mnie ta owulacja wykończyła w tym cyklu ;)
I na bank była wczoraj bo dzisiaj już normalnie siedzę ;) Tylko gdzie mój jędrny, poowulacyjny biust ja się pytam?! :rofl2:
 
reklama
Ja w poniedzialek ide do Gina po nowa partie CLO albo na betę jeżeli @ jednak nie przyjdzie... wiec oby do poniedziałku! Trzymam za Ciebie kciuki Musi być dobrze. W drugiej ciąży miałam tez delikatne spadki temperatury ale mimo wszystko było ok. Z kolei przy dwóch poronieniach nagle spadła temperatura i koniec.
Kochana a masz jakieś zalecenia do clo? Ja miałam przepisana lamette bo lewy jajnik nie pracuje wogole ale nie wybrałam jej bo boje się strasznie wad płodu... I właśnie wyczytałam że po clo może być podobnie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry