reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochana 11 dzień cyklu przy owu 14 to strasznie mały odstęp... Męskie plemniki spokojnie dożyją 3

Ja uważam, że to był bardzo dobry odstęp..to bardzo indywidualna kwestia, można zacząć od nawet 5 dniowej przerwy, ale jak się nie zachodzi wcale to trzeba zmniejszac przerwe nawet do dnia przed jak np nasza martoosia :tak:
Ja uważam jednak, ze odstęp ma najmniejsze znaczenie, a ph, dieta +suple i hormony
 
reklama
Ja teraz przy staraniach na dziewczynkę zawsze zachowuje 5 dyniowy odstęp.
A jak długo się już starasz?
Bo ja jak staram się o drugie to przy takim odstępie to mi się dwa lata zeszło..zmniejszyłam i przy dwu dniowym odstępie mam mojego przeslodkiego synka :tak: ale wtedy właśnie wiele więcej nie robiłam
 
Ja w tym cyklu na clo plus replens i przytulanka 9,11,12,13 dc a owulacja miała być w 14dc po zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka. O ile replens nie powybijał wszystkiego to jest szansa ze się uda ;) ostatnie seksy 24h przed owu. Mi zależało na osłabieniu nasienia bo mąż ma bardzo wysoki testosteron. Brał tez lukrecję ale od 2 miechow dopiero wiec nie wiem czy już działa. Liczyłam na bliźniaki ale drugi pęcherzyk miał tylko 17 mm i gin mówi ze on się raczej wchłonie. Czekam teraz dwa tygodnie.
 
Ja w tym cyklu na clo plus replens i przytulanka 9,11,12,13 dc a owulacja miała być w 14dc po zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka. O ile replens nie powybijał wszystkiego to jest szansa ze się uda ;) ostatnie seksy 24h przed owu. Mi zależało na osłabieniu nasienia bo mąż ma bardzo wysoki testosteron. Brał tez lukrecję ale od 2 miechow dopiero wiec nie wiem czy już działa. Liczyłam na bliźniaki ale drugi pęcherzyk miał tylko 17 mm i gin mówi ze on się raczej wchłonie. Czekam teraz dwa tygodnie.

A Twój mąż ma wysoki testosteron z natury czy stosuje jakąś diete ? Nie wiem jaki testosteron ma mój mąż, bo igły unika jak ognia, ale chętnie coś zrobiłabym w kierunku żeby mu go podnieść. Bo na większą ilość żołnierzyków dam mu jakieś suplementy, bo diete raczej dobrą ma.
 
Jak to jest, że w tygodniu mam problem wstać do pracy, a jak jest weekend to budzę się o 4 rano i zasnąć już nie moge !!! [emoji24]
 
Mój wykres, dziś nie było ani skoku ani spadku. Wczoraj byla temperatura mierzona o 4.40 stad w trójkącie, a dzis juz standardowo o 6. Ale śluz już biały mleczny się robi (ph 4.5), szyjka wysoko wciąż ale chyba bardziej twarda. Już sama nie wiem, im więcej obserwuje sama siebie tym mniej wiem :p w przyszłym cyklu nic nie mierze, nic nie badam, w dupie to mam :p

[emoji23][emoji23][emoji23] ja zaczynam mieć podobne podejście [emoji23]
 
reklama
W sensie, że masz wysokie pH ? Może coś masz w diecie i Ci podnosi ? Ja przed ciążą z córką miałam ok 4 bo mierzył mi ginekolog, wtedy w takie rzeczy nie bawiłam się sama.
Niskie więc nie narzekam ;) Max 4.7 ale jakos mi sie wierzyc nie chce, ze nigdy nie wzrasta.. Nieraz mam wrazenie, ze pasek jest w ogole jeszcze jasniejszy od najnizszego PH ;)
Jak Wy mierzycie?
 
Do góry