reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
A ja czy mam owulacje czy nie, to moje pH zawsze wynosi 5 [emoji849] chyba w cyklu staraniowym zaryzykuje i „wcisnę” sobie tam sodę [emoji23][emoji23] najwyżej skończe z infekcją [emoji23][emoji23]
 
Wybacz jeśli się mylę, ale przy regularnych cyklach nie jest to możliwe, 24h przed miesiączką nie ma już dojrzałej komórki jajowej zdolnej do zapłodnienia. Chyba, że miała nieregularne cykle, to wtedy istnieje taka możliwość.
Jest możliwe skoro Im się udało ;) Chłop był tylko przejazdem 1 dzień w ciągu 2 miesięcy ;) a dziecko jest Jego . Nie pamiętam jak bardzo regularne cykle miała ale na pewno nie starali się o drugie dziecko ;) Dość Im ta ciąża wtedy życie skomplikowała i oboje w nią nie wierzyli :D
 
Mogło być i tak , napisałam tylko, że nawet takie cuda się dzieją ;) Więc i te 5 dni przed owu może się udać bo np też przypadnie jakaś druga :)
Jak już dzisiaj było to napisane : Nic nie dzieje się przez przypadek :)
Mnie to bardziej zastanawia jak te plemniory przeżyły w @ ?!

Elenaa a test pozytywny na Twoim wykresie to taki jak ten dzisiejszy? Robisz zawsze o stałej porze bez picia 2godz przed?
 
Tak czytam i wychodzi na to, ze ja to nic nie robię jeśli chodzi o planowanie płci
Dwa dni przed owu ostatni dzień starań i tyle. Czasami i nawet jeden dzień przed.
Zaskoczyło trzy razy no ale się nie udało.
Co do teorii ze chłopcy planowani mogę potwierdzić, żaden nie jest z wpadki
Chyba teraz przestane liczyć itp. To może uda się w końcu.
Wczoraj miałam owu. Dzisiaj 17dc. Szybko ta owu. Myślałam ze po biochemicznej będę dłużej na nią czekać.
I tak się zastanawiałam czy ryzykować.
I tak we wtorek nie uważaliśmy wiec co ma być to będzie.
 
Z racji tego, że ja zaszłam w ciąże w 1 cyklu starań, z odstępem 4 dni od owulacji, z małą ilością śluzu, a mąż całe życie leżał i leży w wannie we wrzątku, to dla mnie na dzień dzisiejszy jest abstrakcją jak można nie zajść w ciąże starając się o dziecko cały cykl płodny. Ale może wszytko przede mną, mogę się zdziwić przy staraniach o 2 dziecko. Choć zanim do tego dojdzie, to zrobie wszytkie badania od A do Z, żebym miała czarno na białym, że wszytko jest ok.
Oby było tak jak w przypadku starań o córkę.
Mój pierwszy syn - pierwszy cykl starań, dokładnie jeden jedyny raz w tym cyklu. Bo później to już dobrze po owu.
Drugi syn - 7 cykli. Ale miałam baddzo nieregularne. Nie używałam testów ani nic.
 
reklama
Do góry