reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Lekarz powiedział że jeśli mam dużo testosteronu wtedy owu może być częściej właśnie w prawym bo tam hormony związane z testosteronem bardziej a w lewym z progesteronem... I to by się zgadzało mam sporo włosów na ciele i raczej walczę z zarostem i też mam dwóch synów...i owu ciagle w prawym
 
No sama jestem w szoku ale to by się zgadzało bo mam znajoma w ciąży z trojaczkami z jednego jajnika chłopiec a z drugiego jajnika bliźniaczki dziewczynki jednojajowe ☺️
 
A tu wypowiedź innej dziewczyny z forum
 

Załączniki

  • Screenshot_20190821-142849.png
    Screenshot_20190821-142849.png
    69 KB · Wyświetleń: 81
Tylko ciekawa jestem dlaczego tak mało się o tym mówi i pisze! A ta metoda połączona z metodą Shettlesa daje podobno super efekty w planowaniu płci!
 
reklama
Do góry