reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wiesz co.... cyklu specjalnie nie obserwowałam ale pamietam ze mój M wrócił z delegacji wygłodniały mogło to być nawet 7 dni abstynencji. Ale czy to była owu czy nie kurczę nie pamietam. Myśle ze było w trakcie przed i po. W ogóle nje kontrolowałam tego.

Być może testosteron odegrał główną rolę ;)
 
Być może testosteron odegrał główną rolę ;)
Pamietam tez ze miałam podwyższony testosteron s tym czasie. Faktycznie może to się złożyło na naszego syna.
Dzisiaj mam lekkiego dola. Boje się ze się nie uda. Ze M nie będzie chciał jednak spróbować. Smutno mi ze może ten czas już jest za mną. Ze już nje dane mi mieć różowego bobaska
 
Pamietam tez ze miałam podwyższony testosteron s tym czasie. Faktycznie może to się złożyło na naszego syna.
Dzisiaj mam lekkiego dola. Boje się ze się nie uda. Ze M nie będzie chciał jednak spróbować. Smutno mi ze może ten czas już jest za mną. Ze już nje dane mi mieć różowego bobaska

Nic się nie martw, czasami koniec może być początkiem zupełnie czegoś nowego. Myślę, że z Twoim mężem będzie dużo łatwiej niż z moim. Ja nawet tematu nie zaczynam, bo zaczyna mieć fochy. Nic tylko praca i praca, że najpierw musi skończyć projekt, bo wtedy zapewni przyszłość córce i moooże wtedy drugie. A ten cały projekt może skończyć za 2 miesiące, a równie dobrze za 2 lata. Skończy się tak, że albo wpadnę bez przygotowań na syna, albo mój mąż będzię gotowy wtedy jak ja będę witać się z menopauzą :-D
 
Cześć dziewczyny, jak pisze nie w temacie to przepraszam, czy mogłybyście udzielić swojej opinii ?? Mój Potter shot 16+5 ale takie mam dziwne wrażenie ze jedno zdjęcie różni się od drugiego...
Hej, to potty shot jak moja córeczka była w 15+1 wygląda, że u ciebie bardziej prawdopodobny chłopiec.
1542308329513.jpeg
 
reklama
Do góry