reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Megi_Meg ja mam identyczne rozważania jak Ty tylko zastanawiamy się nad trzecim. Mój M tez się łamie. Tylko przyziemne sprawy nas powstrzymują. Oby los nam pomógł albo my losowi :) wiesz co ja mając jedno dziecko nie odczuwałam zbyt obowiązków itd. Dawałam radę, jak urodziła się córka to doznałam szoku. Nagle brakowało mi czasu rąk nóg wszystkiego ;) jest przeskok z jednego ja dwoje. Mówią ze z dwojga na troje już mniejszy :) dasz radę kuś mocno los. Dwójka nie taka straszna a córka nie będzie sama gdy was zabraknie.

Ze względu na córkę, to ja nawet mogłabym mieć 3 dzieci. Ale zawsze pojawia się ale. U mnie z kuszeniem losu nie jest łatwo, bo mąż się pilnuje. On chce drugie dziecko, ale mówi, że nie teraz. Też mi się nie chce czekać w nieskończoność, no ale podobno nic nie dzieje się bez przyczyn.
 
reklama
@Naomi_24 może jak przyjdzie lato, to mąż będzie bardziej uległy :) w tym roku daje sobie czas do września max. zawsze marzyłam urodzić dziecko na wiosnę - moja ulubiona pora roku, wszystko budzi się do życia i ta świadomość, że lato jest przed nami. Córkę mam ze stycznia i jak przypomnę sobie te koce i kombinezony to mnie trafia.
 
IMG_20190403_150730.jpg
Widziałam ze wróżycie tez z czaszki :D jak myślicie wyglada na chłopczyka czy dziewczynke? :)
 
Może gdybym miała pół rodziny do pomocy, to wtedy pewnie niczego nie bałabym się, a nawet pewnie miałabym najwięcej do powiedzenia na temat wychowywania dzieci :) ale tak nie jest, jesteśmy sami, z rodziną widzimy się rzadko, przy obiedzie lub w święta, wtedy tylko każdy wycałuje, pogłaszcze po główce i tyle. Nawet nikt nie pyta o powiększenie rodziny, kiedyś coś wspomniałam, to było zero tematu.
Ja nie mam nikogo do pomocy i nigdy nie miałam, moja mama rok przed narodzinami najstarszego miała udar, bo pękł tętniak mózgu, teściową 100 km od nas i zdecydowałam się na trzecie, dopiero teraz planuje kogoś do pomocy znaleźć
 
@Anga79 przyke, najważniejsze, że dałaś rade.... moja córka jak miała 1,5 roku poszła do żłobka, które miałam 200 metrów dalej, teraz chodzi do przedszkola, które mam jeszcze bliżej :) także troche się już przyzwyczaiłam do wygody. Ale do pierwszego roku miałam zawirowania, choćby nawet dlatego, że miałam operacje i byłam 10 dni w szpitalu.
 
@Lolek16 ja niestety nie widzę wyrostka, więc nie wróżę z czaszki bo na tym się nie znam. Ale mi to wyglada na chłopca. [emoji23] ale ja wszędzie chłopców widzę [emoji23] takie spaczenie po dwóch męskich ciążach [emoji23]
 
reklama
@Lolek16 a Tobie lekarz już czasem nie mówił ze chłopczyk ? Czy już mi się coś pomieszało ? Staram się zapamiętać ale sporo nas tutaj.
U mnie zbliża się owu. Jajniki bolą ale u mnie to oznaka ze pęcherzyk rośnie.
@martoosia04 a jak u Ciebie kiedy kolejna wizyta ? W którym tyg już będziesz ?
 
Do góry