reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja starałam się o dziewczynkę. Moje starania:
-bralam folic, saw palmetto i piłam sok z 100% żurawiny
-mąż szyszki chmielu i lukrecje
-zakwaszenia zaraz po stosunku i trzymanie ph
-dieta le, 3 posiłki dziennie i późne śniadania
-sex zaraz jak ciemniały testy owu i po 12 h powtórka

Chyba o niczym nie zapomniałam.
 
Ja starałam się o dziewczynkę. Moje starania:
-bralam folic, saw palmetto i piłam sok z 100% żurawiny
-mąż szyszki chmielu i lukrecje
-zakwaszenia zaraz po stosunku i trzymanie ph
-dieta le, 3 posiłki dziennie i późne śniadania
-sex zaraz jak ciemniały testy owu i po 12 h powtórka

Chyba o niczym nie zapomniałam.
Dziękuję Ci bardzo kochana i ogromne gratulacje
 
Coż, aktywne dziewczyny hurtowo pozachodziły w ciąże i przeniosły sie na wątki ciążowe, nowych nie ma. My zostałyśmy we 3 w zasadzie Marzycielka, ja i Leeleeth.
Na wątkach staraniowych też słabo, bo w wiekszości pozakładane są grupy zamkniete.
Kiedyś to forum miało swój urok. Z dziewczynami z ciążowego "Lutówki 2014" znamy się i trzymamy to dzisiaj, już 6 lat. Właśnie nasze dzieciaki kończą 5 lat , wspieramy się, rozmawiamy regularnie na grupie na Facebooku :)
 
Nie ma się co dziwić - mało osób jeszcze wie o tym, że jest jakiś sposób na zaplanowanie płci. Tym, które się starają dłużej niż rok, to na pewno wszystko jedno jaka płeć u nich będzie. Z pierwszym też tak miałam.
 
Ja cały czas jestem i się udzielam i was podczytuje..na naszym ciążowym zrobiła się nie miła atmosfera i uciekłam stamtąd :)
 
reklama
Do góry