reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kciuki trzymamy :)
Dziewczyny znacie jakieś forum gdzie można wrzucić zdjęcie USG żeby poznać płeć??? Wiecie co nakupilam 3 pudła ubranek i rzeczy dla Bartusia a siostra wczoraj wysłała mi zdjęcie znalezione na necie i teraz sama nie wiem...lekarz dość długo badał i przez brzuch i dopochwowo i nie był długo pewien czy to pępowina czy siurek :) koniec końców stwierdził że prąciem dotyka pępowiny...chciałam wczoraj zamówić pościel do łóżeczka i wózka a teraz sama nie wiem...
Dodam wam zdjęcie nasze i to od siostry to zrozumiecie
Pierwsze z internetu gdzie jest dziewczynka
2 kolejne nasze przy czym na ostatnim to białe to pępowina..Zobacz załącznik 941043Zobacz załącznik 941044Zobacz załącznik 941045
A kiedy masz wizytę?
 
reklama
Nie ma co ukrywać, że kiepsko widać na usg płeć u ciebie. Niestety ja nie pomogę. Było tu kilka dziewczyn, które się znały. A na kolejnej wizycie nie mozesz poprosić ginekologa o kontrole w tej sprawie?
 
Grabcia, nie widać płci dziecka na twoich zdjęciach, nawet nie zaryzykuje strzału.
Jesli spędza ci to sen z powiek, to proszę zapisz się do dobrego fachowca od usg z dobrym(!) sprzętem. Jeśli dobrze poszukasz to i pewnie na przyszły tydzień znajdziesz gdzieś wolny termin.
A do wózka zamów coś typu uniseks np jakiś brąz z pomarańcza [emoji2] albo seledyn z żółtym, albo poczekaj bo takie coś można zamówić i wtedy kiedy dziecko będzie już na świecie [emoji847]
 
Grabcia, nie widać płci dziecka na twoich zdjęciach, nawet nie zaryzykuje strzału.
Jesli spędza ci to sen z powiek, to proszę zapisz się do dobrego fachowca od usg z dobrym(!) sprzętem. Jeśli dobrze poszukasz to i pewnie na przyszły tydzień znajdziesz gdzieś wolny termin.
A do wózka zamów coś typu uniseks np jakiś brąz z pomarańcza [emoji2] albo seledyn z żółtym, albo poczekaj bo takie coś można zamówić i wtedy kiedy dziecko będzie już na świecie [emoji847]
Widzisz on ma dobry sprzęt wszytko jest ok tylko tak się maleństwo wierciło że nawet jak chciał główkę zmierzyć a potem brzuszek to w sekundzie tak się obróciło że trzeba było od nowa szukać gdzie co ma [emoji23]
Napewno powie na następnej wizycie tylko do wczoraj byłam pewna tego co mówi a teraz sama nie wiem
 
Grabcia skoro mówisz że jest dobrym specjalista, i sam zmienił swoje wcześniejsze zdanie co do płci dziecka to musiał tam coś widzieć. Lepiej nie mieszaj sobie już w głowie, bo idzie zwariować
Czekaj spokojnie do wizyty[emoji846]
To. Moja gin na kiepskim sprzęcie nagle zobaczyła jajka [emoji44] o siurku nic nie wspomniała.
Widzę że jestem już żywa legenda [emoji2]
 
Grabcia skoro mówisz że jest dobrym specjalista, i sam zmienił swoje wcześniejsze zdanie co do płci dziecka to musiał tam coś widzieć. Lepiej nie mieszaj sobie już w głowie, bo idzie zwariować
Czekaj spokojnie do wizyty[emoji846]
To. Moja gin na kiepskim sprzęcie nagle zobaczyła jajka [emoji44] o siurku nic nie wspomniała.
Widzę że jestem już żywa legenda [emoji2]
Haha no to prostuje wersję [emoji23] gin widziała jajka [emoji7] a jest córunia

@kitqa buziaki jak dziewczynki?
 
reklama
Do góry