reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja rozumiem ta chęć planowania, ale nigdy nigdy więcej. Myśle ze to, ze zrobiłam wszystko spowodowało ze tak bardzo myślałam ze należy mi się córka. A zaplanować to ja mogę sobie jutrzejszy obiad a nie płeć dziecka.

To był zimny prysznic:p

Ale już jest ok. Czekamy na naszego
Małego księcia, tak samo jak czekaliśmy na jego braci :-) zasługuje na takie samo oczekiwanie <3
Masz absolutnie święta rację.
Na twoim przykładzie wyciągnęłam wielkie wnioski ze planowanie nie istnieje.
Gdyby tak było to uczeni dawno opracowali by jakimś skuteczna metodę. Może nie 100% ale mocno zbliżoną. A tak...
 
Ładnie:) A wiesz że tak myślę i nie mam w rodzinie żadnego Michała...
Może kiedyś będę mieć swojego;)
Mówią, że fajni goście tylko z reguły w gorącej wodzie kąpani, szczególnie, gdy na czymś bardzo ważnym im zależy ...:-)
Luisa2018- ja po drugim, trzecim już też przestanę planować. Póki co chcę zrobić wszystko co mogę, lcb, potem jeśli trzeba będzie to bdm...a potem co już Bóg da ;-) jedno jest pewne - też już nie chcę takiego zimnego prysznica, dlatego na nic się nastawiać nie będę.
 
Mówią, że fajni goście tylko z reguły w gorącej wodzie kąpani, szczególnie, gdy na czymś bardzo ważnym im zależy ...:-)
Luisa2018- ja po drugim, trzecim już też przestanę planować. Póki co chcę zrobić wszystko co mogę, lcb, potem jeśli trzeba będzie to bdm...a potem co już Bóg da ;-)
No właśnie widzę że " w gorącej wodzie kapany" :D Pierwsze dziecko w drodze a już zrobienie drugiego,baa trzeciego skrupulatnie zalanowane:)
Planuj chłopaku,planuj ;) A ja wierzę że będziesz miał tego swojego synunia szybciej niż myślisz ;)
 
No właśnie widzę że " w gorącej wodzie kapany" :D Pierwsze dziecko w drodze a już zrobienie drugiego,baa trzeciego skrupulatnie zalanowane:)
Planuj chłopaku,planuj ;) A ja wierzę że będziesz miał tego swojego synunia szybciej niż myślisz ;)
Planuję, czekam na pierwsze, potem znowu planuję...Ty wiesz Belle, reszta dziewczyn też, moja kochana Ż po przegadanych godzinach i litrach słonych kropel też wie i jest w tym planowaniu ze mną za co jestem Jej wdzięczny ...wszystko płynie. Ja chciałbym już tylko przestać planować i zacząć zająć się w pełni życiem na dobre i złe, czego wszystkim Wam tu życzę :-)
Belle - bratnia duszo, to dziś ostatni like ;-)
 
Ostatnia edycja:
Planuję, czekam na pierwsze, potem znowu planuję...Ty wiesz Belle, reszta dziewczyn też, moja kochana Ż po przegadanych godzinach i litrach słonych kropel też wie i jest ze mną...wszystko płynie. Ja chciałbym już tylko przestać planować i zacząć zająć się w pełni życiem na dobre i złe, czego wszystkim Wam tu życzę
Tak będzie. Będziesz wiódł swoje szczęśliwe życie w pełni radosny każdego dnia. Na dobre i na złe .Z żoną, napewno z Michalinka a reszta czas pokaże... Czy będzie Kubuś ? Życzę Ci tego z całego serca,ale nikt Ci tego nie zagwarantuje...
Jednego możesz być pewien że niezależnie od płci posiadanych dzieci będą twoim całym światem i będziesz ich kochał nad życie. Ale to wszystko przed Tobą. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile emocji życie Ci szykuje...
Spotkajmy się tu za 10 lat i wtedy wspólnie napiszemy książkę o tym naszym życiu. O tym co nam dało a czego poskąpiło i jaki miało to wpływ na nas samych;)
 
Ostatnia edycja:
Belle - będzie o czym pisać :-)...to ja już może pomyślę nad okładką... ;-) Wiem, wiem o tym wszystkim o czym napisałaś, nigdy wcześniej nie sądziłem jednak, że życie potrafi pisać takie scenariusze. Człowiek jednak musi przez pewne zdarzenia zyskiwać na sile. Amen
P.S.
Na dziś już kończę, bo inne Staraczki mnie zablokują za spam ;-)
 
Belle - będzie o czym pisać :-)...to ja już może pomyślę nad okładką... ;-) Wiem, wiem o tym wszystkim o czym napisałaś, nigdy wcześniej nie sądziłem jednak, że życie potrafi pisać takie scenariusze. Człowiek jednak musi przez pewne zdarzenia zyskiwać na sile. Amen
P.S.
Na dziś już kończę, bo inne Staraczki mnie zablokują za spam ;-)
@mis0890 "Bo życie nie pieści, pieśćmy się sami" :)
Jeszcze nie wiesz ile scenariuszy to życie ma dla Ciebie;)
Dobrej nocy
 
reklama
Belle - będzie o czym pisać :-)...to ja już może pomyślę nad okładką... ;-) Wiem, wiem o tym wszystkim o czym napisałaś, nigdy wcześniej nie sądziłem jednak, że życie potrafi pisać takie scenariusze. Człowiek jednak musi przez pewne zdarzenia zyskiwać na sile. Amen
P.S.
Na dziś już kończę, bo inne Staraczki mnie zablokują za spam ;-)
Jak chcesz pogadać to priv
 
Do góry