reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kochane to moja dzidzia niestety na zdjeciu ktore wyslalam na grupe fb nie widza. Myslicie ze zdjecie nr 2 jest lepsze?
Luisa myslalam czesto o Tobie fajnie ze sie odezwalas.

Szczerze to ja te przestalam wierzyc w plamowanie. Jakny tak bylo to bylaby jakas zasada owu chlopaki przed dziewczyny a nie ma. Planowane dziewczynki sa chlopcami a planowani chlopcy dziewczynkami. Los. Jedyne co. A ten któremu udalo sie zaplanowac to poprostu mial szczescie
20181029_190029.jpg
20181030_102357.jpg
 

Załączniki

  • 20181029_190029.jpg
    20181029_190029.jpg
    62,3 KB · Wyświetleń: 784
  • 20181030_102357.jpg
    20181030_102357.jpg
    81,3 KB · Wyświetleń: 786
Kochane to moja dzidzia niestety na zdjeciu ktore wyslalam na grupe fb nie widza. Myslicie ze zdjecie nr 2 jest lepsze?
Luisa myslalam czesto o Tobie fajnie ze sie odezwalas.

Szczerze to ja te przestalam wierzyc w plamowanie. Jakny tak bylo to bylaby jakas zasada owu chlopaki przed dziewczyny a nie ma. Planowane dziewczynki sa chlopcami a planowani chlopcy dziewczynkami. Los. Jedyne co. A ten któremu udalo sie zaplanowac to poprostu mial szczescieZobacz załącznik 912892Zobacz załącznik 912893
Ja też tak uważam :-) dlatego jeśli w przyszłości spotkam drugą córeczkę, to przynajmniej nie będę marudził, że coś poszło niezgodnie z planem...;-) śliczna Dzidzia, niech rośnie :-)
Nabieram głębokokiego dystansu...czas najwyższy
 
Ja się dziś prawie popłakałam na widok malutkiej dziewczynki w wózku na cmentarzu. Taka malutka, że chyba z miesiąc mogła mieć a nawet mniej. Ślicznie spała sobie przykryta kocykiem. Serce bolało. Łzy napłynęły do oczu. Głowa w dol i starałam się patrzeć w innym kierunku.
 
Ja się dziś prawie popłakałam na widok malutkiej dziewczynki w wózku na cmentarzu. Taka malutka, że chyba z miesiąc mogła mieć a nawet mniej. Ślicznie spała sobie przykryta kocykiem. Serce bolało. Łzy napłynęły do oczu. Głowa w dol i starałam się patrzeć w innym kierunku.
Pewnie to marne pocieszenie, ale nie jesteś sama - skądś znam doskonale to uczucie, rozumiem co czujesz. Ty widziałaś małą księżniczkę w wózku, ja świeżo urodzonego panicza na zdjęciach w telefonie pewnej cioci. To najtrudniejsze chwile dnia. Wiem :-) dobranoc
 
Ogladaliscie uwagę dziś?? Jeśli nie to wrzucam wam link.. W takich chwilach płeć przestaje mieć znaczenie
Link do: Urodziła martwe dziecko. Sama zmarła chwilę po porodzie | Oficjalna strona programu UWAGA! TVN
@Grabcia123 w obliczu ludzkich tragedii płeć faktycznie przestaje mieć znaczenie.
@mis0890 ,spokojnie to dobra decyzja aby nabierać dystansu do tego całego planowania. Czasem nie warto trzymać się kurczowo niektórych wyobrażeń.
Nikt nie wie co los dla niego szykuje... Czy będzie to nagroda czy rozczarowanie. Tak czy inaczej na niektóre kwestie nie mamy wpływu. I dziś na 100% wiem że do takich należy planowanie płci.
Nie zmienia to fakty ze nikt nie zabroni nam marzyć i zrealizować swojego życia. Kochajmy to nasze życie takim jakie jest celebrujac każda chwilę spedzona z najbliższymi. I dziekujmy Bogu za zdrowe dzieci i każdy dzień.
Dzisiejszy dzien,przynajmniej dla mnie jest bardzo nostalgiczny,zmuszajacy do chwili zadumy i zatrzymania się na chwilę nad grobami bliskich a jednocześnie zadumy nad tym co tak ulotne, nad własnym życiem.
Żyjmy każdego dnia ciesząc się tym co mamy.
 
Ostatnia edycja:
@Grabcia123 w obliczu ludzkich tragedii płeć faktycznie przestaje mieć znaczenie.
@mis0890 ,spokojnie to dobra decyzja aby nabierać dystansu do tego całego planowania. Czasem nie warto trzymać się kurczowo niektórych wyobrażeń.
Nikt nie wie co los dla niego szykuje... Czy będzie to nagroda czy rozczarowanie. Tak czy inaczej na niektóre kwestie nie mamy wpływu. I dziś na 100% wiem że do takich należy planowanie płci.
Nie zmienia to fakty ze nikt nie zabroni nam marzyć i zrealizować swojego życia. Kochajmy to nasze życie takim jakie jest celebrujac każda chwilę spedzona z najbliższymi. I dziekujmy Bogu za zdrowe dzieci i każdy dzień.
Dzisiejszy dzien,przynajmniej dla mnie jest bardzo nostalgiczny,zmuszajacy do chwili zadumy i zatrzymania się na chwilę nad grobami bliskich a jednocześnie zadumy nad tym co tak ulotne, nad własnym życiem.
Żyjmy każdego dnia ciesząc się tym co mamy.
Nic dodać, nic ująć. Pięknie to ujęłaś Belle. "Tam, gdzie są duże chęci, przeszkody nie mogą być zbyt wielkie".
Dzień dobry Staraczki. Dzielę się z Wami ostatnim porankiem w górach, czas wracać na mój zachód ;-) uściski dla wszystkich i moc siły na każdy dzień, godzinę, sekundę. Damy radę Ekipo BB.
 

Załączniki

  • _20181102_080517.JPG
    _20181102_080517.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 61
reklama
Kredka a tam nie na kreski w dół ? To nie nub na dziewczynkę? Gratku zdrowego bejbika

Grabcia serce pęka dlaczego cc nie zrobili kobiecie jak miała źle ktg? Mnie to przeraża. Ja dwa razy mualam stan zagrożenia życia raz spadło synowi tętno i mnie wzięli na cięcie. No i z ostatnim synem zaczęło mi się odklejac łożysko i od razu mnie na stół wzięli A jakvy trafila na takich lekarzy co ta kobieta?
Z resztą prawie każdy poród jest trudny niewiele jest takich co mogą rodzić w kapuście A potem w pole pójść . Takze trzeba być mega świadoma swoich praw na porodowce. A jak to ma się do tego wiedzą i zaufanie do lekarza?
 
Do góry