reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U mnie temp odbiła w górę do 37 wiec rośnie mi Nadziejka [emoji6]
Pojawił się mleczny śluz, choć nie wiele ale za to mam ciągnięcia jak na @ i kłucia w jajnikach. To nie jest normalny objaw przed @
I jestem przeziębiona, dawno już nie miałam kataru [emoji6]

@Grabcia123 taki spadek to nie spadek, w ciąży z Emilkiem temp spadła i utrzymywała się tuż nad linia także [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
@anija.82 zrób jeszcze jutro dla pewności może się ucieszysz?! [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
@martooosia04 dobrze, że w górę poszła. U mnie 4 dpo i skok w górę, wiec za 4 dni pierwszy test [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
@BB_Anna u mnie jakieś 6-7dpo i nie dość że temp w dół to lekko czuje podbrzusze takie delikatne skurcze...
@leeleeth coś czuję u Ciebie że będzie coś na rzeczy :) ja myślałam już jutro testowa będzie to 7 - 8dpo ale sama nie wiem... Bede obserwować temp.. A co do wykresu to mi daleko do lini podstawowej
 

Załączniki

  • Screenshot_20180913-080054.png
    Screenshot_20180913-080054.png
    125,8 KB · Wyświetleń: 58
U mnie temp odbiła w górę do 37 wiec rośnie mi Nadziejka [emoji6]
Pojawił się mleczny śluz, choć nie wiele ale za to mam ciągnięcia jak na @ i kłucia w jajnikach. To nie jest normalny objaw przed @
I jestem przeziębiona, dawno już nie miałam kataru [emoji6]

@martooosia04 dobrze, że w górę poszła. U mnie 4 dpo i skok w górę, wiec za 4 dni pierwszy test [emoji6]

U mnie też kłucie i jakby ciągnięcie całego doku brzucha. Cieszę się, że temp. odbiła w górę. :) ale chyba spokojniejsza byłabym, gdyby już przekroczyła te 37°.

Ja prędzej niż 20.09 nie chcę testować. Mam jeden test i stresuje się na samą myśl o możliwym niepowodzeniu. Będziemy się we dwie wspierać. Może róż nam obu się trafi [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji177]
 
@BB_Anna u mnie jakieś 6-7dpo i nie dość że temp w dół to lekko czuje podbrzusze takie delikatne skurcze...
@leeleeth coś czuję u Ciebie że będzie coś na rzeczy :) ja myślałam już jutro testowa będzie to 7 - 8dpo ale sama nie wiem... Bede obserwować temp.. A co do wykresu to mi daleko do lini podstawowej

Jak na moje, to 7-8dpo to za wcześnie na test ciazowy. Potem niepotrzebnie się stresujemy i martwimy i latamy. Poczekaj do tych dwóch dni przed @. Wiem, że to trudne, ale po co później się stresować.
A spadek temp masz niewielki. Nie martwiłabym się nim za bardzo. Zawsze może się zdarzyć lekki spadek.
 
Hej:)
To dołączę się i ja do grona oczekujących.
Termin na @ wg. apki 26 ale wg mnie 23. Nie pokaże wam wykresu bo nie mierze temp ,testów owu też nie robię. Wsz, ystko własne obserwacje i znajomość własnego ciała.
Jakby nie było serduszkami obstawione mam od 4 do 15 dnia cyklu. Jak z tego nie będzie ciąży to się poddaje.
Z ciekawostek to też odczuwam dziwne ciągnięcia i pikania w podbrzuszu i to ciągle odczucie mokra tam na dole....
To co dziewczynki?-czekamy.
Zaciskam łapki za dwie kreseczki wymarzonego koloru :)
 
reklama
Do góry